dowolna

Mieszkania pod klucz Pabianice - Ogłoszenia sprzedaży i wynajmu

28 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

28 ogłoszeń

Ogłoszenia wyróżnione

Rynek pierwotny

346 350 zł46,18 m² 7 500 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Zapraszam do zapoznania się z niezwykle kameralną inwestycją w Pabianicach na ul. Warszawskiej tylko teraz oferta majowa - miejsce postojowe gratis! W tej inwestycji zostało ostatnich.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Kosynierów 16a

Centrum Konstantynów Łódzki

374 490 zł39,42 m² 9 500 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Termin realizacji:I kwartał 2026

Oferta dotyczy mieszkania o powierzchni 39,42 m kw. z oknami od strony wschodniej. Salon z aneksem kuchennym, sypialnia i łazienka z wc w wygodnym ustawieniu. Do lokalu.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Kosynierów 16a

Centrum Konstantynów Łódzki

375 915 zł39,57 m² 9 500 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Termin realizacji:I kwartał 2026

Oferta dotyczy mieszkania o powierzchni 39,57 m kw. z oknami od strony wschodniej. Salon z aneksem kuchennym, sypialnia i łazienka z wc w wygodnym ustawieniu. Do lokalu.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Kosynierów 16a

Centrum Konstantynów Łódzki

376 295 zł39,61 m² 9 500 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Termin realizacji:I kwartał 2026

Oferta dotyczy mieszkania o powierzchni 39,61 m kw. z oknami od strony północo - wschodniej. Salon z aneksem kuchennym, sypialnia i łazienka z wc w wygodnym ustawieniu.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach

Rynek pierwotny

Apartament 2-pokojowy

Pabianice,łódzkie

355 971 zł46,23 m² 7 700 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Promocja! Przy zakupie mieszkania do końca maja miejsce postojowe gratis! M-3 w stanie deweloperskim z balkonem, miejsce postojowe, bez pcc bestate Nieruchomości Pabianice oferuje do sprzedaży.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Apartament 2-pokojowy

Pabianice,łódzkie

412 560 zł45,84 m² 9 000 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Wykończone "pod klucz", 2 pokoje, miejsce postojowe, bez pcc bestate Nieruchomości Pabianice oferuje do sprzedaży mieszkanie o powierzchni 45,84 m.kw usytuowane na parterze w Pabianicach. Budynek.

Szczegóły ogłoszenia

Lista ogłoszeń

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Mokra

Pabianice,łódzkie

340 000 zł50 m² 6 800 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Słoneczne 50 m z dużym balkonem 4. piętro, świetna lokalizacja! Na sprzedaż oferuję jasne, przestronne i bardzo ustawne mieszkanie o powierzchni 50 m , położone na 4. piętrze. To.

Szczegóły ogłoszenia

Apartament z garażem Pabianice

Pabianice,łódzkie

469 000 zł36,56 m² 12 828,23 zł/m²

 

Piętro:4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Jedyne takie mieszkanie w Pabianicach! Na sprzedaż nowoczesne mieszkanie o powierzchni 36,56m2 zlokalizowane w Pabianicach. Lokal znajduję się na 4 piętrze - w nowym budynku.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

697 900 zł99,70 m² 7 000 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Jeśli szukasz mieszkania, które daje więcej przestrzeni i prywatności niż standardowe układy to dwupoziomowe mieszkanie może być dokładnie tym, czego potrzebujesz. To propozycja dla osób,.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie 3-pokojowe Pabianice

Pabianice,łódzkie

628 999 zł72,70 m² 8 651,98 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1989

Na sprzedaż przestronne, w pełni rozkładowe mieszkanie o powierzchni 72,7m2, położone na 3 piętrze w 4-piętrowym bloku po termomodernizacji. Najważniejsze atuty: pełny rozkład - brak.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Apartament z garażem, ul. Skargi

Pabianice,łódzkie

567 885 zł66,81 m² 8 500 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Szukasz bezpiecznego miejsca dla swojej rodziny w Pabianicach? Inwestycja Pod77 na Bugaju to odpowiedź na Twoje potrzeby. Oferujemy przestronne mieszkanie 66 m , w lokalizacji, która ułatwi.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie 3-pokojowe

Pabianice,łódzkie

360 000 zł77,38 m² 4 652,36 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1930

Bezczynszowe, 3 pokoje, i piętro bestate Nieruchomości Pabianice oferuje do sprzedaży mieszkanie 3 pokojowe o powierzchni 77,38 m.kw usytuowane na pierwszym piętrze w Pabianicach przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

199 000 zł28,58 m² 6 962,91 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1940

Na sprzedaż wyjątkowe, świeżo wyremontowane mieszkanie o powierzchni 28,58 m , zlokalizowane w klimatycznej kamienicy w sercu Pabianic, przy ul. Reymonta 3. To idealna propozycja.

