dowolna

Mieszkania w kamienicy Pabianice - Lista aktualnych ogłoszeń

21 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

21 ogłoszeń

Ogłoszenia wyróżnione

Mieszkanie 3-pokojowe Pabianice

Pabianice,łódzkie

530 000 zł83 m² 6 385,54 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1939

Oferta na wyłączność, dostępna tylko w biurze Bestate Nieruchomości. Bezczynszowe, po remoncie, teren zamknięty, miejsce pod wiatą. Bestate Nieruchomości Pabianice oferuje do sprzedaży.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie z miejscem parkingowym

Pabianice,łódzkie

257 000 zł59,77 m² 4 299,82 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1910

M3 w kamienicy, łazienka po remoncie, duży zamknięty parking. Bestate Nieruchomości Pabianice oferuje do sprzedaży dwupokojowe mieszkanie o powierzchni użytkowej 59,77 m.kw usytuowane na.

Szczegóły ogłoszenia

Lista ogłoszeń

Mieszkanie 3-pokojowe Pabianice

Pabianice,łódzkie

2 200 zł73 m² 30,14 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:nie

Do wynajęcia przestronne trzypokojowe mieszkanie na trzecim piętrze kamienicy.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie 3-pokojowe Pabianice

Pabianice,łódzkie

275 999 zł69 m² 3 999,99 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1920

Na sprzedaż przestronne, jasne mieszkanie o powierzchni 69m2 , położone na 1-piętrze w kamienicy w samym sercu Pabianic. Układ mieszkania: 3 niezależne pokoje osobna kuchnia łazienka.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach

Mieszkanie 3-pokojowe

Pabianice,łódzkie

360 000 zł77,38 m² 4 652,36 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1930

Bezczynszowe, 3 pokoje, i piętro bestate Nieruchomości Pabianice oferuje do sprzedaży mieszkanie 3 pokojowe o powierzchni 77,38 m.kw usytuowane na pierwszym piętrze w Pabianicach przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

199 000 zł28,58 m² 6 962,91 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1940

Na sprzedaż wyjątkowe, świeżo wyremontowane mieszkanie o powierzchni 28,58 m , zlokalizowane w klimatycznej kamienicy w sercu Pabianic, przy ul. Reymonta 3. To idealna propozycja.

Szczegóły ogłoszenia

197 000 zł53,65 m² 3 671,95 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1900

Na sprzedaż mieszkanie z dużym potencjałem aranżacyjnym 53,65 m Oferuję lokal mieszkalny stanowiący odrębną własność, położony w kamienicy przy ul. Armii Krajowej 22. To doskonała.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie Pabianice

Pabianice,łódzkie

720 000 zł109,92 m² 6 550,22 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1930

Na sprzedaż wyjątkowe, klimatyczne mieszkanie o powierzchni 109,92 metrów kwadratowych zlokalizowane na pierwszym piętrze w solidnej, ceglanej kamienicy z 1930 roku w samym centrum.

Szczegóły ogłoszenia

299 000 zł47 m² 6 361,70 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1950

*** Tylko w Home Park *** Mieszkanie położone w Pabianicach, na 1 piętrze kamienicy ul. Skłodowskiej, z możliwością parkowania na zamkniętym podwórku przed budynkiem. Do mieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

175 000 zł38,10 m² 4 593,18 zł/m²

 

Piętro:2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Anie mieszkanie Z potencjałem W sercu miasta ul. Kościuszki | 2 pokoje | kamienica | poddasze Są mieszkania pod klucz i są takie, które można stworzyć całkowicie po swojemu To miejsce.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie Pabianice

Pabianice,łódzkie

175 000 zł38,30 m² 4 569,19 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1934

Oferta na wyłączność, dostępna tylko w biurze bestate Nieruchomości. Prezentujemy mieszkanie o ogromnym potencjale aranżacyjnym, zlokalizowane na pierwszym piętrze niskiej kamienicy.

