dowolna

Domy z poddaszem Pabianice - Ogłoszenia wynajmu i sprzedaży

12 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

12 ogłoszeń

Ogłoszenia wyróżnione

365 000 zł110 m² 3 318,18 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 007 m²

Bestate Nieruchomości oferuje do sprzedaży zabudowaną działkę gruntu o powierzchni 1007 m2 w kształcie trapezu. Działka ogrodzona, teren wyrównany i zagospodarowany, z bramą.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

665 000 zł160,51 m² 4 143 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:425 m²

Jeśli szukasz wygodnego domu do którego dojazd do Pabianic, konstantynowa Łódzkiego bądź Łodzi jest szybki i sprawny, a jednocześnie chcesz odpocząć od zgiełku miasta - to ta alternatywa.

Szczegóły ogłoszenia

Lista ogłoszeń

1 300 000 zł246,78 m² 5 267,85 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 566 m²

Wyjątkowa nieruchomość: budynek pod działalność + dom jednorodzinny Nieruchomość idealna na gabinety medycyny estetycznej, gabinety lekarskie, klinikę weterynarii, szwalnię Oferta na wyłączność,.

Szczegóły ogłoszenia

890 000 zł195,40 m² 4 554,76 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:772 m²

Bestate Nieruchomości Pabianice oferuje do sprzedaży dom wolnostojący, parterowy z niewielkim poddaszem o powierzchni użytkowej 177,98 m.kw., usytuowany w Pabianicach bezpośrednio przy.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach

1 400 000 zł144 m² 9 722,22 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:833 m²

Nowoczesny dom parterowy 144 m 2023 pompa ciepła cicha spokojna okolica pabianice Szukasz domu, który łączy nowoczesną architekturę z przytulnym, rodzinnym klimatem? Ta nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 300 000 zł145 m² 8 965,52 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 300 m²

Wszystkie domy na Hermanowskiej - zarezerwowane Nowość! Dom przy granicznej/leśnej w Pabianicach 10 min od Łodzi Duża działka 1300 m2 z widokiem na park! Odbiór już w styczniu 2027!.

Szczegóły ogłoszenia

349 000 zł169,20 m² 2 062,65 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:464 m²

Dom przy Parku Wolności - Pabianice Najważniejsze informacje: lokalizacja: pabianice, rejon ul. Jana Pawła II / Parku Wolności. Powierzchnia działki: 464 m . Typ budynku: dom jednorodzinny.

Szczegóły ogłoszenia

Dzień pokazowy 2026-05-15

1 400 000 zł449,38 m² 3 115,40 zł/m²

 

Rodzaj domu:kamienica

 

Liczba pokoi:10

 

Powierzchnia działki:908 m²

Wyjątkowa okazja inwestycyjna - kamienica w sercu Pabianic, ul. Zamkowa Na sprzedaż oferujemy atrakcyjną kamienicę o łącznej powierzchni użytkowej **449,38 m**, położoną na przestronnej.

Szczegóły ogłoszenia

1 050 000 zł234 m² 4 487,18 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:755 m²

Do sprzedania 6 pokojowy dom o powierzchni użytkowej 233,5 mkw usytuowany na działce o powierzchni 755 mkw. Ten piętrowy dom posiada bardzo ciekawą bryłę i funkcjonalny rozkład.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

699 000 zł106,50 m² 6 563,38 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:377 m²

Jak może wyglądać twój wymarzony dom ? A dokładnie tak! Marzysz o nowoczesnym domu w spokojnej okolicy, z szybkim dostępem do miasta? Już za dwa miesiące możesz stać się.

Szczegóły ogłoszenia

795 000 zł185 m² 4 297,30 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 065 m²

Do sprzedania dom z fotowoltaiką. Dom z możliwością wydzielenia dwóch niezależnymi lokali k. Łodzi w Pabianicach. Jeśli myślisz o inwestycji, która daje realne możliwości.

