dowolna

Nieruchomości Pabianice - Oferty sprzedaży nieruchomości

149 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

149 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Konstantynowska

Pabianice,łódzkie

458 000 zł82 m² 5 585,37 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:1 023 m²

Na sprzedaż działka z dom z dużym potencjałem w Pabianicach przy ul. Konstantynowskiej 24. Dom o powierzchni 82 m , z działką 1023 m - idealne miejsce do życia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Smugowa

Pabianice,łódzkie

330 000 zł50 m² 6 600 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż: przytulne mieszkanie na ulicy Smugowej 3/9a w Pabianicach Prezentujemy wyjątkowe mieszkanie o powierzchni 50 m , zlokalizowane na wysokim parterze w spokojnej, zamkniętej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Kościuszki

Pabianice,łódzkie

210 000 zł45 m² 4 666,67 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1898

Szukasz przytulnego mieszkania z dostępem do potrzebnej infrastruktury? To mieszkanie jest właśnie dla Ciebie! Woźniakowski Nieruchomości prezentuje ładne 2-pokojowe mieszkanie na parterze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Kalinowa

Pabianice,łódzkie

850 000 zł204 m² 4 166,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:600 m²

Jeśli pragniesz zamieszkać w spokojnej i malowniczej okolicy, a jednocześnie zależy Ci na szybkim dostępie do miasta, to ta nieruchomość może okazać się idealna właśnie dla Ciebie!.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Cicha

Pabianice,łódzkie

314 700 zł38 m² 8 208,14 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1960

Prezentuję Państwu mieszkanie zlokalizowane na osiedlu Piaski w Pabianicach, które jest doskonale skomunikowane z centrum miasta. Kilka minut spaceru wystarczy na dojście do parku, szkoły czy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka rolna z dojazdem utwardzonym Pabianice

Pabianice,łódzkie

800 000 zł20 000 m² 40 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Oferuję na sprzedaż wyjątkową działkę rolną o powierzchni 20.000 m , zlokalizowaną w Pabianicach Cechy oferty: Duży potencjał rozwojowy działka stanowi doskonałą lokatę kapitału,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem

Pabianice,łódzkie

1 099 000 zł150 m² 7 326,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 200 m²

Polecam piękny dom z cudownie zagospodarowanym ogrodem. Szukasz ciszy i spokoju? Marzy Ci się kawka na słonecznym tarasie? Jeżeli tak to koniecznie musisz obejrzeć ten dom na żywo! Super.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący, ul. Wspólna

Pabianice,łódzkie

324 800 zł75 m² 4 330,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:1 234 m²

Ogłoszenie bezpośrednie - bez prowizji obwieszczenie Na podstawie postanowienia Sędziego Komisarza Sądu Rejonowego dla Łodzi Śródmieścia w Łodzi, wydział XIV Gospodarczy dla Spraw.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana ogrodzona

Pabianice,łódzkie

1 450 000 zł2 473 m² 586,33 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Rezerwacja Na sprzedaż działka o łącznej powierzchni 2.473 m2 (dwa tysiące czterysta siedemdziesiąt trzy), zabudowana dwoma budynkami magazynowymi o łącznej powierzchni użytkowej ok. 525 m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Pabianice

Pabianice,łódzkie

235 000 zł38 m² 6 184,21 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Oferta Sprzedaży Mieszkania w Pabianicach na Piaskach Cena: 235,000 pln Lokalizacja: piaski Piętro: 3 Powierzchnia mieszkania: 38 m Balkon: tak Stan mieszkania: do remontu Rodzaj własności:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Sienkiewicza

Pabianice,łódzkie

325 000 zł48 m² 6 770,83 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż przytulne mieszkanie na ul. Sienkiewicza w Pabianicach Na sprzedaż oferujemy piękne mieszkanie o powierzchni 48 m , znajdujące się na pierwszym piętrze budynku z 1999.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Chłodna

Pabianice,łódzkie

259 900 zł43 m² 6 096,65 zł/m²

 

Rodzaj domu:kamienica

 

Liczba pokoi:2

 

Powierzchnia działki:118 m²

Czy marzysz o prywatnym ogrodzie i niezależności, jakie oferuje dom, ale w cenie mieszkania? Mieszkanie M4 w inwestycji Chłodna 5 to idealne rozwiązanie, które łączy te dwie rzeczy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Pabianice

Pabianice,łódzkie

320 000 zł48 m² 6 652,81 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1930

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka komercyjna uzbrojona, ul. Jutrzkowicka

Pabianice,łódzkie

990 000 zł2 100 m² 471,43 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Zapraszam do kontaktu tel. Sprzedam działke budowlaną o powierzchni 2100 m2 (działki nr 16/7 i 3/6 ) Położone : Jurzkowicka 5 Wjazd : Publiczny Media : Energia Elektryczna , Woda, gaz,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Dąbrowskiego

Pabianice,łódzkie

200 000 zł32 m² 6 250 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1974

Oferta dodana za pomocą Multiportalu bebroker Mamy przyjemność przedstawić Państwu ofertę przytulnego, 2-pokojowego mieszkania w Pabianicach przy ul. Dąbrowskiego o powierzchni 32,3m2,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana ogrodzona Pabianice

Pabianice,łódzkie

420 000 zł2 753 m² 152,56 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Oferta dodana za pomocą Multiportalu bebroker janowice gmina pabianice - działka rolno-budowlana Działka 2753 m2 położona w zacisznej, przepięknej okolicy przy drodze wewnętrznej. Teren.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Dąbrowskiego

Pabianice,łódzkie

214 000 zł32 m² 6 687,50 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1974