Szczegóły ogłoszenia

187 000 zł44,55 m² 4 197,53 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1930

Na sprzedaż mieszkanie stanowiące odrębną własność lokalu o powierzchni 44,55 m , położone w kamienicy przy ul. Armii Krajowej 22. Lokal to idealna propozycja dla osób szukających.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie z garażem Pabianice

Pabianice,łódzkie

530 000 zł100 m² 5 300 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1900

Oferta dotyczy sprzedaży mieszkania na parterze w kamienicy o powierzchni całkowitej ok. 100 m , wraz z ogródkiem o powierzchni ok. 650 m . Mieszkanie składa się z: - 3.

Szczegóły ogłoszenia

369 000 zł56,63 m² 6 515,98 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1960

Opiekun oferty: agnieszka Młynarczyk tel.   Szukasz 3 pokoi w rozsądnej cenie, ale nie chcesz rezygnować z bliskości Łodzi? Mieszkanie przy ul. Majdany w Pabianicach to idealny.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie Pabianice

Pabianice,łódzkie

549 999 zł130 m² 4 230,76 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Oferuję wyjątkowe mieszkanie o łącznej powierzchni 130m2 , położone na 3-piętrze w solidnej, zadbanej kamienicy w centrum Pabianic. Idealna propozycja dla osób szukających dużej.

Szczegóły ogłoszenia

Mikrokawalerka umeblowana

Pabianice,łódzkie

125 000 zł21,90 m² 5 707,76 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1930

Kawalerka gotowa do zamieszkania bestate Nieruchomości Pabianice oferuje do sprzedaży kawalerkę o powierzchni 21,90 m.kw, usytuowaną na 1 piętrze w kamienicy, na Starym Mieście. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

125 000 zł18 m² 6 944,44 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Oferujemy na sprzedaż przytulną kawalerkę w centrum Pabianic, położoną na 1 piętrze zadbanej kamienicy. Mieszkanie jest w pełni wyposażone, odświeżone, gotowe do zamieszkania. Lokal.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie 2-pokojowe Pabianice

Pabianice,łódzkie

159 999 zł41 m² 3 902,41 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1920

Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 41m2 , usytuowane na 3 piętrze w kamienicy z cegły, w samym centrum Pabianic. Lokal składa się z funkcjonalnych pomieszczeń i stanowi.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie 2-pokojowe

Pabianice,łódzkie

199 000 zł40,34 m² 4 933,07 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1930

Jasne, zadbane, przytulne o funkcjonalnym układzie. Oferta na wyłączność, dostępne tylko w biurze Bestate. Bestate Nieruchomości Pabianice oferuje do sprzedaży zadbane, funkcjonalne.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie umeblowane

Pabianice,łódzkie

559 000 zł130 m² 4 300 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1937

Mieszkanie 130 m.kw, zadbana kamienica, dogodna lokalizacja BESTATE Nieruchomości Pabianice oferuje do sprzedaży czteropokojowe mieszkanie o powierzchni 130 m.kw usytuowane na trzecim piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

445 000 zł58 m² 7 672,41 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1910

Opiekun oferty: agnieszka Młynarczyk tel.   Szukasz wyjątkowego miejsca do życia w Pabianicach? To mieszkanie spełni Twoje oczekiwania! Położone w odrestaurowanej kamienicy,.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach.

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Warszawska

Pabianice,łódzkie

540 000 zł104 m² 5 192,31 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:1910

Dla romantyka i hipochondryka - kwiaty pod domem, apteka pod nosem! Szukasz mieszkania w centrum, ale z nietypową historią? Mamy idealny dla Ciebie lokal z potencjałem i ciekawą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem

Pabianice,łódzkie

457 611 zł59 m² 7 700 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Zapraszam do zapoznania się z niezwykle zadbaną inwestycją w Pabianicach na ul. Warszawskiej Hot Lokalizacja Zaledwie 6 minut autem do Potu Łódź Tkalnia - 1,2km Sklep spożywczy Warzywniak -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Warszawska