Szczegóły ogłoszenia

1 200 000 zł231 m² 5 194,81 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 339 m²

Oferta na wyłączność, dostępna tylko w biurze bestate Nieruchomości. Chcesz zamieszkać w cichym i spokojnym domu, ale cenisz sobie miejski styl życia? Mamy idealną ofertę dla Ciebie.

Szczegóły ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Dom z tarasem Pabianice

Pabianice,łódzkie

950 000 zł188 m² 5 053,19 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:557 m²

Oferta dotyczy sprzedaży domu piętrowego o pow. użytkowej 188 m +poddasze ok 50m do aranżącji. Dom w stanie do zamieszkania, na działce o pow. 557 m . Budynek składa sie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Domek letniskowy

Pabianice,łódzkie

660 000 zł82 m² 8 049 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom letniskowy

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:953 m²

Jeśli szukasz przytulnego domu w leśnym otoczeniu w okolicy Pabianic, jeśli chcesz korzystać z tutejszej wolności, ciszy i spokoju - to ta alternatywa jest dla Ciebie! Ta oferta tylko.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem

Pabianice,łódzkie

1 495 000 zł315 m² 4 741 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 000 m²

Woźniakowski Nieruchomości zaprasza do zapoznania się z wyjątkową ofertą sprzedaży wolnostojącego domu o powierzchni 315m2. To idealne miejsce dla osób szukających przestrzeni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący, ul. Pomorska

Pabianice,łódzkie

1 150 000 zł220 m² 5 227,27 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:750 m²

Rezerwacja! rezerwacja! rezerwacja! rezerwacja! rezerwacja Dzień pokazowy tylko 24-25 stycznia!, zadzwoń i umów się na prezentację! Na sprzedaż wyjątkowy, piętrowy dom jednorodzinny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Pabianice

Pabianice,łódzkie

650 000 zł104 m² 6 250 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:700 m²

Przedmiotem oferty jest sprzedaż energooszczędnego domu położonego niedaleko Pabianic o powierzchni zabudowy 104m2. Powierzchnia użytkowa 85m2. Dom składa się z 3 ustawnych sypialni, ładnego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Pabianice

Pabianice,łódzkie

630 000 zł104 m² 6 057,69 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:450 m²

Oferta dotyczy sprzedaży nowego, energooszczędnego domu o powierzchni użytkowej 72m2. Dom składa się z dużego salonu (27m2), 2 sypialni (14m2 i 9m2), kuchni otwartej na salon, łazienki,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem

Pabianice,łódzkie

469 000 zł100 m² 4 690 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:750 m²

Dom z potencjałem w Pabianicach - Klimkowizna Powierzchnia domu: ok. 100 m Powierzchnia działki: 750 m Na sprzedaż dom jednorodzinny położony w spokojnej, zielonej części.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Pabianice

Pabianice,łódzkie

950 000 zł188 m² 5 053,19 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:557 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący, ul. Pomorska

Pabianice,łódzkie

1 350 000 zł220 m² 6 136,36 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:750 m²

Na sprzedaż wyjątkowy, piętrowy dom jednorodzinny o powierzchni 220 m , położony w samym centrum Pabianic, przy ulicy Pomorskiej. Budynek został wybudowany w 2004 roku, jest solidny,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Bystra

Pabianice,łódzkie

1 050 000 zł117 m² 8 947,59 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:500 m²

Na sprzedaż! Dwa nowoczesne domy w zabudowie bliźniaczej - Pabianice, ul. Bystra (95-200) Oferujemy na sprzedaż wyjątkowe domy w zabudowie bliźniaczej, idealne dla rodzin poszukujących.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom szeregowy, ul. Karniszewicka

Pabianice,łódzkie

949 000 zł141 m² 6 730,50 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:343 m²

Nowoczesny dom jednorodzinny w sercu Pabianic - Karniszewicka 119 K! Szukasz idealnego miejsca dla swojej rodziny? Mamy coś specjalnego! Przestronny dom o powierzchni 141 m , z działką.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Łubinowa

Pabianice,łódzkie

469 000 zł100 m² 4 690 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:750 m²

