dowolna

Mieszkania 3-pokojowe Pabianice - Oferty sprzedaży i najmu

27 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

27 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Kwiatowa

Pabianice,łódzkie

99 000 zł70 m² 1 407,05 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Oferujemy na sprzedaż wysoką piwnicę w budynku jednorodzinnym z lat 80. Piwnica z dużymi oknami, o wysokości ok. 2,15 m, nadająca się, po przeprowadzonych pracach remontowych,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament dwupoziomowy, ul. Grabowa

Pabianice,łódzkie

535 875 zł71 m² 7 500 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Zastanawiasz się nad kupnem swojego ''M'' ? Nie zwlekaj z decyzją! Dziś będziesz mieć większy wybór mieszkania niż jutro.! zapraszamy do zapoznania się z ofertą rynku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Łaska

Pabianice,łódzkie

225 000 zł32 m² 6 998,44 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

opis nieruchomości Prezentuję Państwu mieszkanie na sprzedaż na ul. Łaskiej w Pabianicach. Idealna lokalizacja, blisko dworca pkp, z dobrze rozwiniętą infrastrukturą to niezaprzeczalne atuty.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Majdany

Pabianice,łódzkie

250 000 zł84 m² 2 976,19 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Przedmiotem oferty jest sprzedaż dużego, rozkładowego mieszkania zlokalizowanego w centrum Pabianic. Mieszkanie ma powierzchnię 84m2 i składa się z 3 pokoi, dużego przedpokoju,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Bugaj

Pabianice,łódzkie

375 000 zł58 m² 6 465,52 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Opis nieruchomości Prezentujemy Państwu nowocześnie wykończone mieszkanie na Bugaju, blisko ryneczku. Spokojna okolica z rozwiniętą infrastrukturą to niezaprzeczalny atut tej oferty. Szczególnie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. 20 Stycznia

Pabianice,łódzkie

309 000 zł64 m² 4 848,58 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1982

Rezerwacja Oferuję rozkładowe trzy pokojowe mieszkanie w bardzo urokliwej części miasta Pabianice na ul. 20 Stycznia 14. Znajduje się ono w bardzo dobrej i dogodnej lokalizacji.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Nawrockiego

Pabianice,łódzkie

336 000 zł73 m² 4 602,74 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Oferuje duże i obszerne mieszkanie dla rodziny z dziećmi o pow. 73m2. Mieszkanie świeżo po remoncie przygotowane do aranżacji według uznania przyszłego nabywcy. Opis mieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. 20 Stycznia

Pabianice,łódzkie

360 000 zł57 m² 6 315,79 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Opis nieruchomości Prezentujemy Państwu atrakcyjne mieszkanie na sprzedaż na osiedlu Bugaj. Spokojna okolica z rozwiniętą infrastrukturą to niezaprzeczalny atut tej oferty. Szczególnie przypadnie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Tkacka

Pabianice,łódzkie

189 000 zł73 m² 2 572,13 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2000

Oferujemy przestronny lokal mieszkalny do własnej aranżacji położony na parterze jednopiętrowego budynku z lat 2000. Opis mieszkania Mieszkanie składa się obecnie z jednego pomieszczenia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe Pabianice

Pabianice,łódzkie

285 000 zł62 m² 4 596,77 zł/m²

 

Piętro:9

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż mieszkanie o pow. 62 m2 na 9 piętrze do remontu Mieszkanie posiada 3 pokoje ( ustawne , w kwadracie ) dużą kuchnię , łazienkę osobo z wc , przedpokój oraz duży balkon Okna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Roweckiego

Pabianice,łódzkie

375 000 zł58 m² 6 465,52 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Opis nieruchomości Prezentujemy Państwu nowocześnie wykończone mieszkanie na Bugaju, obok ryneczku. Spokojna okolica z rozwiniętą infrastrukturą to niezaprzeczalny atut tej oferty. Szczególnie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. 20 Stycznia

Pabianice,łódzkie

420 000 zł74 m² 5 637,58 zł/m²

 

Piętro:2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż mieszkanie o pow. 74,5 m2 znajduję się na 2 piętrze w bloku z cegły Osiedle częściowo zamknięte przy ul. 20 go Stycznia 58 Lokal posiada 3 duże pokoje o pow. około 22.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Śniadeckiego

Pabianice,łódzkie

319 000 zł58 m² 5 500 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Mieszkanie w dobrej lokalizacji, do odnowienia, instalacje wymienione przez Spółdzielnie Mieszkaniową. Czynsz wraz z mediami 700 złotych.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Pabianice