Pabianice,łódzkie

689 000 zł100 m² 6 910,73 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Pabianice

Pabianice,łódzkie

530 000 zł100 m² 5 300 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1900

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Łaska

Pabianice,łódzkie

299 559 zł77 m² 3 900 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

To mieszkanie zaprojektowane z myślą o codziennym komforcie, który naprawdę czuć. Dwustronny układ okien, wyraźny podział na strefę dzienną i prywatną oraz lokalizacja, która.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem Pabianice

Pabianice,łódzkie

649 000 zł95 m² 6 831,58 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1930

Dzień dobry. Oferuję do sprzedania bezczynszowy ,komfortowy apartament o wysokim standardzie wykończenia o powierzchni 95m2. Znajduje się w małej ,kameralnej jednopiętrowej kamienicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Pułaskiego

Pabianice,łódzkie

377 000 zł42 m² 9 021,30 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Rezerwacja sprzedam bezpośrednio klimatyczne mieszkanie o pow. 41,79 m2 znajdujące się na 2-piętrze zrewitalizowanej kamienicy w centrum Pabianic - ul. gen. Kazimierza Pułaskiego 17. Jest to.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka umeblowana Pabianice

Pabianice,łódzkie

145 000 zł21 m² 6 904,76 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

 

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Piękna

Pabianice,łódzkie

1 500 zł40 m² 37,50 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Oferuję do wynajęcia mieszkanie bezczynszowe w kamienicy w Pabianicach ul. Piękna, o powierzchni ok. 40 m2, ul.Piękna Pabianice Mieszkanie składa się z dwóch pokoi. Media: woda,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Armii Krajowej

Pabianice,łódzkie

530 000 zł100 m² 5 300 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1900

Tylko w Home Park Nieruchomości oferta sprzedaży mieszkania na parterze w kamienicy o powierzchni całkowitej ok. 100 m , wraz z działką o powierzchni ok. 650 m .

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z kominkiem Pabianice

Pabianice,łódzkie

280 000 zł65 m² 4 307,69 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1932

Na sprzedaż przestronne, bezczynszowe mieszkanie o powierzchni 65,5 m , położone na parterze kamienicy w centrum Pabianic, przy ul. Piotra Skargi. Mieszkanie składa się z: - salonu (11,7m.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Zamkowa

Pabianice,łódzkie

290 000 zł108 m² 2 673,80 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1900

Oferta Sprzedaży Mieszkania w Pabianicach przy ulicy Zamkowej o powierzchni 108m2, zlokalizowanego w kamienicy na 1 piętrze. Cena ofertowa 290 000 złotych, sprawia, że jest to atrakcyjna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Pabianice

Pabianice,łódzkie

249 000 zł65 m² 3 830,77 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż: 3-pokojowe mieszkanie około 65 m z garażem i komórkami - Pabianice, stare Miasto okazja cenowa! Bardzo kameralna kamienica tylko 4 mieszkania! Na sprzedaż mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka umeblowana, ul. Kościuszki

Pabianice,łódzkie

1 410 zł28 m² 51,27 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

WE speak english - call us (579x523x584) for more information Oferuję do wynajęcia świeżo wyremontowaną kawalerkę znajdującą się na 2 piętrze kameralnej kamienicy przy ul. Kościuszki 27. Kawalerka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Skargi

Pabianice,łódzkie

260 000 zł87 m² 2 988,51 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1939

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą funkcjonalnego mieszkania o powierzchni 60 m , położonego w samym centrum Pabianic. Najważniejsze atuty: doskonała lokalizacja: mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Konstantynowska

Pabianice,łódzkie

289 000 zł44 m² 6 568,18 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Nowoczesne, energooszczędne mieszkanie z ogródkiem, z fotowoltaiką, pompą ciepła- bardzo niski koszt utrzymania.! Na sprzedaż wyjątkowe, dwupoziomowe mieszkanie o powierzchni 44 m ,.