dowolna

Mieszkania Pabianice – oferty mieszkań

88 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

88 ogłoszeń

Ogłoszenia wyróżnione

Mieszkanie z garażem, ul. Dolna

Pabianice,łódzkie

544 000 zł79,60 m² 6 834,17 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1993

Przestronne 79,60 m | 4 pokoje | balkon | garaż | Pabianice Są mieszkania, które od pierwszego wejścia dają poczucie przestrzeni i komfortu. To jest właśnie jedno z nich. Na sprzedaż.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Kosynierów 16a

Centrum Konstantynów Łódzki

374 490 zł39,42 m² 9 500 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Termin realizacji:I kwartał 2026

Oferta dotyczy mieszkania o powierzchni 39,42 m kw. z oknami od strony wschodniej. Salon z aneksem kuchennym, sypialnia i łazienka z wc w wygodnym ustawieniu. Do lokalu.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Kosynierów 16a

Centrum Konstantynów Łódzki

374 490 zł39,42 m² 9 500 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Termin realizacji:I kwartał 2026

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Kosynierów 16a

Centrum Konstantynów Łódzki

375 915 zł39,57 m² 9 500 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Termin realizacji:I kwartał 2026

Oferta dotyczy mieszkania o powierzchni 39,57 m kw. z oknami od strony wschodniej. Salon z aneksem kuchennym, sypialnia i łazienka z wc w wygodnym ustawieniu. Do lokalu.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach

197 000 zł53,65 m² 3 671,95 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1900

Na sprzedaż mieszkanie z dużym potencjałem aranżacyjnym 53,65 m Oferuję lokal mieszkalny stanowiący odrębną własność, położony w kamienicy przy ul. Armii Krajowej 22. To doskonała.

Szczegóły ogłoszenia

306 850 zł32,30 m² 9 500 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1975

Dzień dobry. Mam do sprzedania dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 32,3 m2 położone na 1 piętrze 4-piętrowego bloku przy ul. Toruńskiej. Mieszkanie posiada ekspozycję okien na zachód, dzięki.

Szczegóły ogłoszenia

Kawalerka, ul. Wileńska

Pabianice,łódzkie

170 000 zł25,55 m² 6 653,62 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Szukasz nieruchomości, którą możesz wyremontować pod siebie lub przygotować pod zyskowny wynajem? Ta oferta jest dla Ciebie! Kluczowe informacje: lokalizacja: pabianice, ul. Wileńska 35/37.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

346 350 zł46,18 m² 7 500 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Zapraszam do zapoznania się z niezwykle kameralną inwestycją w Pabianicach na ul. Warszawskiej tylko teraz oferta majowa - miejsce postojowe gratis! W tej inwestycji zostało ostatnich.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie 3-pokojowe Pabianice

Pabianice,łódzkie

530 000 zł83 m² 6 385,54 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1939

Oferta na wyłączność, dostępna tylko w biurze Bestate Nieruchomości. Bezczynszowe, po remoncie, teren zamknięty, miejsce pod wiatą. Bestate Nieruchomości Pabianice oferuje do sprzedaży.

Szczegóły ogłoszenia

290 000 zł36,40 m² 7 967,03 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Słoneczne 2 pokojowe mieszkanie na sprzedaż. Mieszkanie 36,40 m2 na 3 piętrze., balkon, komórka. Osiedle Piaski w Pabianicah to zielona część miasta. Dogodny dostęp do miejsc codziennego życia.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie z miejscem parkingowym

Pabianice,łódzkie

257 000 zł59,77 m² 4 299,82 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1910

M3 w kamienicy, łazienka po remoncie, duży zamknięty parking. Bestate Nieruchomości Pabianice oferuje do sprzedaży dwupokojowe mieszkanie o powierzchni użytkowej 59,77 m.kw usytuowane na.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie umeblowane Pabianice

Pabianice,łódzkie

145 000 zł40,30 m² 3 598,01 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1940

Bezczynszowa kawalerka z potencjałem w kameralnej prywatnej kamienicy w Centrum Pabianic. Oferta na wyłączność, dostępna w biurze Bestate. Bestate Nieruchomości Pabianice oferuje do.

Szczegóły ogłoszenia

Lista ogłoszeń

Mieszkanie 3-pokojowe Pabianice

Pabianice,łódzkie

2 200 zł73 m² 30,14 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:nie

Do wynajęcia przestronne trzypokojowe mieszkanie na trzecim piętrze kamienicy.

