dowolna

Ogłoszenia nieruchomości Pabianice

183 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

183 ogłoszenia

Ogłoszenia wyróżnione

306 850 zł32,30 m² 9 500 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1975

Dzień dobry. Mam do sprzedania dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 32,3 m2 położone na 1 piętrze 4-piętrowego bloku przy ul. Toruńskiej. Mieszkanie posiada ekspozycję okien na zachód, dzięki.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Kosynierów 16a

Centrum Konstantynów Łódzki

378 100 zł39,80 m² 9 500 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Termin realizacji:I kwartał 2026

Oferta dotyczy mieszkania o powierzchni 39,80 m kw. z oknami od strony wschodniej. Salon z aneksem kuchennym, sypialnia i łazienka z wc w wygodnym ustawieniu. Do lokalu.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Kosynierów 16a

Centrum Konstantynów Łódzki

375 915 zł39,57 m² 9 500 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Termin realizacji:I kwartał 2026

Oferta dotyczy mieszkania o powierzchni 39,57 m kw. z oknami od strony wschodniej. Salon z aneksem kuchennym, sypialnia i łazienka z wc w wygodnym ustawieniu. Do lokalu.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Kosynierów 16a

Centrum Konstantynów Łódzki

375 915 zł39,57 m² 9 500 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Termin realizacji:I kwartał 2026

o nowych ogłoszeniach

445 000 zł54,58 m² 8 153,17 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Rozkładowe M2 z kuchnią i dwoma balkonami w centrum Pabianic Ważne! Budynek na wiosnę będzie ocieplany, przy okazji zostaną wyremontowane klatki schodowe, co podniesie komfort, ale.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie 3-pokojowe Pabianice

Pabianice,łódzkie

339 000 zł59,60 m² 5 687,92 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1961

Oferta na wyłączność, dostępna tylko w biurze Bestate Nieruchomości. 3 pokojowe w Centrum, 2 loggie, do remontu. Bestate Nieruchomości Pabianice oferuje do sprzedaży trzypokojowe mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

197 000 zł53,65 m² 3 671,95 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1900

Na sprzedaż mieszkanie z dużym potencjałem aranżacyjnym 53,65 m Oferuję lokal mieszkalny stanowiący odrębną własność, położony w kamienicy przy ul. Armii Krajowej 22. To doskonała.

Szczegóły ogłoszenia

Kawalerka, ul. Wileńska

Pabianice,łódzkie

170 000 zł25,55 m² 6 653,62 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Szukasz nieruchomości, którą możesz wyremontować pod siebie lub przygotować pod zyskowny wynajem? Ta oferta jest dla Ciebie! Kluczowe informacje: lokalizacja: pabianice, ul. Wileńska 35/37.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

346 350 zł46,18 m² 7 500 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Zapraszam do zapoznania się z niezwykle kameralną inwestycją w Pabianicach na ul. Warszawskiej tylko teraz oferta majowa - miejsce postojowe gratis! W tej inwestycji zostało ostatnich.

Szczegóły ogłoszenia

69,11 zł/m²282,17 m² 19 500 zł

 

Przeznaczenie:gastronomiczne

 

Pomieszczenia:5

 

Parking:własny parking

Oferta dostępna tylko w biurze bestate Nieruchomości. Lokal usługowo-handlowy w świetnej lokalizacji na Bugaju w Pabianicach. Bestate Nieruchomości Pabianice oferuje do wynajęcia lokal.

Szczegóły ogłoszenia

2 600 000 zł282,17 m² 9 214,30 zł/m²

 

Przeznaczenie:gastronomiczne

 

Pomieszczenia:5

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Oferta dostępna tylko w biurze bestate Nieruchomości. Lokal usługowo-handlowy pod market w świetnej lokalizacji Pabianic na Bugaju. Bestate Nieruchomości Pabianice oferuje do sprzedaży.

Szczegóły ogłoszenia

290 000 zł36,40 m² 7 967,03 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Słoneczne 2 pokojowe mieszkanie na sprzedaż. Mieszkanie 36,40 m2 na 3 piętrze., balkon, komórka. Osiedle Piaski w Pabianicah to zielona część miasta. Dogodny dostęp do miejsc codziennego życia.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie z miejscem parkingowym

Pabianice,łódzkie

257 000 zł59,77 m² 4 299,82 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1910

M3 w kamienicy, łazienka po remoncie, duży zamknięty parking. Bestate Nieruchomości Pabianice oferuje do sprzedaży dwupokojowe mieszkanie o powierzchni użytkowej 59,77 m.kw usytuowane na.

Szczegóły ogłoszenia

310 000 zł45,80 m² 6 768,56 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1968

Przestronny lokal mieszkalny w Pabianicach na osiedlu Piaski przy ulicy Wileńskiej o powierzchni 45,80 m usytuowany na I pietrze. Na powierzchnię mieszkania składają się dwa pokoje.

Szczegóły ogłoszenia

Lista ogłoszeń

209 000 zł560 m² 373,21 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Oferta na wyłączność, dostępna tylko w biurze Bestate Nieruchomości. Bestate Nieruchomości Pabianice oferuje do sprzedaży działkę budowlaną o powierzchni 560 m.kw położoną.