Pabianice,łódzkie

429 000 zł73 m² 5 900,96 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1985

Wspaniałe, ładnie wykończone, 3-pokojowe mieszkanie o idealnym rozkładzie. Świetnie położone! Szukasz dobrego miejsca dla swojej rodziny? Cenisz estetykę, przestrzeń i chcesz mieć.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Bracka

Pabianice,łódzkie

324 800 zł58 m² 5 600 zł/m²

 

Piętro:11/11

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1991

Prezentujemy Państwu słoneczne i rozkładowe mieszkanie na jedenastym piętrze na Bugaju. Dwie sypialnie oraz salon z wyjściem na duży balkon spełni potrzeby najbardziej wymagających rodzin.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Pabianice

Pabianice,łódzkie

319 000 zł58 m² 5 471,70 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż mieszkanie o pow. 58,3 m2 w zasobach spółdzielnie mieszkaniowej Mieszkanie znajduję się na 1 piętrze w bloku z cegły Lokal posiada 3 pokoje , okna pcv , na podłogach.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Kochanowskiego

Pabianice,łódzkie

900 zł57 m² 15,79 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Prezentujemy trzypokojowe mieszkanie na wynajem, o łącznej powierzchni 57 m2 w bloku na czwartym piętrze. Mieszkanie położone w cichej i spokojnej okolicy. Mieszkanie składa się z:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Cicha

Pabianice,łódzkie

275 000 zł51 m² 5 392,16 zł/m²

 

Piętro:2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

W sprzedaży mieszkanie o pow, 51,10 m2 w zasobach spółdzielni mieszkaniowej Mieszkanie znajduję się na 2 piętrze w bloku z cegły , posiada księgę wieczystą Lokal posiada 3 pokoje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Bugaj

Pabianice,łódzkie

360 000 zł58 m² 6 206,90 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

opis nieruchomości Pragnę przedstawić Państwu ofertę mieszkania idealnego do zamieszkania przez parę lub rodzinę szukającą przestrzeni do komfortowego życia. Nieruchomość o powierzchni 57,8.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Roweckiego

Pabianice,łódzkie

375 000 zł58 m² 6 465,52 zł/m²

 

 

 

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Kochanowskiego

Pabianice,łódzkie

280 000 zł57 m² 4 878,05 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1976

Opis nieruchomości Duże, słoneczne i rodzinne mieszkanie w centrum Pabianic, doskonale skomunikowane. Idealne dla rodzin z dziećmi, bardzo ciepłe. 300 metrów od nieruchomości znajduję.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. 20 Stycznia

Pabianice,łódzkie

300 000 zł57 m² 5 263,16 zł/m²

 

Piętro:10/11

 

 

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Bracka

Pabianice,łódzkie

324 800 zł58 m² 5 600 zł/m²

 

Piętro:11/11

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1991

Prezentujemy Państwu 3 pokojowe, w pełni rozkładowe mieszkanie na ulicy Brackiej. Duże, słoneczne i rodzinne mieszkanie w pobliżu szkoły podstawowej, doskonale skomunikowane.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Skargi

Pabianice,łódzkie

279 000 zł62 m² 4 471,15 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż mieszkanie o pow. 62,4 m2 na ul. Piotra Skargi 74a 3 pokojowe mieszkanie w zasobach spółdzielni mieszkaniowej znajduję się na parterze Powierzchnia pokoi 22 m2 , 14 m2 oraz 7,5 m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Skargi

Pabianice,łódzkie

299 000 zł61 m² 4 901,64 zł/m²

 

Piętro:3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż mieszkanie na Bugaju o pow. 61 m2 z windą znajdujące się na 3 piętrze Mieszkanie 3 pokojowe o pow. około 22 m2 , 14 m2 oraz 7,5 m2. Łazienka osobno z wc. Duża.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Roweckiego

Pabianice,łódzkie

389 000 zł61 m² 6 377,05 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Sprzedam M4 po generalnym remoncie. Mieszkanie przestronne, w pełni rozkładowe, dwa mniejsze pokoje i duży salon z wyjściem na duzy balkon typu loggia, balkon również po remoncie,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Bugaj

Pabianice,łódzkie

315 000 zł58 m² 5 431,03 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Prezentujemy Państwu mieszkanie na sprzedaż zlokalizowane w Pabianicach przy ul. Bugaj. Nieruchomość dzięki swojemu położeniu zaspokoi potrzeby codziennego życia. Po sąsiedzku pełne zaplecze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. 20 Stycznia

