dowolna

Nieruchomości Pabianice - Oferty sprzedaży nieruchomości

149 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

149 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Dom z garażem Pabianice

Pabianice,łódzkie

850 000 zł120 m² 7 083,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:720 m²

Przedmiotem oferty jest sprzedaż bardzo ładnego domu o powierzchni 107m2 położonego na obrzeżach Pabianic na działce o powierzchni 720m2. Dom składa się z 3 ustawnych sypialni, sporego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Tkacka

Pabianice,łódzkie

357 000 zł49 m² 7 350,22 zł/m²

 

Piętro:4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Dwupokojowe mieszkanie w pełni umeblowane z klimatyzacją na ul. Tkackiej - gotowe do zamieszkania! Na sprzedaż komfortowe, dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 48,57 m , usytuowane na 4.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana ogrodzona

Pabianice,łódzkie

300 000 zł540 m² 555,56 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż atrakcyjna działka z projektem budowlanym o powierzchni 540 m2, położona w Pabianicach (karniszewice), woj. łódzkie. Wymiary działki to 30 m x 18 m. Działka jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Spółdzielcza

Pabianice,łódzkie

290 000 zł58 m² 5 000 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Zapraszam do zapoznania się z ofertą wyjątkowego, bezczynszowego mieszkania w spokojnej części Pabianic! Lokal o powierzchni 58 m , położony na pierwszym piętrze w budynku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana Pabianice

Pabianice,łódzkie

420 000 zł2 753 m² 152,56 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Oferta dodana za pomocą Multiportalu bebroker janowice gmina pabianice - działka rolno-budowlana Działka 2753 m2 położona w zacisznej, przepięknej okolicy przy drodze wewnętrznej. Teren.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka rolna z dojazdem utwardzonym Pabianice

Pabianice,łódzkie

800 000 zł20 000 m² 40 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Oferuję na sprzedaż wyjątkową działkę rolną o powierzchni 20.000 m , zlokalizowaną w Pabianicach Cechy oferty: Duży potencjał rozwojowy działka stanowi doskonałą lokatę kapitału,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Skłodowskiej-Curie

Pabianice,łódzkie

275 000 zł37 m² 7 432,43 zł/m²

 

Piętro:2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Okazja! Polecam mieszkanie! Przepiękne mieszkanie o powierzchni 36,57 m na drugim piętrze w solidnym bloku z cegły czeka na nowego właściciela! Mieszkanie znajduję się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Chłodna

Pabianice,łódzkie

259 899 zł43 m² 6 096,62 zł/m²

 

Rodzaj domu:kamienica

 

Liczba pokoi:2

 

Powierzchnia działki:118 m²

Marzysz o domu, ale myślisz, że to nie na Twój budżet? Mamy dla Ciebie idealne rozwiązanie! Nieruchomość w inwestycji Chłodna 5 to przestrzeń, która daje Ci wszystko, czego potrzebujesz,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Chłodna

Pabianice,łódzkie

155 551 zł41 m² 3 761,81 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Szukasz idealnego miejsca dla swojej rodziny, blisko dużego miasta, ale z dala od jego zgiełku? Mieszkanie M15 przy ul. Chłodnej 5 to przestrzeń, która oferuje wszystko, czego potrzebujesz. Dwa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Chłodna

Pabianice,łódzkie

175 551 zł32 m² 5 544,88 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Komfortowe 2-pokojowe mieszkanie z obustronnymi oknami wychodzącymi na ulicę oraz podwórko - idealne dla rodzin, które szukają komfortu w dobrej cenie. Lokalizacja zaledwie 10 minut dojazdu do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka komercyjna uzbrojona, ul. Jutrzkowicka

Pabianice,łódzkie

990 000 zł2 100 m² 471,43 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Zapraszam do kontaktu tel. Sprzedam działke budowlaną o powierzchni 2100 m2 (działki nr 16/7 i 3/6 ) Położone : Jurzkowicka 5 Wjazd : Publiczny Media : Energia Elektryczna , Woda, gaz,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Pabianice,łódzkie

375 000 zł45 m² 8 278,15 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1962

Twoje obecne plany i cele to powrót z pracy do swojego przytulnego, nowego i wygodnego mieszkania? Cenisz sobie dobry gust i komfort codziennego życia? Nie masz ochoty miesiącami.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana Pabianice

Pabianice,łódzkie

221 000 zł1 700 m² 130 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Więcej informacji tel. Poszukujesz działki budowlanej w lokalizacji kilku kilometrów od Pabianic? To ta alternatywa jest dla Ciebie. Cena działki wraz z domem 255 000 zł. Możliwość.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym

