Mieszkanie, ul. Lutomierska
Lutomierska, Pabianice, łódzkie
- 599 000 zł
- 95 m²
- 6 305,26 zł/m²
Justyna Błaszczy...
Skontaktuj się
Mieszkanie, ul. Lutomierska
Lutomierska, Pabianice, łódzkie
zaktualizowane:
23 maja 2026
Mieszkanie, ul. Lutomierska
Zaktualizowane: 23 maja 2026
599 000 zł 95 m² 6 305,26 zł/m²
Warto zadzwonić
wysokie zainteresowanie
1/1
3
1900
garaż wolnostojący
bardzo dobry
Zobacz na mapie
Piętro:
1/1Liczba pokoi:
3Rok budowy:
1900Miejsce parkingowe:
garaż wolnostojącyStan mieszkania:
bardzo dobrySzczegóły ogłoszenia
- Typ oferty: mieszkanie na sprzedaż
- Cena: 599 000 zł (6 305,26 zł/m²)
- Rynek: wtórny
- Forma własności: własność
- Charakterystyka mieszkania: 95 m², 3 pokoje, 1 łazienka; stan: bardzo dobry
- okna: plastikowe
- Budynek: kamienica; rok budowy: 1900 (blok w starym budownictwie)
- technika budowy: tradycyjna/cegła
- Rozkład mieszkania: piętro 1/1, jednopoziomowe, poddasze
- Powierzchnia dodatkowa: balkon, ogródek
- Czynsz: 1 000 zł
- Wyposażenie: mieszkanie umeblowane, lodówka, piekarnik, płyta gazowa / elektryczna, zmywarka, pralka
- Kuchnia: oddzielna
- Łazienka: wanna, prysznic, oddzielne WC
- Media: gaz; ogrzewanie: gazowe
- Internet, telefon, telewizja kablowa
- klimatyzacja
- Świadectwo charakterystyki energetycznej: nie
- Bezpieczeństwo: domofon/wideofon, drzwi antywłamaniowe, monitoring/kamery
- Miejsce parkingowe: garaż wolnostojący (1 miejsce parkingowe)
- Źródło: biuro nieruchomości: Invest and More Nieruchomości, zaktualizowane: 23.05.2026
- numer ogłoszenia: 638408
Lokalizacja
- Adres: Lutomierska, Pabianice, pabianicki, łódzkie
- Otoczenie: łąka
- W pobliżu: żłobek, przedszkole, szkoła podstawowa, fitness, apteka, szpital, przystanek autobusowy, przystanek tramwajowy, dworzec kolejowy, lotnisko, centrum handlowe, targ, plac zabaw
Opis nieruchomości
Mam przyjemność przedstawić Państwu mieszkanie na sprzedaż w samym centrum Pabianic na ul. Lutomierskiej.
Są mieszkania, które mają tylko metry.
I są takie, które dają komfort życia porównywalny z domem.
Ta nieruchomość to wyjątkowe połączenie klimatu stylowej kamienicy, wysokiego standardu wykończenia i funkcjonalności, której próżno szukać w typowych mieszkaniach. (...)