dowolna

Mieszkania w bloku Pabianice - Lista z ofertami sprzedaży i najmu

44 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

44 ogłoszenia

Mieszkanie umeblowane, ul. Łaska

Pabianice,łódzkie

1 400 zł32 m² 43,75 zł/m²

 

Piętro:10/10

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Oferujmy do wynajęcia mieszknie usytuowane w dziesięciopiętrowym bloku spółdzilczym mieszczaym się w Pabianicach przy ul Łakiej. Blok mieści się w bliskim sasiedztwie dworca pkp oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Orla

Pabianice,łódzkie

265 000 zł45,40 m² 5 837 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1964

Na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie o funkcjonalnym, pełnym rozkładzie znajdujące się na 3. piętrze w bloku po termomodernizacji. Brak przechodnich pokoi to ogromny atut, który zapewnia.

Szczegóły ogłoszenia

295 000 zł60,80 m² 4 851,97 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1988

Marzysz o mieszkaniu, które możesz urządzić dokładnie według własnego stylu? To mieszkanie jest jak czysta karta! 60,8 m , 3 pokoje, oddzielna kuchnia i balkon przy ul. ks. Piotra Skargi.

Szczegóły ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Łaska

Pabianice,łódzkie

349 260 zł77 m² 4 519,99 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Szukasz mieszkania z przemyślanym układem, balkonem i dużą ilością światła? M12 w inwestycji Lofty Łaska to 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 77,27 m , położone na 3.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Pabianice

Pabianice,łódzkie

463 990 zł58 m² 7 999,83 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

**nowa cena** Na sprzedaż komfortowe mieszkanie po generalnym remoncie zlokalizowanie na cenionym osiedlu Piaski w Pabianicach. To idealna propozycja dla osób, które chcą wprowadzić się bez stresu,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Łaska

Pabianice,łódzkie

335 000 zł48 m² 6 979,17 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Trzypokojowe mieszkanie o powierzchni 47,87 m , zlokalizowane na 1 piętrze w wieżowcu przy ul. Łaskiej. Niewątpliwym atutem oferty jest jej lokalizacja. Pełne zaplecze handlowo-usługowe,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Łaska

Pabianice,łódzkie

298 423 zł76 m² 3 950,01 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Szukasz mieszkania, w którym każdy domownik ma swoją przestrzeń, a część dzienna naprawdę spełnia swoją rolę? M10 w Lofty Łaska to 75,55 m na 3 piętrze, z dużym salonem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Wyspiańskiego

Pabianice,łódzkie

285 000 zł46 m² 6 234,96 zł/m²

 

Piętro:8/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Sprzedam przestronne, słoneczne i ustawne mieszkanie rozkładowe o powierzchni 45,71 m . Zlokalizowane na 8. piętrze w bloku z windą. Jasne wnętrze z widokiem na miasto. Dwa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka, ul. Łaska

Pabianice,łódzkie

239 000 zł26 m² 9 372,55 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1970

Na sprzedaż kawalerka 25,5 m Pabianice, ul. Łaska, po remoncie Na sprzedaż przytulna i funkcjonalna kawalerka o powierzchni 25,5 m, położona na 4. piętrze w czteropiętrowym budynku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Pabianice,łódzkie

278 000 zł35 m² 7 988,51 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1969

Lokal mieszkalny w Pabianicach przy ulicy Wyspiańskiego o powierzchni 34,80 m Cechy lokalu mieszkalnego: pokój z balkonem o pow. 16,15 m Sypialna 7,92 m Kuchnia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Warszawska

Pabianice,łódzkie

405 000 zł45 m² 9 000 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Zapraszam do zapoznania się z niezwykle zadbaną inwestycją w Pabianicach na ul. Warszawskiej Mieszkanie prezentowane na zdjęciach jest gotowe do wprowadzenia, ale w tej inwestycji posiadam.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Bracka

Pabianice,łódzkie

559 999 zł73 m² 7 671,22 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Jeśli szukasz komfortowego mieszkania, do którego możesz od razu wejść i normalnie żyć - ta oferta jest dla Ciebie. Na sprzedaż przestronne 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 73m2 ,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem

Pabianice,łódzkie

349 900 zł34 m² 10 318,50 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2024

Lokal mieszkalny w Pabianicach na I piętrze o powierzchni 33,91 m Komfort, jakość i styl: nietuzinkowa otwarta przestrzeń Salonu z aneksem Kuchennym Nowoczesna kuchnia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Skargi

