dowolna

Mieszkania z prawem własności Pabianice - Lista ofert

55 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

55 ogłoszeń

Mieszkanie 2-pokojowe Pabianice

Pabianice,łódzkie

274 999 zł45,71 m² 6 016,17 zł/m²

 

Piętro:8/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Na sprzedaż 2-pokojowe, funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 46,7m2 , zlokalizowane na 8 piętrze w zadbanym 10-piętrowym wieżowcu z windą w centrum Pabianic. Lokal składa się.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie z garażem Pabianice

Pabianice,łódzkie

374 999 zł47 m² 7 978,70 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 47m2, położone na 2 piętrze w kameralnym, niskim budynku wielorodzinnym zlokalizowanym w spokojnej części Pabianic. Budynek znajduję.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Łaska

Pabianice,łódzkie

298 423 zł75,55 m² 3 950,01 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Zależy Ci na przestronnym wnętrzu, gdzie każdy domownik znajdzie swój własny kąt, a strefa dzienna naprawdę tętni życiem? Poznaj M10 w inwestycji Lofty Łaska. To liczące 75,55.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Apartament z garażem, ul. Skargi

Pabianice,łódzkie

433 911 zł54,58 m² 7 950 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Szukasz mieszkania w nowym budownictwie, ale standardowe układy deweloperów Ci nie odpowiadają? A może boisz się kupować "dziurę w ziemi"? Mamy rozwiązanie idealne. Zapraszamy do Pod77.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach

Mieszkanie 2-pokojowe

Pabianice,łódzkie

289 000 zł35,75 m² 8 083,92 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1965

Tanie w utrzymaniu, blisko parku Oferta na wyłączność, dostępna tylko w biurze Bestate bestate Nieruchomości Pabianice oferuje do sprzedaży mieszkanie o powierzchni 35,75 m.kw usytuowane.

Szczegóły ogłoszenia

125 000 zł18 m² 6 944,44 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Oferujemy na sprzedaż przytulną kawalerkę w centrum Pabianic, położoną na 1 piętrze zadbanej kamienicy. Mieszkanie jest w pełni wyposażone, odświeżone, gotowe do zamieszkania. Lokal.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie 2-pokojowe Pabianice

Pabianice,łódzkie

159 999 zł41 m² 3 902,41 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1920

Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 41m2 , usytuowane na 3 piętrze w kamienicy z cegły, w samym centrum Pabianic. Lokal składa się z funkcjonalnych pomieszczeń i stanowi.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie 2-pokojowe

Pabianice,łódzkie

199 000 zł40,34 m² 4 933,07 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1930

Jasne, zadbane, przytulne o funkcjonalnym układzie. Oferta na wyłączność, dostępne tylko w biurze Bestate. Bestate Nieruchomości Pabianice oferuje do sprzedaży zadbane, funkcjonalne.

Szczegóły ogłoszenia

799 000 zł114,31 m² 6 989,76 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Oferujemy Państwu atrakcyjną nieruchomość w doskonałej lokalizacji, przy ul. Warszawskiej, w sercu Pabianic. Mieszkanie znajduje się na 4. piętrze nowoczesnego, niskiego bloku z 2023.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie umeblowane

Pabianice,łódzkie

559 000 zł130 m² 4 300 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1937

Mieszkanie 130 m.kw, zadbana kamienica, dogodna lokalizacja BESTATE Nieruchomości Pabianice oferuje do sprzedaży czteropokojowe mieszkanie o powierzchni 130 m.kw usytuowane na trzecim piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie dwupoziomowe Pabianice

Pabianice,łódzkie

289 999 zł44 m² 6 590,89 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

***nowa cena*** Szukasz mieszkania bez klatki schodowej jak w bloku, bez tłumów sąsiadów i z niskimi kosztami utrzymania? To jest właśnie taka nieruchomość. Na sprzedaż 2-pokojowe.

Szczegóły ogłoszenia

879 000 zł77,24 m² 11 380,11 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Ekologiczne osiedle Zielony Bugaj - pompa ciepła, fotowoltaika, ładowarka do samochodów elektrycznych 3-pokojowy apartament z ogródkiem na zamkniętym, monitorowanym osiedlu Pabianice - Jutrzkowice |.

Szczegóły ogłoszenia

445 000 zł58 m² 7 672,41 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1910

Opiekun oferty: agnieszka Młynarczyk tel.   Szukasz wyjątkowego miejsca do życia w Pabianicach? To mieszkanie spełni Twoje oczekiwania! Położone w odrestaurowanej kamienicy,.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Orla

Pabianice,łódzkie

265 000 zł45,40 m² 5 837 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1964

Na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie o funkcjonalnym, pełnym rozkładzie znajdujące się na 3. piętrze w bloku po termomodernizacji. Brak przechodnich pokoi to ogromny atut, który zapewnia.