Pabianice,łódzkie

235 000 zł46 m² 5 087,68 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1936

Szukasz przytulnego mieszkania z dostępem do potrzebnej infrastruktury? To mieszkanie jest właśnie dla Ciebie! Woźniakowski Nieruchomości prezentuje ładne 2-pokojowe mieszkanie na parterze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Kasztelańska

Pabianice,łódzkie

619 900 zł66 m² 9 449,70 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2004

3 pokoje, 65m2, 2. piętro w zielonej i spokojnej okolicy blisko Parku Wolności Zapraszamy do zapoznania się z wyjątkową ofertą słonecznego i komfortowego mieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, ul. 20 Stycznia

Pabianice,łódzkie

499 000 zł72 m² 6 930,56 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Oferujemy na sprzedaż nowe przestronne mieszkania o powierzchni 72 m , znajdujące się w nowo wybudowanym budynku. Mieszkanie jest bezczynszowe! Dostępne na koniec roku! Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Pabianice

Pabianice,łódzkie

890 000 zł206 m² 4 316,20 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:936 m²

Północ Nieruchomości oferuje do sprzedaży dom w stanie developerskim wykonany na podstawie projektu "bianka III", usytuowany w miejscowości Piątkowisko. Budynek o powierzchni użytkowej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Moniuszki

Pabianice,łódzkie

245 000 zł32 m² 7 656,25 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Okazja! Polecam 1 pietro po remoncie z wyposażeniem jak na zdjęciach! Na sprzedaż bardzo przytulne M2 z balkonem - gotowe do wprowadzenia! - Cena to jedyne 245 tyś - Powierzchnia 32 m2 -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Bracka

Pabianice,łódzkie

369 000 zł48 m² 7 608 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Wyjątkowe Mieszkanie w Pabianicach: komfort, przestrzeń, idealna Lokalizacja! - Poznaj mieszkanie, które spełnia wszystkie oczekiwania. Zapraszam do zakupu wyjątkowego mieszkania w Pabianicach.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Chłodna

Pabianice,łódzkie

175 550 zł32 m² 5 544,85 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Szukasz pierwszego mieszkania, które pozwoli Ci rozpocząć samodzielne życie w komfortowych warunkach, a jednocześnie nie zrujnuje Twojego budżetu? Mieszkanie w inwestycji Chłodna 5 to.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący, ul. Sybiraków

Pabianice,łódzkie

1 214 003 zł422 m² 2 876,78 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 820 m²

Ogłoszenie bezpośrednie - bez prowizji ogłoszenie O sprzedaży nieruchomości Suburban Investments Group sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie [dalej: spółka], zawiadamia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka Pabianice

Pabianice,łódzkie

2 800 000 zł15 000 m² 186,67 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Na sprzedaż działka inwestycyjna w Jutrzkowicach. Działka o pow. 15000 m2 idealna pod zabudowę kameralną apartamentowców! Działka posiada plan zagospodarowania przestrzennego pod zabudowę.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Konopnickiej

Pabianice,łódzkie

339 000 zł45 m² 7 533 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Wyjątkowe Mieszkanie w Pabianicach: komfort, przestrzeń, idealna Lokalizacja! - Poznaj mieszkanie, które spełnia wszystkie oczekiwania. Stań się szczęśliwym właścicielem wyjątkowego mieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Bugaj

Pabianice,łódzkie

429 000 zł61 m² 7 032,79 zł/m²

 

Piętro:4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż wyjątkowe, w pełni rozkładowe mieszkanie o powierzchni 61 m , położone na czwartym piętrze w zasobach spółdzielni mieszkaniowej na ulicy Bugaj. To idealna propozycja.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Dolna

Pabianice,łódzkie

385 000 zł53 m² 7 264,15 zł/m²

 

Piętro:3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Oferta Sprzedaży Mieszkania na Osiedlu Zamkniętym, spółdzielnia Mieszkaniowa Dobrzynka Oferta jest dostępna wyłącznie w naszym biurze Zapraszamy do zapoznania się z wyjątkową ofertą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Poprzeczna

Pabianice,łódzkie

95 000 zł50 m² 1 900 zł/m²

 

Piętro:3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

W sprzedaż mieszkania o pow. 49,90m2 w kamienicy na ul. Poprzecznej Mieszkanie położone jest na 3 piętrze Nieruchomość składa się z dużego pokoju o pow. około 25 m2 na podłogach.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Pabianice