Szczegóły ogłoszenia

629 000 zł72,70 m² 8 651,99 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1989

Sprzedam duże, ładne mieszkanie w bloku o pow. 72,70m2. Mieszkanie wyremontowane pod siebie. Z dużą niespotykaną jak na Pabianice łazienką. Mieszkanie w pełni rozkładowe składa.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie z garażem Pabianice

Pabianice,łódzkie

240 000 zł60,92 m² 3 939,59 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1940

Bezczynszowe, przestronne mieszkanie w kameralnej prywatnej kamienicy z dużym potencjałem, w cenie garaż murowany. Oferta na wyłączność, dostępne tylko w biurze. Bestate.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie z ogródkiem Pabianice

Pabianice,łódzkie

409 999 zł73 m² 5 616,42 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1940

Na sprzedaż nieruchomość położona w jednej z wygodniejszych części Pabianic - na Bugaju. Oferta dodana w kategorii mieszkanie, ale daje dużo więcej niż standardowy lokal - własną.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie 2-pokojowe Pabianice

Pabianice,łódzkie

279 999 zł32 m² 8 749,97 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż przytulne, dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 32m2, położone na 1 piętrze w docieplonym bloku na osiedlu Bugaj, pabianice. Układ mieszkania: salon kuchnia z oknem sypialnia /.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Łaska

Pabianice,łódzkie

335 000 zł48 m² 6 979,17 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Trzypokojowe mieszkanie o powierzchni 47,87 m , zlokalizowane na 1 piętrze w wieżowcu przy ul. Łaskiej. Niewątpliwym atutem oferty jest jej lokalizacja. Pełne zaplecze handlowo-usługowe,.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

820 000 zł107,50 m² 7 627,91 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Szukasz nowego domu w spokojnej i zielonej okolicy, a jednocześnie blisko Łodzi? Zapraszamy do zapoznania się z ofertą Family Park Ksawerów - nowoczesnego osiedla domów.

Szczegóły ogłoszenia

Apartament z garażem Pabianice

Pabianice,łódzkie

469 000 zł36,56 m² 12 828,23 zł/m²

 

Piętro:4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Jedyne takie mieszkanie w Pabianicach! Na sprzedaż nowoczesne mieszkanie o powierzchni 36,56m2 zlokalizowane w Pabianicach. Lokal znajduję się na 4 piętrze - w nowym budynku.

Szczegóły ogłoszenia

329 000 zł48,17 m² 6 829,98 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1972

Szukasz mieszkania, w którym nie musisz pruć ścian, wymieniać rur ani walczyć z instalacją elektryczną? Mamy dla Ciebie 48,17 m czystego potencjału na ul. Toruńskiej.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Łaska

Pabianice,łódzkie

298 423 zł75,55 m² 3 950,01 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Zależy Ci na przestronnym wnętrzu, gdzie każdy domownik znajdzie swój własny kąt, a strefa dzienna naprawdę tętni życiem? Poznaj M10 w inwestycji Lofty Łaska. To liczące 75,55.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach.

Mieszkanie umeblowane Pabianice

Pabianice,łódzkie

2 500 zł46 m² 54,35 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Po remoncie mieszkanie dwupokojowe na Bugaju. Bestate Nieruchomości Pabianice oferuje do wynajęcia dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 46 m.kw., które znajduje się na parterze w budynku.

Szczegóły ogłoszenia

Kawalerka umeblowana Pabianice

Pabianice,łódzkie

1 500 zł26 m² 57,69 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Kawalerka po remoncie na Bugaju, od zaraz. Bestate Nieruchomości Pabianice oferuje do wynajęcia kawalerkę o powierzchni użytkowej 26 m.kw, które znajduje się na parterze w niskiej zabudowie.

Szczegóły ogłoszenia

289 000 zł41,10 m² 7 031,63 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1968

DO sprzedaży nietuzinkowa , przestronna kawalerka W bloku W dzielnicy "piaski " lokalizacja : Pabianice ul Wyszyńskiego Mieszkanie składa się z salonu , gabinetu , kuchni , łazienki.

Szczegóły ogłoszenia

Mikrokawalerka umeblowana

Pabianice,łódzkie

125 000 zł21,90 m² 5 707,76 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1930

Kawalerka gotowa do zamieszkania bestate Nieruchomości Pabianice oferuje do sprzedaży kawalerkę o powierzchni 21,90 m.kw, usytuowaną na 1 piętrze w kamienicy, na Starym Mieście. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie 3-pokojowe Pabianice

Pabianice,łódzkie

339 000 zł59,60 m² 5 687,92 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1961

Oferta na wyłączność, dostępna tylko w biurze Bestate Nieruchomości. 3 pokojowe w Centrum, 2 loggie, do remontu. Bestate Nieruchomości Pabianice oferuje do sprzedaży trzypokojowe mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie 2-pokojowe Pabianice

Pabianice,łódzkie

159 999 zł41 m² 3 902,41 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1920

Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 41m2 , usytuowane na 3 piętrze w kamienicy z cegły, w samym centrum Pabianic. Lokal składa się z funkcjonalnych pomieszczeń i stanowi.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Łaska

Pabianice,łódzkie

349 260 zł77,27 m² 4 519,99 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Szukasz wnętrza z duszą, które wyróżnia się na tle powtarzalnych blokowisk? To jedna z ostatnich szans, by zamieszkać w inwestycji Lofty Łaska. W całym budynku zostały już tylko.