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Kościuszki

Pabianice,łódzkie

210 000 zł45 m² 4 666,67 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1898

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący, ul. Skargi

Pabianice,łódzkie

2 900 000 zł400 m² 7 250 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 250 m²

Bez prowizji! wynagrodzenie dla biura Piękna przestrzeń , w świetnej lokalizacji. Dom o powierchni 400m2 Budynek po generalnym remoncie. Parter Budynku morze stanowić samodzielny lokal osobne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Odrodzenia

Pabianice,łódzkie

224 000 zł35 m² 6 347,41 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Rezerwacja Czy marzysz o mieszkaniu w centrum miasta, ale przy spokojnej, cichej ulicy? Szukasz naprawdę świetnie usytuowanego lokum z dobrą infrastrukturą ? Jeśli tak, to to mieszkanie na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Bracka

Pabianice,łódzkie

399 000 zł61 m² 6 498,37 zł/m²

 

Piętro:6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Oferuję na sprzedaż przestronne mieszkanie na Bugaju przy ulicy Brackiej, znajdujące się na 6 piętrze w wieżowcu. Mieszkanie ma 3 duże, jasne pokoje, okna pcv wychodzące na północ oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Orla

Pabianice,łódzkie

259 000 zł54 m² 4 796,30 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Oferta Zamiany lub Sprzedaży Mieszkania w Pabianicach Poszukiwane mieszkanie: jeśli jesteś właścicielem mieszkania o powierzchni do 35 m , znajdującego się maksymalnie na drugim piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Sienna

Pabianice,łódzkie

598 000 zł64 m² 9 321,90 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2010

Dzień dobry. Mam przyjemność przedstawić ofertę sprzedaży mieszkania, które od pierwszego wejrzenia zachwyca widokiem na las i przestronnym balkonem? Komfortowe i jasne wnętrza oraz zielone.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie

Pabianice,łódzkie

218 000 zł35 m² 6 158,19 zł/m²

 

Piętro:7/12

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Rezerwacja Na sprzedaż M-2 w Pabianicach na osiedlu Bugaj o powierzchni ok. 35,5 m2, usytuowane na 7 piętrze wieżowca, w bardzo atrakcyjnej okolicy, z widokiem na skwer. W skład.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Bracka

Pabianice,łódzkie

422 000 zł61 m² 6 872,96 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1994

Szanowni Państwo, zapraszam do zapoznania się z ofertą w pełni rozkładowego, niezwykle zadbanego, 3-pokojowego mieszkania z ogrodem zimowym wprost idealnego dla rodziny lub osób.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Pabianice

Pabianice,łódzkie

368 000 zł58 m² 6 400 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1961

Duże mieszkanie na parterze w ocieplonym bloku z cegły w pobliżu ładnego pasa zieleni. Wygodna lokalizacja: osiedle Piaski, niedaleko sklepy i markety, szkoły i przedszkola,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Chłodna

Pabianice,łódzkie

155 555 zł41 m² 3 761,91 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Szukasz komfortowego mieszkania dla rodziny, które zapewnia bliskość dużego miasta, a jednocześnie spokojną atmosferę? Mieszkanie M15 przy ul. Chłodnej 5 to przestrzeń idealna dla rodzin,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana ogrodzona Pabianice

Pabianice,śląskie

1 599 000 zł22 220 m² 71,96 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

| na sprzedaż | działka budowlano rolna | Mamy przyjemność zaprezentować Państwu działkę Rolno - Budowlana we wsi Pabianice, powiecie Częstochowskim, gminie Janów. Działka o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Pabianice

Pabianice,łódzkie

259 000 zł46 m² 5 667,40 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż oferujemy mieszkanie w bloku, które wymaga remontu. Nieruchomość charakteryzuje się funkcjonalnym rozkładem pomieszczeń, co daje duże możliwości aranżacyjne. Okna są plastikowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Budynek użytkowy, ul. Piłsudskiego

Pabianice,łódzkie

1 150 000 zł444 m² 2 593,01 zł/m²

 

Rodzaj budynku:obiekt biurowo-handlowo-usługowy

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Powierzchnia działki:693 m²

Oferujemy na sprzedaż obiekt biurowo- magazynowy o powierzchni 443,5 m2, znajdujący się na terenie kompleksu produkcyjno- usługowego przy ulicy Piłsudskiego w Pabianicach. Prezentowany obiekt.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Smugowa

Pabianice,łódzkie

435 000 zł37 m² 11 908 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Piękny, komfortowy, w pełni wyposażony w wysokim standardzie, apartament o powierzchni użytkowej 36,53 m.kw., usytuowany na drugim piętrze w trzypiętrowym apartamentowcu na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Wiejska

Pabianice,łódzkie

265 000 zł43 m² 6 162,79 zł/m²

 

Piętro:2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie na ulicy Wiejskiej w Pabianicach Mieszkanie o powierzchni 43 m , usytuowane na drugim piętrze w bloku na ulicy Wiejskiej. Lokal posiada kw. Lokalizacja.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Moniuszki

Pabianice,łódzkie

310 000 zł47 m² 6 573,37 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż: nowoczesne, w pełni rozkładowe mieszkanie 47,16 m - gotowe do zamieszkania! Szczegóły oferty: lokalizacja: pierwsze piętro w zadbanym budynku należącym do Wspólnoty.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Orla

Pabianice,łódzkie

375 000 zł45 m² 8 278,15 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1962

Czy marzysz o powrocie po pracy do swojego nowoczesnego, wygodnego mieszkania, które jest już gotowe do zamieszkania? Lubisz stylowe wnętrza i cenisz sobie komfort codziennego życia? Jeśli nie.