dowolna

Mieszkania z własnością spółdzielczą Pabianice - Sprzedaż i wynajem

16 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

16 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie wysoki standard

Pabianice,łódzkie

245 000 zł35 m² 7 000 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1967

Poszukujesz mieszkania w ścisłym centrum Pabianic, gdzie wszędzie masz blisko? To idealna propozycja dla Ciebie! Prezentuję kawalerkę mieszkanie o powierzchni 35m , usytuowane na II pietrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Pabianice

Pabianice,łódzkie

260 000 zł36 m² 7 123,29 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż komfortowe mieszkanie na parterze w spokojnej okolicy! Lokal o powierzchni 36,5 m , położony w blokach, składa się z: salonu z aneksem kuchennym, sypialni,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Śniadeckiego

Pabianice,łódzkie

379 999 zł58 m² 6 534,81 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Mieszkanie 58,15 m 3 pokoje, komfortowe, piaski gotowe do zamieszkania! Na sprzedaż przestronne i funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 58,15 m , położone na wysokim parterze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Robotnicza

Pabianice,łódzkie

249 000 zł47 m² 5 297,87 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1958

Kupuj bezpiecznie oferta licencjonowanego pośrednika to gwarancja bezpiecznej transakcji opis nieruchomości: mieszkanie znajduje się na 3 piętrze w 3 piętrowym bloku z cegły zlokalizowanym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem

Pabianice,łódzkie

299 000 zł49 m² 6 152,26 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1989

Pabianice - Bugaj ul. Piotra Skargi 2 pokoje z duszą, balkonem jak taras i opcją garażu, której nie zignorujesz. Masz dość mieszkań z potencjałem, które w rzeczywistości.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Robotnicza

Pabianice,łódzkie

255 000 zł47 m² 5 425,53 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1958

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Pabianice,łódzkie

269 000 zł48 m² 5 604,17 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Masz ochotę na mieszkaniowy projekt życia? Oto wyjątkowa okazja przytulne 48 m na drugim piętrze, czekające na Twoją kreatywność i odrobinę tlc (tender Loving Care). Co oferuje lokal? 2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Pabianice

Pabianice,łódzkie

190 000 zł31 m² 6 158,83 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Miło nam poinformować, na to mieszkanie mamy już rezerwację. Oferujemy na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 30,85 m , znajdujące się na pierwszym piętrze w jednym z bloków.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Pabianice

Pabianice,łódzkie

190 000 zł31 m² 6 158,83 zł/m²

 

Piętro:1

 

 

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Pabianice,łódzkie

299 900 zł49 m² 6 170,78 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1988

Rezerwacja Chcesz zaaranżować przestrzeń według własnego uznania? Potrzebujesz mieszkania z dużym balkonem? Nie masz siły wchodzić na wysokie piętra? Jeżeli odpowiedź chociaż na jedno.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Pabianice

Pabianice,łódzkie

255 000 zł38 m² 6 800 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1986

Jeśli szukasz mieszkania położonego na parterze w dobrym punkcie lokalizacyjnym to oferta jest dla Ciebie. Prezentowane mieszkanie ma powierzchnię 37,55 m2 położone jest na parterze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Roweckiego

Pabianice,łódzkie

239 000 zł32 m² 7 399,38 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1974

Jeśli szukasz przytulnego i ciepłego mieszkania położonego w dobrym punkcie lokalizacyjnym to oferta jest dla Ciebie. Prezentowane mieszkanie ma powierzchnię 32,30 m2 położone jest na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Robotnicza

Pabianice,łódzkie

262 000 zł47 m² 5 574,47 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1958

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Wyszyńskiego

Pabianice,łódzkie

289 000 zł48 m² 6 020,83 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Oferta dodana za pomocą Multiportalu bebroker Na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie 48,2 m w Centrum Pabianic za okazyjną Cenę Mieszkanie znajduje się na 1 piętrze bloku z cegły z 1965 roku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Pabianice

Pabianice,łódzkie

270 000 zł47 m² 5 744,68 zł/m²

 

Piętro:5/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Jeśli szukasz przytulnego mieszkania położonego w dobrym punkcie lokalizacyjnym to oferta jest dla Ciebie. Prezentowane mieszkanie ma powierzchnię 47m2 na V piętrze. Mieszkanie ma powierzchnię.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Robotnicza

Pabianice,łódzkie

269 000 zł47 m² 5 723,40 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1958

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Robotnicza

Pabianice,łódzkie

269 000 zł47 m² 5 723,40 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1958

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Robotnicza

Pabianice,łódzkie

269 000 zł47 m² 5 723,40 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1958

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Pabianice,łódzkie

419 000 zł60 m² 6 948,59 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Szukasz wygodnego i funkcjonalnego mieszkania w świetnej lokalizacji? Sprzedam mieszkanie o powierzchni 60,3 m , położone w Pabianicach, na osiedlu Bugaj To idealna propozycja dla.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Pabianice,łódzkie

499 000 zł49 m² 10 162,90 zł/m²

 

Piętro:3/11

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1988

Oto przestrzeń, którą malarz uchwyciłby na płótnie w pełnej harmonii barw i światła. Każdy detal tego mieszkania został skomponowany niczym precyzyjne pociągnięcie pędzla.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Pabianice,łódzkie

