dowolna

Mieszkania Pabianice – oferty mieszkań

87 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

87 ogłoszeń

Rynek pierwotny

820 000 zł107,50 m² 7 627,91 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Szukasz nowego domu w spokojnej i zielonej okolicy, a jednocześnie blisko Łodzi? Zapraszamy do zapoznania się z ofertą Family Park Ksawerów - nowoczesnego osiedla domów.

Szczegóły ogłoszenia

449 999 zł72,70 m² 6 189,81 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1992

Na sprzedaż przestronne, funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 72,7m2 , położone na 4 (ostatnim) piętrze w spokojnej i dobrze skomunikowanej części Pabianic - os. Bugaj/stare Miasto.

Szczegóły ogłoszenia

445 000 zł54,58 m² 8 153,17 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Rozkładowe M2 z kuchnią i dwoma balkonami w centrum Pabianic Ważne! Budynek na wiosnę będzie ocieplany, przy okazji zostaną wyremontowane klatki schodowe, co podniesie komfort, ale.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie z garażem Pabianice

Pabianice,łódzkie

530 000 zł100 m² 5 300 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1900

Oferta dotyczy sprzedaży mieszkania na parterze w kamienicy o powierzchni całkowitej ok. 100 m , wraz z ogródkiem o powierzchni ok. 650 m . Mieszkanie składa się z: - 3.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach

369 000 zł56,63 m² 6 515,98 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1960

Opiekun oferty: agnieszka Młynarczyk tel.   Szukasz 3 pokoi w rozsądnej cenie, ale nie chcesz rezygnować z bliskości Łodzi? Mieszkanie przy ul. Majdany w Pabianicach to idealny.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Łaska

Pabianice,łódzkie

349 260 zł77,27 m² 4 519,99 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Szukasz wnętrza z duszą, które wyróżnia się na tle powtarzalnych blokowisk? To jedna z ostatnich szans, by zamieszkać w inwestycji Lofty Łaska. W całym budynku zostały już tylko.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie Pabianice

Pabianice,łódzkie

549 999 zł130 m² 4 230,76 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Oferuję wyjątkowe mieszkanie o łącznej powierzchni 130m2 , położone na 3-piętrze w solidnej, zadbanej kamienicy w centrum Pabianic. Idealna propozycja dla osób szukających dużej.

Szczegóły ogłoszenia

Apartament z garażem

Pabianice,łódzkie

369 000 zł62,50 m² 5 904 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2020

Lokal mieszkalny w Centrum miasta w nowym bloku, idealny pod usługi, lub do zamieszkania, z garażem w budynku. Oferta na wyłączność dostępna tylko w Bestate Nieruchomości.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie Pabianice

Pabianice,łódzkie

270 000 zł37 m² 7 297,30 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1985

Rezerwacja Przytulna kawalerka z balkonem. Mieszkanie o powierzchni 37 mkw położone na spokojnej części osiedla Bugaj w Pabianicach. Składa się z pokoju z balkonem, widnej.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie, ul. Broniewskiego

Pabianice,łódzkie

255 000 zł38,50 m² 6 623,38 zł/m²

 

Piętro:11/11

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1986

Szukasz mieszkania, gdzie praca zdalna nie koliduje z odpoczynkiem? A może cenisz sobie święty spokój i brak sąsiadów tupiących nad głową? Jeśli odpowiedź brzmi tak, to ogłoszenie.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie 2-pokojowe Pabianice

Pabianice,łódzkie

1 600 zł43,10 m² 37,12 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:nie

Do wynajęcia dwupokojowe mieszkanie w bloku z cegły na os. Bugaj. Mieszkanie znajduje się na pierwszym piętrze w bloku zarządzanym przez sm Dobrzynka. Budynek zbudowany w '97.

Szczegóły ogłoszenia

399 999 zł61,54 m² 6 499,82 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1962

Na sprzedaż: przestronne 3 pokoje z balkonem na parterze | Ścisłe Centrum Pabianic, ul. Wyszyńskiegoszukasz wygodnego, przestronnego mieszkania w doskonałej lokalizacji, gdzie wszystko masz na.

Szczegóły ogłoszenia

325 000 zł47,10 m² 6 900,21 zł/m²

 

Piętro:10/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1971

Na sprzedaż jasne, rozkładowe mieszkanie dwupokojowe położone na 10. piętrze w bloku przy ul. Wyspiańskiego w Pabianicach. To idealna propozycja dla osób szukających spokoju - dzięki.