Pabianice,łódzkie

1 200 zł37 m² 32,07 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Komfortowe 2 pokojowe mieszkanie na wynajem na osiedlu Bugaj w Pabianicach! Oferujemy na wynajem funkcjonalne, odświeżone dwu pokojowe mieszkanie o powierzchni 37,42 m , usytuowane na 4.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Łaska

Pabianice,łódzkie

299 559 zł77 m² 3 900 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

To mieszkanie zaprojektowane z myślą o codziennym komforcie, który naprawdę czuć. Dwustronny układ okien, wyraźny podział na strefę dzienną i prywatną oraz lokalizacja, która.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Łaska

Pabianice,łódzkie

249 366 zł54 m² 4 600 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

To jedna z najbardziej atrakcyjnych ofert w nowej inwestycji Lofty Łaska - zarówno pod pierwsze mieszkanie, jak i bezpieczną inwestycję kapitału. 3 pokoje, funkcjonalny układ.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Pabianice

Pabianice,łódzkie

455 000 zł62 m² 7 338,71 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Na sprzedaż przestronne mieszkanie 3-pokojowe w Pabianicach - 62 m Oferuję funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 62 m , zlokalizowane w zielonej i spokojnej części Pabianic.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Pabianice,łódzkie

359 000 zł50 m² 7 177,13 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1985

Przestronny lokal mieszkalny w Pabianicach na Osiedlu Bugaj przy ulicy Mokrej o powierzchni 50,02m , usytuowany na II piętrze w niskim bloku. Mieszkanie do własnej aranżacji. Oferta.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Pabianice,łódzkie

289 900 zł46 m² 6 247,84 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Na sprzedaż: 2-pokojowe mieszkanie 46,4 m Pabianice, ul. Niecała Oferuję na sprzedaż funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 46,4 m , położone na 1. piętrze w budynku przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Łaska

Pabianice,łódzkie

222 000 zł54 m² 4 095,19 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Szukasz bezproblemowego gotowca pod klucz? To nie jest ogłoszenie dla Ciebie. To oferta dla świadomego inwestora, który zna rynek i wie, że ponadprzeciętne stopy zwrotu generuje się tam, gdzie inni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem

Pabianice,łódzkie

443 366 zł58 m² 7 700 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Nowoczesne Apartamenty ul. Warszawska 49, pabianice Szukasz nowego mieszkania w świetnej lokalizacji, gotowego do wprowadzenia lub urządzenia po swojemu? Poznaj kameralną inwestycję przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Pabianice

Pabianice,łódzkie

275 000 zł49 m² 5 661,93 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1978

Na sprzedaż funkcjonalne, dobrze rozplanowane mieszkanie o pow. 48,57 m2, położone na trzecim piętrze w zadbanym, ocieplonym budynku na Bugaju. Lokal składa się z: przestronnego salonu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Zamkowa

Pabianice,łódzkie

386 700 zł49 m² 7 899,90 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1997

Przestronny lokal mieszkalny w Pabianicach przy ul. Zamkowej 48,95 m Komfort, jakość i styl Oferujemy na sprzedaż wyjątkowe mieszkanie o powierzchni 48,95 m , położone.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Bugaj

Pabianice,łódzkie

260 000 zł39 m² 6 683,80 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1978

Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 38,90 m położone na 2. piętrze w niskim, 4-piętrowym bloku na spokojnym osiedlu Bugaj w Pabianicach. Układ i pomieszczenia: 2 ustawne,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Łaska

Pabianice,łódzkie

320 000 zł48 m² 6 684,77 zł/m²

 

Piętro:9/11

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Opis Szukasz mieszkania z potencjałem w spokojnej okolicy? Ta nieruchomość na 9 piętrze to idealna propozycja dla rodziny lub pod inwestycję. Zaaranżuj wnętrze według własnego pomysłu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Pabianice

Pabianice,łódzkie

257 000 zł39 m² 6 633,97 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1974

Mieszkanie z potencjałem - Bugaj, pabianice Na sprzedaż rozkładowe mieszkanie o powierzchni 38,74 m , położone na 2. piętrze w docieplonym bloku na cenionym osiedlu Bugaj. Lokal do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Bugaj

Pabianice,łódzkie

310 000 zł48 m² 6 458,33 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż mieszkanie 3-pokojowe do remontu - Pabianice, osiedle Bugaj Oferujemy na sprzedaż mieszkanie z dużym potencjałem aranżacyjnym, położone w jednej z najbardziej lubianych.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Pabianice

Pabianice,łódzkie

399 000 zł55 m² 7 254,55 zł/m²

 

