dowolna

Mieszkania 3-pokojowe Pabianice - Oferty sprzedaży i najmu

27 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

27 ogłoszeń

Ogłoszenia wyróżnione

Mieszkanie 3-pokojowe Pabianice

Pabianice,łódzkie

530 000 zł83 m² 6 385,54 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1939

Oferta na wyłączność, dostępna tylko w biurze Bestate Nieruchomości. Bezczynszowe, po remoncie, teren zamknięty, miejsce pod wiatą. Bestate Nieruchomości Pabianice oferuje do sprzedaży.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie 3-pokojowe Pabianice

Pabianice,łódzkie

2 200 zł73 m² 30,14 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:nie

Do wynajęcia przestronne trzypokojowe mieszkanie na trzecim piętrze kamienicy.

Szczegóły ogłoszenia

Lista ogłoszeń

629 000 zł72,70 m² 8 651,99 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1989

Sprzedam duże, ładne mieszkanie w bloku o pow. 72,70m2. Mieszkanie wyremontowane pod siebie. Z dużą niespotykaną jak na Pabianice łazienką. Mieszkanie w pełni rozkładowe składa.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie 3-pokojowe Pabianice

Pabianice,łódzkie

275 999 zł69 m² 3 999,99 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1920

Na sprzedaż przestronne, jasne mieszkanie o powierzchni 69m2 , położone na 1-piętrze w kamienicy w samym sercu Pabianic. Układ mieszkania: 3 niezależne pokoje osobna kuchnia łazienka.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach

Mieszkanie 3-pokojowe Pabianice

Pabianice,łódzkie

628 999 zł72,70 m² 8 651,98 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1989

Na sprzedaż przestronne, w pełni rozkładowe mieszkanie o powierzchni 72,7m2, położone na 3 piętrze w 4-piętrowym bloku po termomodernizacji. Najważniejsze atuty: pełny rozkład - brak.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Apartament z garażem, ul. Skargi

Pabianice,łódzkie

567 885 zł66,81 m² 8 500 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Szukasz bezpiecznego miejsca dla swojej rodziny w Pabianicach? Inwestycja Pod77 na Bugaju to odpowiedź na Twoje potrzeby. Oferujemy przestronne mieszkanie 66 m , w lokalizacji, która ułatwi.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie 3-pokojowe

Pabianice,łódzkie

360 000 zł77,38 m² 4 652,36 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1930

Bezczynszowe, 3 pokoje, i piętro bestate Nieruchomości Pabianice oferuje do sprzedaży mieszkanie 3 pokojowe o powierzchni 77,38 m.kw usytuowane na pierwszym piętrze w Pabianicach przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

Apartament 3-pokojowy Pabianice

Pabianice,łódzkie

2 700 zł63 m² 42,86 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Apartament, winda, balkon, miejsce postojowe bestate Nieruchomości Pabianice ma do wynajmu trzypokojowe mieszkanie usytuowane na pierwszym / drugim / trzecim piętrze w nowym budynku na Starym Mieście.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie 3-pokojowe Pabianice

Pabianice,łódzkie

339 000 zł59,60 m² 5 687,92 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1961

Oferta na wyłączność, dostępna tylko w biurze Bestate Nieruchomości. 3 pokojowe w Centrum, 2 loggie, do remontu. Bestate Nieruchomości Pabianice oferuje do sprzedaży trzypokojowe mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

518 999 zł48,50 m² 10 701,01 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż piękne mieszkanie w wysokim standardzie | 48,5m2 w Pabianicach - w świetnej lokalizacji! Lokal znajduję się na parterze , po generalnym remoncie i jest gotowy do.

Szczegóły ogłoszenia

525 000 zł68,81 m² 7 629,70 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1994

To nie jest mieszkanie dla każdego. To przestrzeń dla tych, którzy chcą złapać oddech, zwolnić tempo i żyć bardziej - wygodnie, świadomie i po swojemu. Już od progu czuć, że to miejsce.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Łaska

Pabianice,łódzkie

349 260 zł77,27 m² 4 519,99 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Szukasz wnętrza z duszą, które wyróżnia się na tle powtarzalnych blokowisk? To jedna z ostatnich szans, by zamieszkać w inwestycji Lofty Łaska. W całym budynku zostały już tylko.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie 3-pokojowe Pabianice

Pabianice,łódzkie

421 999 zł48 m² 8 791,65 zł/m²

 

Piętro:10/11

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

***nowa cena*** Mieszkanie | M4 | 48m2 | 10p | wieżowiec z windą Na sprzedaż komfortowe mieszkanie po generalnym remoncie zlokalizowanie na cenionym osiedlu Piaski w Pabianicach. To idealna.

