dowolna

Nieruchomości Pabianice - Oferty sprzedaży nieruchomości

149 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

149 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Działka komercyjna uzbrojona, ul. Jutrzkowicka

Pabianice,łódzkie

990 000 zł2 100 m² 471,43 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Zapraszam do kontaktu tel. Sprzedam działke budowlaną o powierzchni 2100 m2 (działki nr 16/7 i 3/6 ) Położone : Jurzkowicka 5 Wjazd : Publiczny Media : Energia Elektryczna , Woda, gaz,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana uzbrojona

Pabianice,łódzkie

361 440 zł2 008 m² 180 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

:dodatkowe informacje Prąd: w ulicy Woda: w drodze Zagosp. działki: niezagospodarowana Ukształtowanie działki: prostokąt Kształt działki: prostokąt Warunki zabudowy: tak Zabudowa działki:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Pułaskiego

Pabianice,łódzkie

487 200 zł58 m² 8 400 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1910

Bez podatku pcc - faktura vat! - sprzedaż bezpośrednio od właściciela! nowa cena! Szukasz wyjątkowego miejsca do życia w Pabianicach? To mieszkanie spełni Twoje oczekiwania! Położone.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka rolna z dojazdem utwardzonym Pabianice

Pabianice,łódzkie

800 000 zł20 000 m² 40 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Oferuję na sprzedaż wyjątkową działkę rolną o powierzchni 20.000 m , zlokalizowaną w Pabianicach Cechy oferty: Duży potencjał rozwojowy działka stanowi doskonałą lokatę kapitału,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Pabianice

Pabianice,łódzkie

499 000 zł56 m² 8 910,71 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Nr oferty: ms-950 uwaga: to jest oferta sprzedaży mieszkania bez comiesięcznych opłat wspólnoty. I piętro / 56 m.kw. / kamienica Od wielu lat świadczymy usługi na rynku nieruchomości, dbamy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, ul. Kasztelańska

Pabianice,łódzkie

599 000 zł67 m² 8 940,30 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2005

Z przyjemnością prezentujemy jasne oraz przestronne mieszkanie o powierzchni 67 m2, usytuowane w atrakcyjnej lokalizacji w dzielnicy Piaski w Pabianicach, pośród malowniczych domków.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Pabianice

Pabianice,łódzkie

629 000 zł130 m² 4 838,46 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:730 m²

Oferta dodana za pomocą Multiportalu bebroker Na sprzedaż przestronny, piętrowy i podpiwniczony dom wolnostojący o powierzchni użytkowej ok. 130 m , położony na narożnej działce.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana przy lesie, ul. Zaradzyńska

Pabianice,łódzkie

250 000 zł903 m² 277 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Jeśli szukasz swojej oazy ale wciąż chcą mieć szybki dostęp do udogodnień jakie oferuje miasto to ta alternatywa jest dla Ciebie. Lokalizacja: pabianice, przy ul. Granicznej, w pobliżu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Łaska

Pabianice,łódzkie

259 000 zł39 m² 6 641,03 zł/m²

 

Piętro:parter/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż bardzo przytulne, dwupokojowe mieszkanie z balkonem, położone w doskonałej lokalizacji - tuż przy parku Strzelnica , w pobliżu pkp oraz pętli autobusowej. Opis.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie Pabianice

Pabianice,łódzkie

320 000 zł58 m² 5 536,33 zł/m²

 

Piętro:4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

:dodatkowe informacje Stan lokalu: do remontu Liczba pokoi: 4 :link do strony :kontakt do agenta :dane biura Lider Nieruchomości Zamkowa 3/7 95-200 Pabianice

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Wajsówny

Pabianice,łódzkie

339 000 zł49 m² 6 983,93 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 48,54 m , położone na 4. piętrze przy ul. Jadwigi Wajsówny w Pabianicach. Mieszkanie po remoncie, wymaga jedynie odświeżenia. Układ.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy, ul. Warszawska

Pabianice,łódzkie

645 000 zł104 m² 6 201,92 zł/m²

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Na sprzedaż lokal w wyjątkowej lokalizacji- centrum Pabianic, ul. Warszawska 6. Ten przestronny lokal usytuowany jest na 1 piętrze rewitalizowanej kamienicy, z wejściem prosto z ulicy. Był.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Rocha

