Mieszkanie, ul. Wileńska

Wileńska, Pabianice, łódzkie

  • 180 000 zł
  • 2 555 m²
  • 70,45 zł/m²

Zdjęcie

Bogusław Neumer

Skontaktuj się

Mieszkanie, ul. Wileńska

Wileńska, Pabianice, łódzkie

zaktualizowane:
12 maja 2026

180 000 zł

2 555 m²

70,45 zł/m²

Mieszkanie, ul. Wileńska

Zaktualizowane: 12 maja 2026

180 000 zł 2 555 m² 70,45 zł/m²

Piętro:
-
Liczba pokoi:
1

Liczba pokoi:

1

• Typ oferty: kawalerka na sprzedaż
  • Cena: 180 000 zł (70,45 zł/m²)
  • Rynek: wtórny
  • Charakterystyka mieszkania: 2 555 m², 1 pokój
  • Rozkład mieszkania: piętro /4, jednopoziomowe
  • Czynsz: 350 zł

Oferta na wyłączność – nie szukaj dalej

Lokalizacja

Opis nieruchomości

Szukasz nieruchomości, którą możesz wyremontować pod siebie lub przygotować pod zyskowny wynajem? Ta oferta jest dla Ciebie!
Kluczowe informacje:
Lokalizacja: Pabianice, ul. Wileńska 35/37
Powierzchnia: 25,55 m²
Cena: 180 000 zł
Piętro: Wysoki parter (w bloku 4-piętrowym)
Stan: Do remontu / własnej aranżacji
Opis nieruchomości:
Mieszkanie o optymalnym metrażu, położone w spokojnej i dobrze skomunikowanej części Pabianic. (...)

Agent

Bogusław Neumer

666 878...

666 878 795

Administratorem danych osobowych jest NNV sp. z o.o. Cele przetwarzania i Twoje prawa.

Wysyłanie wiadomości

Wiadomość została
wysłana

wyślij kolejną wiadomość

Wystąpił błąd w trakcie wysyłania wiadomości

OK

Kontakt

Agent

Bogusław Neumer

666 878...

666 878 795

Z góry dziękujemy za powołanie się na Nieruchomosci-online.pl

Administratorem danych osobowych są NNV sp. z o.o. i Ogłoszeniodawca. Cele przetwarzania i Twoje prawa.

Wysyłanie wiadomości

Wiadomość została
wysłana

wyślij kolejną wiadomość

Wystąpił błąd w trakcie wysyłania wiadomości