Szczegóły ogłoszenia

479 000 zł62 m² 7 725,81 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1975

Oferuję na sprzedaż przestronne i funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 62 m , położone na 3. piętrze w samym centrum Pabianic. Układ mieszkania: 3 ustawne, jasne pokoje.

Szczegóły ogłoszenia

329 000 zł48,17 m² 6 829,98 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1972

Szukasz mieszkania, w którym nie musisz pruć ścian, wymieniać rur ani walczyć z instalacją elektryczną? Mamy dla Ciebie 48,17 m czystego potencjału na ul. Toruńskiej.

Szczegóły ogłoszenia

449 999 zł72,70 m² 6 189,81 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1992

Na sprzedaż przestronne, funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 72,7m2 , położone na 4 (ostatnim) piętrze w spokojnej i dobrze skomunikowanej części Pabianic - os. Bugaj/stare Miasto.

Szczegóły ogłoszenia

369 000 zł56,63 m² 6 515,98 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1960

Opiekun oferty: agnieszka Młynarczyk tel.   Szukasz 3 pokoi w rozsądnej cenie, ale nie chcesz rezygnować z bliskości Łodzi? Mieszkanie przy ul. Majdany w Pabianicach to idealny.

Szczegóły ogłoszenia

399 999 zł61,54 m² 6 499,82 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1962

Na sprzedaż: przestronne 3 pokoje z balkonem na parterze | Ścisłe Centrum Pabianic, ul. Wyszyńskiegoszukasz wygodnego, przestronnego mieszkania w doskonałej lokalizacji, gdzie wszystko masz na.

Szczegóły ogłoszenia

488 000 zł53,10 m² 9 190,21 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż apartament - osiedle zamknięte Levityn Apartamenty , Pabianice, ul. Smugowa Oferujemy urządzony apartament o powierzchni 53,1 m , położony w prestiżowej lokalizacji - osiedle.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie 3-pokojowe

Pabianice,łódzkie

3 000 zł63,20 m² 47,47 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:nie

Mieszkanie 3-pokojowe w boku z windą, miejsce postojowe, balkon bestate Nieruchomości Pabianice oferuje do wynajmu, trzypokojowe mieszkanie o powierzchni 63,20 m.kw usytuowane w budynku.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Łaska

Pabianice,łódzkie

298 423 zł75,55 m² 3 950,01 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Zależy Ci na przestronnym wnętrzu, gdzie każdy domownik znajdzie swój własny kąt, a strefa dzienna naprawdę tętni życiem? Poznaj M10 w inwestycji Lofty Łaska. To liczące 75,55.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach.

Rynek pierwotny

Apartament z garażem, ul. Skargi

Pabianice,łódzkie

433 911 zł54,58 m² 7 950 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Szukasz mieszkania w nowym budownictwie, ale standardowe układy deweloperów Ci nie odpowiadają? A może boisz się kupować "dziurę w ziemi"? Mamy rozwiązanie idealne. Zapraszamy do Pod77.

Szczegóły ogłoszenia

385 000 zł49,68 m² 7 749,60 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1985

16.05.2026r. od godziny 10:00 - zapraszamy na dzień otwarty. Zadzwoń i zarezerwuj termin dla siebie! To mieszkanie pojawia się dokładnie wtedy, kiedy go potrzebujesz! Są momenty w życiu,.

Szczegóły ogłoszenia

799 000 zł114,31 m² 6 989,76 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Oferujemy Państwu atrakcyjną nieruchomość w doskonałej lokalizacji, przy ul. Warszawskiej, w sercu Pabianic. Mieszkanie znajduje się na 4. piętrze nowoczesnego, niskiego bloku z 2023.

Szczegóły ogłoszenia

879 000 zł77,24 m² 11 380,11 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Ekologiczne osiedle Zielony Bugaj - pompa ciepła, fotowoltaika, ładowarka do samochodów elektrycznych 3-pokojowy apartament z ogródkiem na zamkniętym, monitorowanym osiedlu Pabianice - Jutrzkowice |.

Szczegóły ogłoszenia

445 000 zł58 m² 7 672,41 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1910

Opiekun oferty: agnieszka Młynarczyk tel.   Szukasz wyjątkowego miejsca do życia w Pabianicach? To mieszkanie spełni Twoje oczekiwania! Położone w odrestaurowanej kamienicy,.

