dowolna

Mieszkania w kamienicy Pabianice - Lista aktualnych ogłoszeń

21 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

21 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie Pabianice

Pabianice,łódzkie

195 000 zł34 m² 5 735,29 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Mieszkanie w Kamienicy z balkonem - Centrum Pabianic Na sprzedaż mieszkanie położone w sercu Pabianic, w bardzo zadbanej kamienicy przy centrum miasta. Powierzchnia 33,69 m2 Piętro: 1.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Konstantynowska

Pabianice,łódzkie

275 000 zł44 m² 6 250 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Zapraszam na Dzień Otwarty dn.: 18 październik- zaproponuj swoją cenę. Nowoczesne, energooszczędne mieszkanie z ogródkiem, z fotowoltaiką, pompą ciepła- bardzo niski koszt utrzymania.! Na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Majdany

Pabianice,łódzkie

293 000 zł57 m² 5 140,35 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1960

Przestronne i słoneczne mieszkanie w centrum Pabianic - ulica Majdany! Sprzedaż bezpośrednio od właściciela. Do sprzedaży mieszkanie w kamienicy o powierzchni 57 m2 składające się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Pułaskiego

Pabianice,łódzkie

430 000 zł42 m² 10 336,50 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Marzysz o mieszkaniu w klimatycznej kamienicy, gdzie nowoczesność łączy się z charakterem historycznej architektury? Mamy coś dla Ciebie! Na sprzedaż przestronne, wyremontowane.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Pabianice

Pabianice,łódzkie

219 000 zł65 m² 3 369,23 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1969

Na sprzedaż lub zamianę! Bezczynszowe mieszkanie 65 m z własnym ogródkiem ( tylko 3370zł/m2 ) Oferuję na sprzedaż lub zamianę mieszkanie o powierzchni 65 m znajdujące się na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem

Pabianice,łódzkie

299 000 zł70 m² 4 271 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Alternatywa dla osób, które szukają dużego, funkcjonalnego mieszkania do własnej aranżacji bądź pod działalność gospodarczą. Lokalizacja: pabianice okolice ul. Kilińskiego. Atrakcyjna cena.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Zielona

Pabianice,łódzkie

1 699 000 zł360 m² 4 719,44 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:8

 

Rok budowy:1920

Na sprzedaż: kamienica inwestycyjna w centrum Pabianic ul. Zielona Lokalizacja: ścisłe centrum Pabianic, ul. Zielona Powierzchnia budynku: 360 m Powierzchnia działki: 818 m Rok budowy: 1920.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Młynarska

Pabianice,łódzkie

229 000 zł65 m² 3 523,08 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1969

Na sprzedaż lub zamianę! Na sprzedaż Bezczynszowe mieszkanie 65 m z ogródkiem ul. Młynarska Oferuję na sprzedaż lub zamianę mieszkanie o powierzchni 65 m znajdujące się na pierwszym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Pabianice,łódzkie

240 000 zł68 m² 3 529,41 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1960

Cześć! Mamy do zaoferowania przestronne 68-metrowe mieszkanie w świetnej lokalizacji. To miejsce z ogromnym potencjałem część pomieszczeń wymaga odświeżenia, co daje Ci szansę na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Stefana Batorego

Pabianice,łódzkie

205 000 zł34 m² 6 084,89 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Klimatyczne Mieszkanie w Kamienicy - Centrum Pabianic Na sprzedaż mieszkanie położone w sercu Pabianic, w zadbanej kamienicy przy centrum miasta. Powierzchnia 33,69 m2 Piętro: 1 Jeden duży.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Pabianice

Pabianice,łódzkie

259 000 zł36 m² 7 095,89 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż mieszkanie 36,5 m po generalnym remoncie - do wprowadzenia, kamienica Na sprzedaż dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 36,5 m , zlokalizowane w zadbanej kamienicy. Lokal.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Kościuszki

Pabianice,łódzkie

299 000 zł48 m² 6 216,22 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1930

Szukasz przytulnego mieszkania z dostępem do potrzebnej infrastruktury? To mieszkanie jest właśnie dla Ciebie! Woźniakowski Nieruchomości prezentuje ładne 2-pokojowe mieszkanie na parterze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Konstantynowska