Szczegóły ogłoszenia

Mikrokawalerka umeblowana

Pabianice,łódzkie

125 000 zł21,90 m² 5 707,76 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1930

Kawalerka gotowa do zamieszkania bestate Nieruchomości Pabianice oferuje do sprzedaży kawalerkę o powierzchni 21,90 m.kw, usytuowaną na 1 piętrze w kamienicy, na Starym Mieście. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie 3-pokojowe

Pabianice,łódzkie

375 000 zł57 m² 6 754,39 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1962

Przestronne mieszkanie 57 m w Pabianicach | os. Piaski | duży balkon | potencjał 3 pokoi Na sprzedaż funkcjonalny i ustawny lokal mieszkalny o powierzchni 57 m , położony.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Cicha

Pabianice,łódzkie

219 000 zł37,05 m² 5 910,93 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Oferuję mieszkanie o powierzchni 37,05 m , usytuowane na 4. piętrze czteropiętrowego, ocieplonego bloku z cegły (bez windy) w bardzo dobrej lokalizacji. Funkcjonalny rozkład: salon.

Szczegóły ogłoszenia

488 000 zł53,10 m² 9 190,21 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż apartament - osiedle zamknięte Levityn Apartamenty , Pabianice, ul. Smugowa Oferujemy urządzony apartament o powierzchni 53,1 m , położony w prestiżowej lokalizacji - osiedle.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie 2-pokojowe Pabianice

Pabianice,łódzkie

274 999 zł45,71 m² 6 016,17 zł/m²

 

Piętro:8/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Na sprzedaż 2-pokojowe, funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 46,7m2 , zlokalizowane na 8 piętrze w zadbanym 10-piętrowym wieżowcu z windą w centrum Pabianic. Lokal składa się.

Szczegóły ogłoszenia

479 000 zł62 m² 7 725,81 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1975

Oferuję na sprzedaż przestronne i funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 62 m , położone na 3. piętrze w samym centrum Pabianic. Układ mieszkania: 3 ustawne, jasne pokoje.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie z garażem Pabianice

Pabianice,łódzkie

374 999 zł47 m² 7 978,70 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 47m2, położone na 2 piętrze w kameralnym, niskim budynku wielorodzinnym zlokalizowanym w spokojnej części Pabianic. Budynek znajduję.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie 3-pokojowe

Pabianice,łódzkie

3 000 zł63,20 m² 47,47 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:nie

Mieszkanie 3-pokojowe w boku z windą, miejsce postojowe, balkon bestate Nieruchomości Pabianice oferuje do wynajmu, trzypokojowe mieszkanie o powierzchni 63,20 m.kw usytuowane w budynku.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie Pabianice

Pabianice,łódzkie

245 000 zł35,60 m² 6 882,02 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1960

*** tylko W home park nieruchomości! *** Oferta dotyczy sprzedaży dużej kawalerki na osiedlu Piaski. Mieszkanie o pow. 35,60 m , usytuowane na pierwszym piętrze bloku z cegły,.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie 2-pokojowe Pabianice

Pabianice,łódzkie

350 000 zł53,46 m² 6 546,95 zł/m²

 

Piętro:4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż funkcjonalne i przestronne mieszkanie o powierzchni 53,46 m , położone w doskonałej lokalizacji - tuż przy terenach rekreacyjnych Lewityn w Pabianicach. To idealna.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie 2-pokojowe Pabianice

Pabianice,łódzkie

319 999 zł48,10 m² 6 652,79 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 48m2 , zlokalizowane na 3 piętrze w 4-piętrowym bloku na osiedlu Bugaj w Pabianicach. Najważniejsze informacje: 2 ustawne pokoje osobna, jasna kuchnia.

Szczegóły ogłoszenia

299 000 zł41,10 m² 7 274,94 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1968

DO sprzedaży nietuzinkowa , przestronna kawalerka W bloku W dzielnicy "piaski " lokalizacja : Pabianice ul Wyszyńskiego Mieszkanie składa się z salonu , gabinetu , kuchni , łazienki.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Łaska

Pabianice,łódzkie

298 423 zł75,55 m² 3 950,01 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Zależy Ci na przestronnym wnętrzu, gdzie każdy domownik znajdzie swój własny kąt, a strefa dzienna naprawdę tętni życiem? Poznaj M10 w inwestycji Lofty Łaska. To liczące 75,55.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie 3-pokojowe

Pabianice,łódzkie

360 000 zł77,38 m² 4 652,36 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1930

Bezczynszowe, 3 pokoje, i piętro bestate Nieruchomości Pabianice oferuje do sprzedaży mieszkanie 3 pokojowe o powierzchni 77,38 m.kw usytuowane na pierwszym piętrze w Pabianicach przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Apartament z garażem, ul. Skargi

Pabianice,łódzkie

433 911 zł54,58 m² 7 950 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Szukasz mieszkania w nowym budownictwie, ale standardowe układy deweloperów Ci nie odpowiadają? A może boisz się kupować "dziurę w ziemi"? Mamy rozwiązanie idealne. Zapraszamy do Pod77.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie 2-pokojowe

Pabianice,łódzkie

289 000 zł35,75 m² 8 083,92 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1965

Tanie w utrzymaniu, blisko parku Oferta na wyłączność, dostępna tylko w biurze Bestate bestate Nieruchomości Pabianice oferuje do sprzedaży mieszkanie o powierzchni 35,75 m.kw usytuowane.