Szczegóły ogłoszenia

295 000 zł60,80 m² 4 851,97 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1988

Marzysz o mieszkaniu, które możesz urządzić dokładnie według własnego stylu? To mieszkanie jest jak czysta karta! 60,8 m , 3 pokoje, oddzielna kuchnia i balkon przy ul. ks. Piotra Skargi.

Szczegóły ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Łaska

Pabianice,łódzkie

349 260 zł77 m² 4 519,99 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Szukasz mieszkania z przemyślanym układem, balkonem i dużą ilością światła? M12 w inwestycji Lofty Łaska to 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 77,27 m , położone na 3.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Pabianice

Pabianice,łódzkie

463 990 zł58 m² 7 999,83 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

**nowa cena** Na sprzedaż komfortowe mieszkanie po generalnym remoncie zlokalizowanie na cenionym osiedlu Piaski w Pabianicach. To idealna propozycja dla osób, które chcą wprowadzić się bez stresu,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Łaska

Pabianice,łódzkie

335 000 zł48 m² 6 979,17 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Trzypokojowe mieszkanie o powierzchni 47,87 m , zlokalizowane na 1 piętrze w wieżowcu przy ul. Łaskiej. Niewątpliwym atutem oferty jest jej lokalizacja. Pełne zaplecze handlowo-usługowe,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Łaska

Pabianice,łódzkie

298 423 zł76 m² 3 950,01 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Szukasz mieszkania, w którym każdy domownik ma swoją przestrzeń, a część dzienna naprawdę spełnia swoją rolę? M10 w Lofty Łaska to 75,55 m na 3 piętrze, z dużym salonem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem

Pabianice,łódzkie

457 611 zł59 m² 7 700 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Zapraszam do zapoznania się z niezwykle zadbaną inwestycją w Pabianicach na ul. Warszawskiej Hot Lokalizacja Zaledwie 6 minut autem do Potu Łódź Tkalnia - 1,2km Sklep spożywczy Warzywniak -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Bracka

Pabianice,łódzkie

559 999 zł73 m² 7 671,22 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Jeśli szukasz komfortowego mieszkania, do którego możesz od razu wejść i normalnie żyć - ta oferta jest dla Ciebie. Na sprzedaż przestronne 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 73m2 ,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament dwupoziomowy, ul. Jutrzkowicka

Pabianice,łódzkie

899 000 zł77 m² 11 639 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Pabianice

Pabianice,łódzkie

364 999 zł84 m² 4 345,23 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż przestronne mieszkanie 83m2 z ogrodem i garażem, w budynku wielorodzinnym - gotowe do wprowadzenia! Układ pomieszczeń: salon z aneksem kuchennym - 36m2 2 niezależne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Warszawska

Pabianice,łódzkie

457 611 zł59 m² 7 700 zł/m²

 

 

 

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem Pabianice

Pabianice,łódzkie

350 000 zł83 m² 4 216,87 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Sprzedam mieszkanie bezczynszowe o powierzchni 83m z ogródkiem i garażem Gotowe do zamieszkania Zapraszam do zapoznania się z ofertą przestronnego mieszkania z niskimi kosztami.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Łaska

Pabianice,łódzkie

299 559 zł77 m² 3 900 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

To mieszkanie zaprojektowane z myślą o codziennym komforcie, który naprawdę czuć. Dwustronny układ okien, wyraźny podział na strefę dzienną i prywatną oraz lokalizacja, która.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Łaska

Pabianice,łódzkie

249 366 zł54 m² 4 600 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

To jedna z najbardziej atrakcyjnych ofert w nowej inwestycji Lofty Łaska - zarówno pod pierwsze mieszkanie, jak i bezpieczną inwestycję kapitału. 3 pokoje, funkcjonalny układ.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Pabianice

Pabianice,łódzkie

455 000 zł62 m² 7 338,71 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Na sprzedaż przestronne mieszkanie 3-pokojowe w Pabianicach - 62 m Oferuję funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 62 m , zlokalizowane w zielonej i spokojnej części Pabianic.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Łaska

Pabianice,łódzkie

222 000 zł54 m² 4 095,19 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Szukasz bezproblemowego gotowca pod klucz? To nie jest ogłoszenie dla Ciebie. To oferta dla świadomego inwestora, który zna rynek i wie, że ponadprzeciętne stopy zwrotu generuje się tam, gdzie inni.