Szczegóły ogłoszenia

180 000 zł27 m² 6 666,67 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Oferujemy do sprzedaży bądź zamiany mieszkanie po remoncie znajdujące się na pierwszym piętrze kamienicy usytuowanej w centrum Pabianic. Zaletą oferowanego mieszkania z całą pewnością.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie dwupoziomowe Pabianice

Pabianice,łódzkie

289 999 zł44 m² 6 590,89 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

***nowa cena*** Szukasz mieszkania bez klatki schodowej jak w bloku, bez tłumów sąsiadów i z niskimi kosztami utrzymania? To jest właśnie taka nieruchomość. Na sprzedaż 2-pokojowe.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie umeblowane

Pabianice,łódzkie

266 000 zł42,97 m² 6 190,37 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1960

M-2 z dwoma balkonami, do własnej aranżacji Oferta na wyłączność, dostępna tylko w biurze Bestate bestate Nieruchomości Pabianice oferuje do sprzedaży mieszkanie o powierzchni 42,97.

Szczegóły ogłoszenia

Apartament 3-pokojowy Pabianice

Pabianice,łódzkie

2 700 zł63 m² 42,86 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Apartament, winda, balkon, miejsce postojowe bestate Nieruchomości Pabianice ma do wynajmu trzypokojowe mieszkanie usytuowane na pierwszym / drugim / trzecim piętrze w nowym budynku na Starym Mieście.

Szczegóły ogłoszenia

449 999 zł72,70 m² 6 189,81 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1992

Na sprzedaż przestronne, funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 72,7m2 , położone na 4 (ostatnim) piętrze w spokojnej i dobrze skomunikowanej części Pabianic - os. Bugaj/stare Miasto.

Szczegóły ogłoszenia

445 000 zł54,58 m² 8 153,17 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Rozkładowe M2 z kuchnią i dwoma balkonami w centrum Pabianic Ważne! Budynek na wiosnę będzie ocieplany, przy okazji zostaną wyremontowane klatki schodowe, co podniesie komfort, ale.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Apartament z garażem, ul. Skargi

Pabianice,łódzkie

567 885 zł66,81 m² 8 500 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Szukasz bezpiecznego miejsca dla swojej rodziny w Pabianicach? Inwestycja Pod77 na Bugaju to odpowiedź na Twoje potrzeby. Oferujemy przestronne mieszkanie 66 m , w lokalizacji, która ułatwi.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

697 900 zł99,70 m² 7 000 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Jeśli szukasz mieszkania, które daje więcej przestrzeni i prywatności niż standardowe układy to dwupoziomowe mieszkanie może być dokładnie tym, czego potrzebujesz. To propozycja dla osób,.

Szczegóły ogłoszenia

Apartament 2-pokojowy

Pabianice,łódzkie

2 000 zł38,70 m² 51,68 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Nowe mieszkanie 2 pokojowe, umeblowane, centrum bestate Nieruchomości Pabianice ma do wynajmu dwupokojowe mieszkanie usytuowane na pierwszym /drugim/ trzeci/ czwartym piętrze w nowym budynku.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie 3-pokojowe Pabianice

Pabianice,łódzkie

628 999 zł72,70 m² 8 651,98 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1989

Na sprzedaż przestronne, w pełni rozkładowe mieszkanie o powierzchni 72,7m2, położone na 3 piętrze w 4-piętrowym bloku po termomodernizacji. Najważniejsze atuty: pełny rozkład - brak.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Mokra

Pabianice,łódzkie

340 000 zł50 m² 6 800 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Słoneczne 50 m z dużym balkonem 4. piętro, świetna lokalizacja! Na sprzedaż oferuję jasne, przestronne i bardzo ustawne mieszkanie o powierzchni 50 m , położone na 4. piętrze. To.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Bracka

Pabianice,łódzkie

399 000 zł37 m² 10 783,78 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Na sprzedaż wyjątkowe, świeżo wyremontowane mieszkanie w Pabianicach - Bugaj, ul. Bracka Na sprzedaż funkcjonalne i przytulne mieszkanie o powierzchni 37 m , położone na 3. piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie Pabianice

Pabianice,łódzkie

175 000 zł38,30 m² 4 569,19 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1934

Oferta na wyłączność, dostępna tylko w biurze bestate Nieruchomości. Prezentujemy mieszkanie o ogromnym potencjale aranżacyjnym, zlokalizowane na pierwszym piętrze niskiej kamienicy.