Szczegóły ogłoszenia

125 000 zł18 m² 6 944,44 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Oferujemy na sprzedaż przytulną kawalerkę w centrum Pabianic, położoną na 1 piętrze zadbanej kamienicy. Mieszkanie jest w pełni wyposażone, odświeżone, gotowe do zamieszkania. Lokal.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie 2-pokojowe Pabianice

Pabianice,łódzkie

159 999 zł41 m² 3 902,41 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1920

Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 41m2 , usytuowane na 3 piętrze w kamienicy z cegły, w samym centrum Pabianic. Lokal składa się z funkcjonalnych pomieszczeń i stanowi.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie 3-pokojowe Pabianice

Pabianice,łódzkie

339 000 zł59,60 m² 5 687,92 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1961

Oferta na wyłączność, dostępna tylko w biurze Bestate Nieruchomości. 3 pokojowe w Centrum, 2 loggie, do remontu. Bestate Nieruchomości Pabianice oferuje do sprzedaży trzypokojowe mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie 2-pokojowe

Pabianice,łódzkie

199 000 zł40,34 m² 4 933,07 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1930

Jasne, zadbane, przytulne o funkcjonalnym układzie. Oferta na wyłączność, dostępne tylko w biurze Bestate. Bestate Nieruchomości Pabianice oferuje do sprzedaży zadbane, funkcjonalne.

Szczegóły ogłoszenia

385 000 zł49,68 m² 7 749,60 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1985

16.05.2026r. od godziny 10:00 - zapraszamy na dzień otwarty. Zadzwoń i zarezerwuj termin dla siebie! To mieszkanie pojawia się dokładnie wtedy, kiedy go potrzebujesz! Są momenty w życiu,.

Szczegóły ogłoszenia

799 000 zł114,31 m² 6 989,76 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Oferujemy Państwu atrakcyjną nieruchomość w doskonałej lokalizacji, przy ul. Warszawskiej, w sercu Pabianic. Mieszkanie znajduje się na 4. piętrze nowoczesnego, niskiego bloku z 2023.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie umeblowane, ul. Łaska

Pabianice,łódzkie

1 400 zł32 m² 43,75 zł/m²

 

Piętro:10/10

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Oferujmy do wynajęcia mieszknie usytuowane w dziesięciopiętrowym bloku spółdzilczym mieszczaym się w Pabianicach przy ul Łakiej. Blok mieści się w bliskim sasiedztwie dworca pkp oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie umeblowane

Pabianice,łódzkie

559 000 zł130 m² 4 300 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1937

Mieszkanie 130 m.kw, zadbana kamienica, dogodna lokalizacja BESTATE Nieruchomości Pabianice oferuje do sprzedaży czteropokojowe mieszkanie o powierzchni 130 m.kw usytuowane na trzecim piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie dwupoziomowe Pabianice

Pabianice,łódzkie

289 999 zł44 m² 6 590,89 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

***nowa cena*** Szukasz mieszkania bez klatki schodowej jak w bloku, bez tłumów sąsiadów i z niskimi kosztami utrzymania? To jest właśnie taka nieruchomość. Na sprzedaż 2-pokojowe.

Szczegóły ogłoszenia

879 000 zł77,24 m² 11 380,11 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Ekologiczne osiedle Zielony Bugaj - pompa ciepła, fotowoltaika, ładowarka do samochodów elektrycznych 3-pokojowy apartament z ogródkiem na zamkniętym, monitorowanym osiedlu Pabianice - Jutrzkowice |.

Szczegóły ogłoszenia

445 000 zł58 m² 7 672,41 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1910

Opiekun oferty: agnieszka Młynarczyk tel.   Szukasz wyjątkowego miejsca do życia w Pabianicach? To mieszkanie spełni Twoje oczekiwania! Położone w odrestaurowanej kamienicy,.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie 3-pokojowe Pabianice

Pabianice,łódzkie

421 999 zł48 m² 8 791,65 zł/m²

 

Piętro:10/11

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

***nowa cena*** Mieszkanie | M4 | 48m2 | 10p | wieżowiec z windą Na sprzedaż komfortowe mieszkanie po generalnym remoncie zlokalizowanie na cenionym osiedlu Piaski w Pabianicach. To idealna.