Na sprzedaż przestronny dom jednorodzinny o powierzchni 100 m w Pabianicach - Klimkowizna Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży wyjątkowego domu położonego w atrakcyjnej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Pabianice

Pabianice,łódzkie

899 000 zł400 m² 2 247,50 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:17

 

Powierzchnia działki:1 228 m²

Zapraszamy do zakupu nieruchomości idealnej pod inwestycję! Kupujący nie ponosi kosztów prowizji agencyjnej! Informacje ogólne: oferujemy na sprzedaż dom o powierzchni 400m, usytuowany na działce.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem

Pabianice,łódzkie

499 000 zł100 m² 4 990 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:750 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący

Pabianice,łódzkie

2 100 000 zł351 m² 5 978 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:2 792 m²

Jeżeli poszukują Państwo wyjątkowego domu o wysokim standardzie z dużą działką - to ta alternatywa spełni oczekiwania. Lokalizacja: ksawerów - okolice Łodzi oraz Pabianic. Dom położony.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom

Pabianice,łódzkie

1 699 000 zł360 m² 4 719,44 zł/m²

 

Rodzaj domu:kamienica

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:818 m²

Na sprzedaż kamienica z potencjałem w centrum Pabianic! Oferujemy do sprzedaży przestronną, dwupiętrową kamienicę o łącznej powierzchni 360 m , położoną w samym centrum.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem

Pabianice,łódzkie

517 000 zł100 m² 5 170 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:750 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Pabianice

Pabianice,łódzkie

650 000 zł104 m² 6 250 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:700 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący

Pabianice,łódzkie

665 000 zł161 m² 4 143 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:425 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Pabianice

Pabianice,łódzkie

650 000 zł104 m² 6 250 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:700 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem

Pabianice,łódzkie

537 000 zł100 m² 5 370 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:750 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący, ul. Partyzancka

Pabianice,łódzkie

2 200 000 zł351 m² 6 262 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:2 792 m²

Jeżeli poszukują Państwo wyjątkowego domu o wysokim standardzie z dużą działką - to ta alternatywa spełni oczekiwania. Lokalizacja: ksawerów - okolice Łodzi oraz Pabianic. Ta oferta tylko.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Pabianice

Pabianice,łódzkie

1 495 000 zł315 m² 4 746,03 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:949 m²

Sprzedam ładny dom z dużym potencjałem i w doskonałej lokalizacji. Wystarczy kilka minut i jesteśmy na drogach wylotowych do tras szybkiego ruchu biegnących we wszystkich kierunkach.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom

Pabianice,łódzkie

690 000 zł320 m² 2 156,25 zł/m²

 

Rodzaj domu:kamienica

 

Liczba pokoi:10

 

Powierzchnia działki:910 m²

Rezerwacja! Na sprzedaż budynek mieszkalny wielorodzinny (kamienica) o powierzchni około 320 m2, położony na działce o powierzchni 910 m2 w centrum Pabianic, przy ul. Moniuszki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Kalinowa

Pabianice,łódzkie

850 000 zł204 m² 4 166,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:600 m²

Jeśli pragniesz zamieszkać w spokojnej i malowniczej okolicy, a jednocześnie zależy Ci na szybkim dostępie do miasta, to ta nieruchomość może okazać się idealna właśnie dla Ciebie!.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem

Pabianice,łódzkie

1 099 000 zł150 m² 7 326,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 200 m²

Polecam piękny dom z cudownie zagospodarowanym ogrodem. Szukasz ciszy i spokoju? Marzy Ci się kawka na słonecznym tarasie? Jeżeli tak to koniecznie musisz obejrzeć ten dom na żywo! Super.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Pabianice

Pabianice,łódzkie

890 000 zł206 m² 4 316,20 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:936 m²

Północ Nieruchomości oferuje do sprzedaży dom w stanie developerskim wykonany na podstawie projektu "bianka III", usytuowany w miejscowości Piątkowisko. Budynek o powierzchni użytkowej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Pabianice

Pabianice,łódzkie

910 000 zł206 m² 4 413,19 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:936 m²