Szczegóły ogłoszenia

365 000 zł47 m² 7 765,96 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie | 47 m | Pabianice, ul. Bardowskiego Na sprzedaż funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 47 m , położone na 3. piętrze w 4-piętrowym budynku przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Bracka

Pabianice,łódzkie

399 000 zł37 m² 10 783,78 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Na sprzedaż wyjątkowe, świeżo wyremontowane mieszkanie w Pabianicach - Bugaj, ul. Bracka Na sprzedaż funkcjonalne i przytulne mieszkanie o powierzchni 37 m , położone na 3. piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie umeblowane

Pabianice,łódzkie

266 000 zł42,97 m² 6 190,37 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1960

M-2 z dwoma balkonami, do własnej aranżacji Oferta na wyłączność, dostępna tylko w biurze Bestate bestate Nieruchomości Pabianice oferuje do sprzedaży mieszkanie o powierzchni 42,97.

Szczegóły ogłoszenia

175 000 zł38,10 m² 4 593,18 zł/m²

 

Piętro:2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Anie mieszkanie Z potencjałem W sercu miasta ul. Kościuszki | 2 pokoje | kamienica | poddasze Są mieszkania pod klucz i są takie, które można stworzyć całkowicie po swojemu To miejsce.

Szczegóły ogłoszenia

187 000 zł44,55 m² 4 197,53 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1930

Na sprzedaż mieszkanie stanowiące odrębną własność lokalu o powierzchni 44,55 m , położone w kamienicy przy ul. Armii Krajowej 22. Lokal to idealna propozycja dla osób szukających.

Szczegóły ogłoszenia

479 000 zł62 m² 7 725,81 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1975

Oferuję na sprzedaż przestronne i funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 62 m , położone na 3. piętrze w samym centrum Pabianic. Układ mieszkania: 3 ustawne, jasne pokoje.

Szczegóły ogłoszenia

Apartament z garażem

Pabianice,łódzkie

369 000 zł62,50 m² 5 904 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2020

Lokal mieszkalny w Centrum miasta w nowym bloku, idealny pod usługi, lub do zamieszkania, z garażem w budynku. Oferta na wyłączność dostępna tylko w Bestate Nieruchomości.

Szczegóły ogłoszenia

325 000 zł47,10 m² 6 900,21 zł/m²

 

Piętro:10/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1971

Na sprzedaż jasne, rozkładowe mieszkanie dwupokojowe położone na 10. piętrze w bloku przy ul. Wyspiańskiego w Pabianicach. To idealna propozycja dla osób szukających spokoju - dzięki.

Szczegóły ogłoszenia

Mikrokawalerka umeblowana

Pabianice,łódzkie

125 000 zł21,90 m² 5 707,76 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1930

Kawalerka gotowa do zamieszkania bestate Nieruchomości Pabianice oferuje do sprzedaży kawalerkę o powierzchni 21,90 m.kw, usytuowaną na 1 piętrze w kamienicy, na Starym Mieście. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach.

488 000 zł53,10 m² 9 190,21 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż apartament - osiedle zamknięte Levityn Apartamenty , Pabianice, ul. Smugowa Oferujemy urządzony apartament o powierzchni 53,1 m , położony w prestiżowej lokalizacji - osiedle.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie z garażem Pabianice

Pabianice,łódzkie

374 999 zł47 m² 7 978,70 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 47m2, położone na 2 piętrze w kameralnym, niskim budynku wielorodzinnym zlokalizowanym w spokojnej części Pabianic. Budynek znajduję.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie 2-pokojowe Pabianice

Pabianice,łódzkie

350 000 zł53,46 m² 6 546,95 zł/m²

 

Piętro:4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż funkcjonalne i przestronne mieszkanie o powierzchni 53,46 m , położone w doskonałej lokalizacji - tuż przy terenach rekreacyjnych Lewityn w Pabianicach. To idealna.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie 2-pokojowe

Pabianice,łódzkie

289 000 zł35,75 m² 8 083,92 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1965

Tanie w utrzymaniu, blisko parku Oferta na wyłączność, dostępna tylko w biurze Bestate bestate Nieruchomości Pabianice oferuje do sprzedaży mieszkanie o powierzchni 35,75 m.kw usytuowane.

Szczegóły ogłoszenia

125 000 zł18 m² 6 944,44 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Oferujemy na sprzedaż przytulną kawalerkę w centrum Pabianic, położoną na 1 piętrze zadbanej kamienicy. Mieszkanie jest w pełni wyposażone, odświeżone, gotowe do zamieszkania. Lokal.

Szczegóły ogłoszenia

799 000 zł114,31 m² 6 989,76 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Oferujemy Państwu atrakcyjną nieruchomość w doskonałej lokalizacji, przy ul. Warszawskiej, w sercu Pabianic. Mieszkanie znajduje się na 4. piętrze nowoczesnego, niskiego bloku z 2023.

Szczegóły ogłoszenia

879 000 zł77,24 m² 11 380,11 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023