Serce 0 Ulubione

Mieszkania Pabianice Piaski

10 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

10 ogłoszeń

Ogłoszenia w okolicy

170 000 zł25,55 m² 6 653,62 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Szukasz nieruchomości, którą możesz wyremontować pod siebie lub przygotować pod zyskowny wynajem? Ta oferta jest dla Ciebie! Kluczowe informacje: lokalizacja: pabianice, ul. Wileńska 35/37.

Szczegóły ogłoszenia

290 000 zł36,40 m² 7 967,03 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Słoneczne 2 pokojowe mieszkanie na sprzedaż. Mieszkanie 36,40 m2 na 3 piętrze., balkon, komórka. Osiedle Piaski w Pabianicah to zielona część miasta. Dogodny dostęp do miejsc codziennego życia.

Szczegóły ogłoszenia

159 999 zł41 m² 3 902,41 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1920

Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 41m2 , usytuowane na 3 piętrze w kamienicy z cegły, w samym centrum Pabianic. Lokal składa się z funkcjonalnych pomieszczeń i stanowi.

Szczegóły ogłoszenia

1 400 zł32 m² 43,75 zł/m²

 

Piętro:10/10

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Oferujmy do wynajęcia mieszknie usytuowane w dziesięciopiętrowym bloku spółdzilczym mieszczaym się w Pabianicach przy ul Łakiej. Blok mieści się w bliskim sasiedztwie dworca pkp oraz.

Szczegóły ogłoszenia

549 999 zł130 m² 4 230,76 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Oferuję wyjątkowe mieszkanie o łącznej powierzchni 130m2 , położone na 3-piętrze w solidnej, zadbanej kamienicy w centrum Pabianic. Idealna propozycja dla osób szukających dużej.

Szczegóły ogłoszenia

275 999 zł69 m² 3 999,99 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1920

Na sprzedaż przestronne, jasne mieszkanie o powierzchni 69m2 , położone na 1-piętrze w kamienicy w samym sercu Pabianic. Układ mieszkania: 3 niezależne pokoje osobna kuchnia łazienka.

Szczegóły ogłoszenia

125 000 zł21,90 m² 5 707,76 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1930

Kawalerka gotowa do zamieszkania bestate Nieruchomości Pabianice oferuje do sprzedaży kawalerkę o powierzchni 21,90 m.kw, usytuowaną na 1 piętrze w kamienicy, na Starym Mieście. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

219 000 zł37,05 m² 5 910,93 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Oferuję mieszkanie o powierzchni 37,05 m , usytuowane na 4. piętrze czteropiętrowego, ocieplonego bloku z cegły (bez windy) w bardzo dobrej lokalizacji. Funkcjonalny rozkład: salon.

Szczegóły ogłoszenia

421 999 zł48 m² 8 791,65 zł/m²

 

Piętro:10/11

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

***nowa cena*** Mieszkanie | M4 | 48m2 | 10p | wieżowiec z windą Na sprzedaż komfortowe mieszkanie po generalnym remoncie zlokalizowanie na cenionym osiedlu Piaski w Pabianicach. To idealna.

Szczegóły ogłoszenia

325 999 zł48,50 m² 6 721,63 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

**nowa cena** Oferujemy na sprzedaż przestronne dwupokojowe mieszkanie o powierzchni mieszkalnej 48,5 m2, położonego w Pabianicach, osiedle Bugaj. Z przyjemnością przedstawiamy ofertę.

Szczegóły ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Pabianice

Pabianice,łódzkie

368 000 zł58 m² 6 400 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1961

Duże mieszkanie na parterze w ocieplonym bloku z cegły w pobliżu ładnego pasa zieleni. Wygodna lokalizacja: osiedle Piaski, niedaleko sklepy i markety, szkoły i przedszkola,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka z oddzielną kuchnią, ul. Moniuszki

Pabianice,łódzkie

85 000 zł24 m² 3 541,67 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1968

Słoneczna kawalerka - Pabianice osiedle Piaski Okolica mieszkania: zielone i ciche osiedle w pobliżu Parku Wolności. Blisko sklepy, żłobek, przedszkole, szkoły. W niedalekiej odległości.