Pabianice,łódzkie

259 000 zł36 m² 7 095,89 zł/m²

 

Piętro:2

 

 

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Skłodowskiej-Curie

Pabianice,łódzkie

320 000 zł70 m² 4 571 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Alternatywa dla osób, które szukają dużego, funkcjonalnego mieszkania do własnej aranżacji bądź pod działalność gospodarczą. Lokalizacja: pabianice okolice ul. Kilińskiego. Przedstawiam do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Stefana Batorego

Pabianice,łódzkie

199 000 zł34 m² 5 906,80 zł/m²

 

Piętro:1

 

 

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Młynarska

Pabianice,łódzkie

229 000 zł65 m² 3 523,08 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1969

Na sprzedaż lub zamianę! Na sprzedaż Bezczynszowe mieszkanie 65 m z ogródkiem - ul. Młynarska Oferuję na sprzedaż lub zamianę mieszkanie o powierzchni 65 m znajdujące się na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Pabianice,łódzkie

310 000 zł41 m² 7 579,46 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1960

Nowoczesne mieszkanie w sercu miasta czy to Twój nowy adres? Przedstawiamy 40,9 m przestrzeni w samym centrum, które przeszło kapitalny remont i czeka na no właśnie na Ciebie?.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Bohaterów

Pabianice,łódzkie

165 000 zł40 m² 4 125 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Oferujemy Państwu mieszkanie w kamienicy o powierzchni całkowitej 41 m2 oraz komórka zewnętrzna 4,75 m2 Mieszkanie jest do generalnego remontu, ale z dużym potencjałem! Czynsz ok. 450 zł.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Pabianice

Pabianice,łódzkie

285 000 zł50 m² 5 755,25 zł/m²

 

Piętro:3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż: urokliwe mieszkanie w kamienicy - Pabianice Oferujemy na sprzedaż komfortowe mieszkanie o powierzchni 49,52 m , usytuowane na 3. piętrze kamienicy w Pabianicach. Cena: 285.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Skargi

Pabianice,łódzkie

449 000 zł76 m² 5 907,89 zł/m²

 

Piętro:3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Przestronne mieszkanie w zadbanej kamienicy po remoncie - 76,41 m , 3 pokoje, 2 balkony, garaż! Na sprzedaż wyjątkowe mieszkanie w klimatycznej, w pełni wyremontowanej kamienicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Zamkowa

Pabianice,łódzkie

290 000 zł108 m² 2 673,80 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1900

Oferta Sprzedaży Mieszkania w Pabianicach przy ulicy Zamkowej o powierzchni 108m2, zlokalizowanego w kamienicy na 1 piętrze. Cena ofertowa 290 000 złotych, sprawia, że jest to atrakcyjna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Warszawska

Pabianice,łódzkie

230 000 zł54 m² 4 259,26 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż - 2-pokojowe mieszkanie po kapitalnym remoncie! Na sprzedaż bezczynszowe mieszkanie o funkcjonalnym układzie, zlokalizowane na 1. piętrze kamienicy przy ul. Warszawskiej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Południowa

Pabianice,łódzkie

185 000 zł42 m² 4 404,76 zł/m²

 

Piętro:2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

2 pokojowe mieszkanie w kamienicy bezczynszowe, ogrzewanie gazowe! Na sprzedaż mieszkanie w kamienicy z zadbanym wejściem, wyposażonej w domofon. Lokal o powierzchni 42.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Chłodna

Pabianice,łódzkie

259 900 zł43 m² 6 096,65 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Czy marzysz o prywatnym ogrodzie i niezależności, jakie oferuje dom, ale w cenie mieszkania? Mieszkanie M4 w inwestycji Chłodna 5 to idealne rozwiązanie, które łączy te dwie rzeczy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Chłodna

Pabianice,łódzkie

155 553 zł41 m² 3 761,86 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Marzysz o miejscu, które zapewni Twojej rodzinie komfort, przestronność i świetną lokalizację? Mieszkanie poddaszowe M15 przy ul. Chłodnej 5 to doskonałe rozwiązanie! Tutaj codzienne życie.