Szczegóły ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Łaska

Pabianice,łódzkie

349 260 zł77 m² 4 519,99 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Szukasz mieszkania z przemyślanym układem, balkonem i dużą ilością światła? M12 w inwestycji Lofty Łaska to 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 77,27 m , położone na 3.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Warszawska

Pabianice,łódzkie

355 971 zł46 m² 7 700 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Zapraszam do zapoznania się z niezwykle zadbaną kameralną inwestycją w Pabianicach na ul. Warszawskiej Hot Lokalizacja Zaledwie 6 minut autem do Potu Łódź Tkalnia - 1,2km Sklep spożywczy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Warszawska

Pabianice,łódzkie

540 000 zł104 m² 5 192,31 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:1910

Dla romantyka i hipochondryka - kwiaty pod domem, apteka pod nosem! Szukasz mieszkania w centrum, ale z nietypową historią? Mamy idealny dla Ciebie lokal z potencjałem i ciekawą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Łaska

Pabianice,łódzkie

298 423 zł76 m² 3 950,01 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Szukasz mieszkania, w którym każdy domownik ma swoją przestrzeń, a część dzienna naprawdę spełnia swoją rolę? M10 w Lofty Łaska to 75,55 m na 3 piętrze, z dużym salonem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem

Pabianice,łódzkie

457 611 zł59 m² 7 700 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Zapraszam do zapoznania się z niezwykle zadbaną inwestycją w Pabianicach na ul. Warszawskiej Hot Lokalizacja Zaledwie 6 minut autem do Potu Łódź Tkalnia - 1,2km Sklep spożywczy Warzywniak -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Warszawska

Pabianice,łódzkie

405 000 zł45 m² 9 000 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Zapraszam do zapoznania się z niezwykle zadbaną inwestycją w Pabianicach na ul. Warszawskiej Mieszkanie prezentowane na zdjęciach jest gotowe do wprowadzenia, ale w tej inwestycji posiadam.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Wyspiańskiego

Pabianice,łódzkie

285 000 zł46 m² 6 234,96 zł/m²

 

Piętro:8/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Sprzedam przestronne, słoneczne i ustawne mieszkanie rozkładowe o powierzchni 45,71 m . Zlokalizowane na 8. piętrze w bloku z windą. Jasne wnętrze z widokiem na miasto. Dwa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Warszawska

Pabianice,łódzkie

689 000 zł100 m² 6 910,73 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Warszawska

Pabianice,łódzkie

355 971 zł46 m² 7 700 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Warszawska

Pabianice,łódzkie

689 000 zł100 m² 6 910,73 zł/m²

 

 

 

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Warszawska

Pabianice,łódzkie

405 000 zł45 m² 9 000 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Bracka

Pabianice,łódzkie

559 999 zł73 m² 7 671,22 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Jeśli szukasz komfortowego mieszkania, do którego możesz od razu wejść i normalnie żyć - ta oferta jest dla Ciebie. Na sprzedaż przestronne 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 73m2 ,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament dwupoziomowy, ul. Jutrzkowicka

Pabianice,łódzkie

899 000 zł77 m² 11 639 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Pabianice

Pabianice,łódzkie

364 999 zł84 m² 4 345,23 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż przestronne mieszkanie 83m2 z ogrodem i garażem, w budynku wielorodzinnym - gotowe do wprowadzenia! Układ pomieszczeń: salon z aneksem kuchennym - 36m2 2 niezależne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Warszawska

Pabianice,łódzkie

457 611 zł59 m² 7 700 zł/m²

 

 

 

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem Pabianice

Pabianice,łódzkie

350 000 zł83 m² 4 216,87 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Sprzedam mieszkanie bezczynszowe o powierzchni 83m z ogródkiem i garażem Gotowe do zamieszkania Zapraszam do zapoznania się z ofertą przestronnego mieszkania z niskimi kosztami.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Łaska

Pabianice,łódzkie

299 559 zł77 m² 3 900 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

To mieszkanie zaprojektowane z myślą o codziennym komforcie, który naprawdę czuć. Dwustronny układ okien, wyraźny podział na strefę dzienną i prywatną oraz lokalizacja, która.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Łaska

Pabianice,łódzkie

249 366 zł54 m² 4 600 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

To jedna z najbardziej atrakcyjnych ofert w nowej inwestycji Lofty Łaska - zarówno pod pierwsze mieszkanie, jak i bezpieczną inwestycję kapitału. 3 pokoje, funkcjonalny układ.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Skłodowskiej-Curie

Pabianice,łódzkie

339 000 zł34 m² 9 997,05 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Do sprzedania nowoczesne mieszkanie o powierzchnia 34m2 na pierwszym piętrze z dużym balkonem 4,5m2 w nowowybudowanym apartamentowcu w centrum Pabianic na skrzyżowaniu ulic.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Pabianice

Pabianice,łódzkie

455 000 zł62 m² 7 338,71 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Na sprzedaż przestronne mieszkanie 3-pokojowe w Pabianicach - 62 m Oferuję funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 62 m , zlokalizowane w zielonej i spokojnej części Pabianic.