Pabianice,łódzkie

910 000 zł206 m² 4 413,19 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:936 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. 20 Stycznia

Pabianice,łódzkie

259 000 zł43 m² 6 023,26 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż nowoczesne mieszkanie o pow. 43 m2 w nowym budownictwie z 21/22 roku. Mieszkanie bezczynszowe i znajduję się na 1 piętrze , budynek posiada tylko dwa piętra, 4 mieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Chłodna

Pabianice,łódzkie

259 900 zł43 m² 6 096,65 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Dom za 260 tysięcy? Prawie! To mieszkanie ma prywatny ogród o powierzchni 75 m2 i osobne wejście do budynku. Mieszkając w kamienicy, możesz poczuć się jak w domu jednorodzinnym,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Chłodna

Pabianice,łódzkie

175 551 zł32 m² 5 544,88 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Komfortowe 2-pokojowe mieszkanie z obustronnymi dużymi oknami wychodzącymi na ulicę oraz podwórko - idealne dla rodzin, które szukają komfortu w dobrej cenie. Lokalizacja zaledwie 10 minut.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Rzgowska

Pabianice,łódzkie

214 000 zł36 m² 5 944,44 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Umeblowane Mieszkanie Bezczynszowe na sprzedaż w Pabianicach* Oferujemy na sprzedaż atrakcyjne mieszkanie bezczynszowe o powierzchni 36 m , usytuowane na pierwszym piętrze przy ulicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Wiejska

Pabianice,łódzkie

229 000 zł42 m² 5 412,43 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Przedstawiam Państwu rozkładowe 2 pokojowe mieszkanie na trzecim piętrze czteropiętrowego bloku położonego na pabianickich "piaskach". Opis lokalu Mieszkanie zostało opróżnione i przygotowane do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Pabianice

Pabianice,łódzkie

230 000 zł42 m² 5 436,07 zł/m²

 

Piętro:3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Polecam! świetna cena! okazja! Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni użytkowej 42,31 m , położone 3 piętrze w bloku z cegły na osiedlu Piaskach w Pabianicach. To doskonała.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem Pabianice

Pabianice,łódzkie

340 000 zł55 m² 6 143,84 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1940

*** tylko W home park nieruchomości! *** Prezentujemy Państwu piękne nowo wyremontowane mieszkanie znajdujące się w cichej i spokojnej okolicy na osiedlu Piaski. Nieruchomość usytuowana.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z loggią Pabianice

Pabianice,łódzkie

650 000 zł110 m² 5 909,09 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:982 m²

Oferta dotyczy sprzedaży domu wolnostojącego o pow. 110 m . Budynek typu "kostka" , raczej do remontu, ale z potencjałem. Składa się z trzech pokoi, kuchni, łazienki. Okna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Pabianice

Pabianice,łódzkie

480 000 zł49 m² 9 795,92 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Oferujemy mieszkanie świeżo po remoncie dwupokojowe 49m2, które znajduje się na 3 piętrze w czteropiętrowym budynku na spokojnym osiedlu na Bugaju. Blisko do centrum Pabianic. Mieszkanie składa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Pułaskiego

Pabianice,łódzkie

358 140 zł60 m² 6 000 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1900

Nowa niższa cena - tylko do 31.08.2024 r. - komórka gratis! ostatnie mieszkania! mieszkania bezpośrednio od dewelopera - bez prowizji, bez dodatkowych kosztów. Zakup bez pcc! pabianice, ul. Pułaskiego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Pułaskiego

Pabianice,łódzkie

256 592 zł44 m² 5 800 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1900

Promocja! nowa niższa cena do 31.08.2024 r. - komórka gratis! ostatnie mieszkania! mieszkania bezpośrednio od dewelopera - bez prowizji, bez dodatkowych kosztów. Zakup bez pcc! pabianice, ul.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Pabianice

Pabianice,łódzkie

255 000 zł47 m² 5 472,10 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Oferta dotyczy sprzedaży dwupokojowego mieszkania na osiedlu Piaski. Mieszkanie o pow. 46,60 m , na trzecim piętrze bloku z cegły, z balkonem, do generalnego remontu. Okna pcv, na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Pabianice

Pabianice,łódzkie

899 000 zł201 m² 4 462,65 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:650 m²

*** tylko W home park nieruchomości! *** Oferta dotyczy sprzedaży piętrowego domu z garażem typu bliźniak o pow. użytkowej 131 m , na obrzeżach Pabianic. LInk do filmu na youtube:.