Szczegóły ogłoszenia

629 000 zł72,70 m² 8 651,99 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1989

Sprzedam duże, ładne mieszkanie w bloku o pow. 72,70m2. Mieszkanie wyremontowane pod siebie. Z dużą niespotykaną jak na Pabianice łazienką. Mieszkanie w pełni rozkładowe składa.

Szczegóły ogłoszenia

329 000 zł48,17 m² 6 829,98 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1972

Szukasz mieszkania, w którym nie musisz pruć ścian, wymieniać rur ani walczyć z instalacją elektryczną? Mamy dla Ciebie 48,17 m czystego potencjału na ul. Toruńskiej.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie 3-pokojowe Pabianice

Pabianice,łódzkie

2 200 zł73 m² 30,14 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:nie

Do wynajęcia przestronne trzypokojowe mieszkanie na trzecim piętrze kamienicy.

Szczegóły ogłoszenia

Mikrokawalerka umeblowana

Pabianice,łódzkie

125 000 zł21,90 m² 5 707,76 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1930

Kawalerka gotowa do zamieszkania bestate Nieruchomości Pabianice oferuje do sprzedaży kawalerkę o powierzchni 21,90 m.kw, usytuowaną na 1 piętrze w kamienicy, na Starym Mieście. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Dom z tarasem

Pabianice,łódzkie

1 000 000 zł121,33 m² 8 241,98 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:340 m²

Dom w stanie surowym zamkniętym na osiedlu Bugaj bestate Nieruchomości Pabianice oferuje do sprzedaży nowy dom jednorodzinny o powierzchni 121,33 m.kw (użytkowa 93,76 m.kw) usytuowany.

Szczegóły ogłoszenia

Biuro klimatyzowane

Pabianice,łódzkie

39 zł/m²190 m² 7 410 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:7

 

Parking:własny parking

Lokal 190 m.kw w biurowcu 7 pomieszczeń, Pabianice Bestate Nieruchomości oferuje do wynajęcia lokale użytkowe (7 pokoi) o łącznej powierzchni 190 m.kw, usytuowane na pierwszym piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach.

Dom, ul. Zamkowa

Pabianice,łódzkie

1 400 000 zł449,38 m² 3 115,40 zł/m²

 

Rodzaj domu:kamienica

 

Liczba pokoi:10

 

Powierzchnia działki:908 m²

Wyjątkowa okazja inwestycyjna - kamienica w sercu Pabianic, ul. Zamkowa Na sprzedaż oferujemy atrakcyjną kamienicę o łącznej powierzchni użytkowej **449,38 m**, położoną na przestronnej.

Szczegóły ogłoszenia

Dom z garażem

Pabianice,łódzkie

795 000 zł185 m² 4 297,30 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 065 m²

Do sprzedania dom z fotowoltaiką. Dom z możliwością wydzielenia dwóch niezależnymi lokali k. Łodzi w Pabianicach. Jeśli myślisz o inwestycji, która daje realne możliwości.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie z ogródkiem Pabianice

Pabianice,łódzkie

409 999 zł73 m² 5 616,42 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1940

Na sprzedaż nieruchomość położona w jednej z wygodniejszych części Pabianic - na Bugaju. Oferta dodana w kategorii mieszkanie, ale daje dużo więcej niż standardowy lokal - własną.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Dom z garażem, ul. Nowowolska

Pabianice,łódzkie

699 000 zł106,50 m² 6 563,38 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:377 m²

Jak może wyglądać twój wymarzony dom ? A dokładnie tak! Marzysz o nowoczesnym domu w spokojnej okolicy, z szybkim dostępem do miasta? Już za dwa miesiące możesz stać się.

Szczegóły ogłoszenia

Dom, ul. Łaska

Pabianice,łódzkie

880 000 zł128 m² 6 875 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:2 196 m²

Dom wolnostojący z dużą działką pod usługi, dwa oddzielne wejścia idealny dla dwóch rodzin lub inwestora Pabianice, ul. Łaska Na sprzedaż przestronny dom wolnostojący z 1932 roku,.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie 2-pokojowe Pabianice

Pabianice,łódzkie

279 999 zł32 m² 8 749,97 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż przytulne, dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 32m2, położone na 1 piętrze w docieplonym bloku na osiedlu Bugaj, pabianice. Układ mieszkania: salon kuchnia z oknem sypialnia /.

Szczegóły ogłoszenia

Budynek użytkowy Pabianice

Pabianice,łódzkie

40 500 zł2 700 m² 15 zł/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:produkcyjno-magazynowe

 

Powierzchnia działki:-

Do wynajęcia hala magazynowo-produkcyjna o pow 2700 m2. w Pabianicach. parter, wysokość 6-9m, posadzka betonowa niepylna, nośność 5 ton, wjazd z poziomu "0", światło dzienne ze.

Szczegóły ogłoszenia

449 999 zł72,70 m² 6 189,81 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1992

Na sprzedaż przestronne, funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 72,7m2 , położone na 4 (ostatnim) piętrze w spokojnej i dobrze skomunikowanej części Pabianic - os. Bugaj/stare Miasto.