317 000 zł46 m² 6 959,39 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż M-3 rozkładowe, po remoncie, o powierzchni 45,55 m2, usytuowane na parterze czteropiętrowego bloku w Pabianicach (piaski). W skład mieszkania wchodzi: pokój dzienny, drugi -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka, ul. Wyspiańskiego

Pabianice,łódzkie

135 000 zł21 m² 6 382,98 zł/m²

 

Piętro:9/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1972

Sprzedam kawalerkę z balkonem w atrakcyjnej cenie 135 000 pln. Nieruchomość znajduje się w centrum Pabianic, przy ulicy Wyspiańskiego. Mieszkanie ma powierzchnię 21,15 m i usytuowane.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Cicha

Pabianice,łódzkie

314 700 zł38 m² 8 208,14 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1960

Prezentuję Państwu mieszkanie zlokalizowane na osiedlu Piaski w Pabianicach, które jest doskonale skomunikowane z centrum miasta. Kilka minut spaceru wystarczy na dojście do parku, szkoły czy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Pabianice

Pabianice,łódzkie

235 000 zł38 m² 6 184,21 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Oferta Sprzedaży Mieszkania w Pabianicach na Piaskach Cena: 235,000 pln Lokalizacja: piaski Piętro: 3 Powierzchnia mieszkania: 38 m Balkon: tak Stan mieszkania: do remontu Rodzaj własności:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Bracka

Pabianice,łódzkie

422 000 zł61 m² 6 872,96 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1994

Szanowni Państwo, zapraszam do zapoznania się z ofertą w pełni rozkładowego, niezwykle zadbanego, 3-pokojowego mieszkania z ogrodem zimowym wprost idealnego dla rodziny lub osób.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Pabianice

Pabianice,łódzkie

368 000 zł58 m² 6 400 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1961

Duże mieszkanie na parterze w ocieplonym bloku z cegły w pobliżu ładnego pasa zieleni. Wygodna lokalizacja: osiedle Piaski, niedaleko sklepy i markety, szkoły i przedszkola,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Orla

Pabianice,łódzkie

375 000 zł45 m² 8 278,15 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1962

Czy marzysz o powrocie po pracy do swojego nowoczesnego, wygodnego mieszkania, które jest już gotowe do zamieszkania? Lubisz stylowe wnętrza i cenisz sobie komfort codziennego życia? Jeśli nie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Smugowa

Pabianice,łódzkie

380 000 zł62 m² 6 178,86 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Do sprzedania przestronne, w pełni rozkładowe mieszkanie na parterze w czteropiętrowym bloku przy ul. Smugowej. Mieszkanie o powierzchni 61,5 mkw. to salon z wyjściem na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Pabianice,łódzkie

375 000 zł45 m² 8 278,15 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1962

Twoje obecne plany i cele to powrót z pracy do swojego przytulnego, nowego i wygodnego mieszkania? Cenisz sobie dobry gust i komfort codziennego życia? Nie masz ochoty miesiącami.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Bracka

Pabianice,łódzkie

369 000 zł48 m² 7 608 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Wyjątkowe Mieszkanie w Pabianicach: komfort, przestrzeń, idealna Lokalizacja! - Poznaj mieszkanie, które spełnia wszystkie oczekiwania. Zapraszam do zakupu wyjątkowego mieszkania w Pabianicach.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Konopnickiej

Pabianice,łódzkie

339 000 zł45 m² 7 533 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Wyjątkowe Mieszkanie w Pabianicach: komfort, przestrzeń, idealna Lokalizacja! - Poznaj mieszkanie, które spełnia wszystkie oczekiwania. Stań się szczęśliwym właścicielem wyjątkowego mieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. 20 Stycznia

Pabianice,łódzkie

640 000 zł73 m² 8 767,12 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1990

*** tylko W home prak nieruchomości *** Przedstawiam Państwu, mieszkanie typu M-4, o pow. 73m2, na 3 p. w bloku z płyty po termoizolacji. Położone jest na Bugaju. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Pabianice

Pabianice,łódzkie

400 000 zł49 m² 8 163,27 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1998

Oferta dotyczy sprzedaży dwupokojowego mieszkania na osiedlu Bugaj. Mieszkanie o pow. 49 m , na parterze z balkonem. Mieszkanie do wprowadzenia. Wyposażenie w cenie. Okna pcv , duża.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Pabianice

Pabianice,łódzkie

285 000 zł50 m² 5 745,97 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Tylko W home park Dwupokojowe mieszkanie położone Pabianicach - osiedle Bugaj, 4 piętro w bloku 4 piętrowym po termomodernizacji. Układ pomieszczeń: mieszkanie usytuowane na stronę.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Wileńska

Pabianice,łódzkie

259 000 zł46 m² 5 581,90 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Oferujemy przestronne, rozkładowe dwupokojowe mieszkanie z balkonem położone na pierwszym piętrze ocieplonego czteropiętrowego bloku z cegły przy ul. Wileńskiej. Mieszkanie w stanie do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Pabianice,łódzkie

245 000 zł39 m² 6 282,05 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1976

Zapraszamy do zapoznania się z tą wyjątkową ofertą - urokliwe mieszkanie na drugim piętrze, idealne dla tych, którzy marzą o stworzeniu swojego własnego miejsca o wyjątkowym.

Szczegóły ogłoszenia