Piętro:2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Oferta Sprzedaży Mieszkania Pabianice, piaski Lokalizacja: blok z lat 50., cegła z klatką schodową po remoncie w bliskiej odległości stacja PKP, przystanek tramwajowy, autobus.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Pabianice

Pabianice,łódzkie

329 000 zł48 m² 6 854,17 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Pabianice | 48 m | 4/4 | loggia Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 48 m , położone na 4. piętrze w 4-piętrowym bloku w Pabianicach. Lokal w bardzo dobrym stanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Wyszyńskiego

Pabianice,łódzkie

599 000 zł76 m² 7 933,77 zł/m²

 

Piętro:parter/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Wyjątkowe Mieszkanie na Sprzedaż w Centrum Pabianic Mieszkanie z możliwością prowadzenia działalności gospodarczej typu beauty lub biuro. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Ostatnia

Pabianice,łódzkie

359 000 zł58 m² 6 189,66 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1972

Na sprzedaż przestronne, 3 pokojowe mieszkanie o powierzchni 58 m . Lokal położony jest na 2 piętrze w czteropiętrowym bloku zlokalizowanym przy ul. Ostatniej 18 w Pabianicach. Układ.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Nawrockiego

Pabianice,łódzkie

1 800 zł51 m² 35,29 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Nowoczesne 3 pokoje | Wysoki Standard | Balkon Południowy | 51 m Do wynajęcia komfortowe, 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 51 m , wykończone w wysokim standardzie z pełnym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka z oddzielną kuchnią Pabianice

Pabianice,łódzkie

210 000 zł25 m² 8 400 zł/m²

 

Piętro:2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

*** tylko W home park nieruchomości! *** Oferta dotyczy sprzedaży mieszkania typu kawalerka , na osiedlu Piaski. Mieszkanie na drugim piętrze bloku z cegły, o powierzchni 25 m , bez.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie Pabianice

Pabianice,łódzkie

245 000 zł36 m² 6 882,02 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1960

*** tylko W home park nieruchomości! *** Oferta dotyczy sprzedaży dużej kawalerki na osiedlu Piaski. Mieszkanie o pow. 35,60 m , usytuowane na pierwszym piętrze bloku z cegły,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Pabianice

Pabianice,łódzkie

369 000 zł47 m² 7 918,45 zł/m²

 

Piętro:3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Oferta dotyczy sprzedaży sprzedaży mieszkania na osiedlu Piaski. Mieszkanie o pow. 46,6 m , dwupokojowe, ze sporym balkonem, na trzecim piętrze bloku z cegły. Mieszkanie po generalnym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Pabianice

Pabianice,łódzkie

344 999 zł48 m² 7 113,38 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Tylko W home park Oferujemy na sprzedaż przestronne dwupokojowe mieszkanie o powierzchni mieszkalnej 48,5 m2, położonego w Pabianicach, osiedle Bugaj. Z przyjemnością przedstawiamy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Pabianice

Pabianice,łódzkie

319 999 zł48 m² 6 666,65 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1978

**home park nieruchomości** Oferujemy na sprzedaż przytulne mieszkanie o powierzchni 48 m2, położone na 1 piętrze w bloku 4 piętrowym po termomodernizacji, w Pabianicach os. Piaski.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Pabianice

Pabianice,łódzkie

277 000 zł40 m² 6 925 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Z przyjemnością przedstawiamy ofertę mieszkania w Pabianicach, zlokalizowanego na osiedlu Bugaj. To przytulne mieszkanie o powierzchni 40 m znajduje się w czteropiętrowym bloku,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Skargi

Pabianice,łódzkie

410 000 zł62 m² 6 612,90 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1985

Przedmiotem oferty jest w pełni rozkładowe trzypokojowe mieszkanie z dużym balkonem typu loggia. Położone przy ul. Piotra Skargi w niskim bloku na parterze. Powierzchnia wynosi 62 m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Pabianice

Pabianice,łódzkie

1 700 zł53 m² 32,08 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Dostępne od zaraz! Zapraszamy do zapoznania się z ofertą wynajmu mieszkania znajdującego się w atrakcyjnej lokalizacji na osiedlu częściowo zamkniętym, zarządzanym przez Spółdzielnię.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Bugaj

Pabianice,łódzkie

257 000 zł39 m² 6 589,74 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Mieszkanie o pow 39m, drugie piętro w bloku czteropiętrowym. Mieszkanie w pełni rozkładowe: 2 pokoje, kuchnia, łazienka, wc, szeroki przedpokój. Do mieszkania przynależy komórka.