Pabianice,łódzkie

310 000 zł61 m² 5 081,97 zł/m²

 

Piętro:4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Sprzedam lub zamienię na mniejsze do max 2 piętra , tylko bugaj Na sprzedaż mieszkanie o pow. 61 m2 w zasobach spółdzielni mieszkaniowej - lokal z księgą wieczystą - 3 pokoje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Moniuszki

Pabianice,łódzkie

150 000 zł58 m² 2 586,21 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Trzypokojowe mieszkanie na trzecim piętrze w czteropiętrowym bloku. Poprzednim właścicielem był starszy pan, więc mieszkanie wymaga odnowienia (remontu). Okolica jest spokojna a sąsiedzi.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Pabianice

Pabianice,łódzkie

195 000 zł61 m² 3 196,72 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1988

Rozkładowe, ustawne i dobrze oświetlone (północ-południe) mieszkanie M-4 na drugim piętrze w bloku mieszkalnym w bardzo dobrze skomunikowanym punkcie (tramwaj i autobus; szybki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Broniewskiego

Pabianice,łódzkie

180 000 zł61 m² 2 950,82 zł/m²

 

Piętro:4/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

M4 w Pabianicach ul. Broniewskiego Mieszkanie 3-pokojowe w wieżowcu (4 piętro) przy ul. Broniewskiego. Bardzo atrakcyjne miejsce (centrum, okolice "jamnika"). Mieszkanie zostało odświeżone.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Ossowskiego

Pabianice,łódzkie

195 000 zł61 m² 3 196,72 zł/m²

 

 

 

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Ossowskiego

Pabianice,łódzkie

195 000 zł61 m² 3 196,72 zł/m²

 

 

 

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Bracka

Pabianice,łódzkie

169 000 zł60 m² 2 816,67 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Pilnie sprzedam mieszkanie osiedle bugaj Pabianice ul.Bracka 23 3 pokoje,ściany gładź i tapeta przedpokój ,kuchnia glazura łazienka ,ubikacja glazura,blok ocieplony balkon na całej długości.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Janke

Pabianice,łódzkie

170 000 zł61 m² 2 786,89 zł/m²

 

Piętro:6/11

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1990

Witam Wszelkich dodatkowych informacji udzielam telefonicznie. Pozdrawiam

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Partyzancka

Pabianice,łódzkie

146 000 zł78 m² 1 871,79 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Witam, mam do sprzedania mieszkanie w Pabianicach przy ul.Partyzanckiej. Mieszkanie zadbane, dobry dojazd, przystanek busów do Lodzi, blisko szkola, przedszkole, latwy dojazd do S14. Mieszkanie posiada.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. 20 Stycznia

Pabianice,łódzkie

349 000 zł72 m² 4 847,22 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2007

Sprzedam 3-pokojowe mieszkanie własnościowe w bloku wielorodzinnym wybudowanym w 2007 r. Mieszkanie mieści się na trzecim piętrze, wystawa okien: salon, kuchnia, jadalnia na południe - bardzo.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Pabianice

Pabianice,łódzkie

198 000 zł62 m² 3 219,51 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Mieszkanie po remoncie, w stanie idealnym, gotowe do wprowadzenia. Zlokalizowane na osiedlu Bugaj, blisko do szkoły, gimnazjum, apteki i lekarza. W okolicy kilka placy zabaw i sklepów.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Próżna

Pabianice,łódzkie

148 000 zł48 m² 3 083,33 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Nowa niższa cena. Oferuję na sprzedaż własnościowe mieszkanie o powierzchni 48 m2. Lokal mieści się na pierwszym piętrze w 4 klatkowym bloku przy ul. Próżnej w Pabianicach. Posiada 3.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Sienna

Pabianice,łódzkie

335 000 zł62 m² 5 368,59 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2009

- wynagrodzenie pośrednika pokrywa sprzedający Mieszkanie trzypokojowe, rozkładowe, na pierwszym piętrze w bloku dwupiętrowym, z dużym balkonem. Powierzchnie pomieszczeń: salon z aneksem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Moniuszki

Pabianice,łódzkie

200 zł58 m² 3,44 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

opłata za wynajem (200 zł) jest do uzgodnienia. Koszt dodatkowy to czynsz (490 zł) Mieszkanie jest do odświżenia, koszt remontu może być odliczony od ceny wynajmu. Blok jest ocieplony, okna są nowe.

Powiedz nam czego szukasz.

Rodzaj budynku

Zamknij