Szczegóły ogłoszenia

199 000 zł28,58 m² 6 962,91 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1940

Na sprzedaż wyjątkowe, świeżo wyremontowane mieszkanie o powierzchni 28,58 m , zlokalizowane w klimatycznej kamienicy w sercu Pabianic, przy ul. Reymonta 3. To idealna propozycja.

Szczegóły ogłoszenia

316 000 zł3 161 m² 99,97 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Bardzo ładna i kształtna działka,prawie kwadrat, narożna o powierzchni 3161m2. Zgodnie z planem przestrzennego zagospodarowania przeznaczona pod budownictwo mieszkaniowe.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie 2-pokojowe Pabianice

Pabianice,łódzkie

254 999 zł45,71 m² 5 578,63 zł/m²

 

Piętro:8/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Na sprzedaż 2-pokojowe, funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 46,7m2 , zlokalizowane na 8 piętrze w zadbanym 10-piętrowym wieżowcu z windą w centrum Pabianic. Lokal składa się.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Dom wolnostojący Pabianice

Pabianice,łódzkie

950 000 zł142,20 m² 6 680,73 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 187 m²

0% prowizji | Pompa ciepła | Duża działka | Rekuperacja | Gotowy do wykończenia Na sprzedaż dwa nowoczesne domy jednorodzinne w stanie deweloperskim, położone w gminie Pabianice - zaledwie.

Szczegóły ogłoszenia

Budynek użytkowy, ul. Tkacka

Pabianice,łódzkie

1 100 000 zł550 m² 2 000 zł/m²

 

Rodzaj budynku:obiekt handlowo-usługowy

 

Przeznaczenie:usługowe

 

Powierzchnia działki:750 m²

*dochodowy hostel pracowniczy | gotowy biznes | umowy najmu * Na sprzedaż dochód pasywny w sprawdzonym modelu biznesowym - funkcjonujący hostel pracowniczy z najemcami oraz dużym potencjałem.

Szczegóły ogłoszenia

359 000 zł48 m² 7 479,17 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Szukasz mieszkania, które nie wymaga nakładów finansowych - z pełnym wyposażeniem, a po pracy pozwoli Ci na spacer w lesie? Ta oferta w Pabianicach jest właśnie dla Ciebie!.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie z garażem Pabianice

Pabianice,łódzkie

530 000 zł100 m² 5 300 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1900

Oferta dotyczy sprzedaży mieszkania na parterze w kamienicy o powierzchni całkowitej ok. 100 m , wraz z ogródkiem o powierzchni ok. 650 m . Mieszkanie składa się z: - 3.

Szczegóły ogłoszenia

Dom z tarasem Pabianice

Pabianice,łódzkie

890 000 zł195,40 m² 4 554,76 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:772 m²

Bestate Nieruchomości Pabianice oferuje do sprzedaży dom wolnostojący, parterowy z niewielkim poddaszem o powierzchni użytkowej 177,98 m.kw., usytuowany w Pabianicach bezpośrednio przy.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie Pabianice

Pabianice,łódzkie

699 000 zł109,92 m² 6 359,17 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1930

Na sprzedaż wyjątkowe, klimatyczne mieszkanie o powierzchni 109,92 metrów kwadratowych zlokalizowane na pierwszym piętrze w solidnej, ceglanej kamienicy z 1930 roku w samym centrum.

Szczegóły ogłoszenia

Magazyn ogrodzony Pabianice

Pabianice,łódzkie

52 500 €15 000 m² 3,50 €/m²

 

Rodzaj budynku:magazyn

 

Przeznaczenie:magazynowe

 

Powierzchnia działki:-

Do wynajęcia magazyn o powierzchni ok 15 000 m2 (możliwy mniejszy moduł) w Pabianicach. Powierzchnia magazynowa dostępna od zaraz i możliwy najem krótkookresowy (short term).

Szczegóły ogłoszenia

Dom wolnostojący, ul. Próżna

Pabianice,łódzkie

1 050 000 zł262 m² 4 007,63 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:629 m²

Na sprzedaż dom jednorodzinny w Pabianicach (piaski) o powierzchni użytkowej 180 m + 83 m piwnicy, usytuowany na działce 629 m . Nieruchomość z 1986 roku, po.

Szczegóły ogłoszenia

Działka komercyjna ogrodzona

Pabianice,łódzkie

429 000 zł829 m² 517,49 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Działka usługowa w dobrej lokalizacji Oferta na wyłączność, dostępna tylko w biurze bestate Nieruchomości Pabianice oferuje do sprzedaży działkę usługową o powierzchni 829 m.kw,.

Szczegóły ogłoszenia

Lokal usługowy Pabianice

Pabianice,łódzkie

34,29 zł/m²35 m² 1 200 zł

 

Przeznaczenie:usługowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:-

Lokal dla kosmetyczki lub pod gabinet masażu. Bestate Nieruchomości Pabianice oferuje na wynajem estetyczny lokal usługowy o łącznej powierzchni 35 m.kw usytuowany w wolnostojącym budynku.