Pabianice,łódzkie

479 000 zł55 m² 8 643 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2019

Prezentujemy na sprzedaż nowoczesne, w pełni umeblowane mieszkanie w samym sercu Pabianic przy ul. Rocha. To propozycja idealna dla singla, pary, osób ceniących komfort, wygodę oraz szybki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana uzbrojona, ul. Łaska

Pabianice,łódzkie

2 900 000 zł4 200 m² 690,48 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Unikalna Działka Inwestycyjna w Sercu Pabianic Ul. Łaska 4 200 m z Potencjałem Wielofunkcyjnym! Oferujemy na sprzedaż strategicznie położoną działkę o powierzchni 4200 m w.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Pułaskiego

Pabianice,łódzkie

310 000 zł41 m² 7 560,98 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1910

Umowa przedwstępna. Sprzedam mieszkanie w odnowionej kaminicy w centrum miasta. Wysokość pomieszczeń od 3,2m oraz oryginalne sztukaterie gipsowe tworzą niepowtarzalny klimat. Okna mieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak Pabianice

Pabianice,łódzkie

820 000 zł148 m² 5 540,54 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:350 m²

Oferta dodana za pomocą Multiportalu bebroker Piętrowy budynek o powierzchni 148 m został zaprojektowany z myślą o komforcie czteroosobowej rodziny. Wnętrze domu zachwyca.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak Pabianice

Pabianice,łódzkie

730 000 zł110 m² 6 636,36 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:350 m²

Oferta dodana za pomocą Multiportalu bebroker Zapraszamy do poznania wyjątkowej nieruchomości o nazwie Muraj domu, w którym nowoczesny design spotyka się z ponadczasowym ciepłem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie Pabianice

Pabianice,łódzkie

195 000 zł34 m² 5 735,29 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Mieszkanie w Kamienicy z balkonem - Centrum Pabianic Na sprzedaż mieszkanie położone w sercu Pabianic, w bardzo zadbanej kamienicy przy centrum miasta. Powierzchnia 33,69 m2 Piętro: 1.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Konstantynowska

Pabianice,łódzkie

275 000 zł44 m² 6 250 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Zapraszam na Dzień Otwarty dn.: 18 październik- zaproponuj swoją cenę. Nowoczesne, energooszczędne mieszkanie z ogródkiem, z fotowoltaiką, pompą ciepła- bardzo niski koszt utrzymania.! Na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Łubinowa

Pabianice,łódzkie

469 000 zł100 m² 4 690 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:750 m²

Na sprzedaż przestronny dom jednorodzinny o powierzchni 100 m w Pabianicach - Klimkowizna Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży wyjątkowego domu położonego w atrakcyjnej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Pabianice

Pabianice,łódzkie

620 000 zł67 m² 9 253,73 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Przedmiotem sprzedaży jest bardzo eleganckie, przestronne mieszkanie położone na drugim piętrze w przepięknej lokalizacji w bardzo zielonej okolicy. Mieszkanie składa się z 3 pokoi,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka, ul. Jutrzkowicka

Pabianice,łódzkie

230 000 zł623 m² 369,18 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Sprzedam działkę 623 m - Pabianice, ul. Jutrzkowicka - Świetna lokalizacja! Plan zagospodarowania - zabudowa mieszkaniowa jednorodzinna. Marzysz o własnym domu w spokojnym miejscu,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Dąbrowskiego

Pabianice,łódzkie

309 000 zł48 m² 6 424,12 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż mieszkanie 48,1 m - Pabianice, ul. Dąbrowskiego 34 Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 48,1 m , położone na drugim piętrze w budynku przy ul. Dąbrowskiego 34.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy, ul. Matejki

Pabianice,łódzkie

550 000 zł56 m² 9 821,43 zł/m²

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:-

Oferta dodana za pomocą Multiportalu bebroker Cena do negocjacji. Reprezentacyjny lokal usługowy o powierzchni 56,19 m , usytuowany bardzo blisko centrum Pabianic, na parterze budynku z 2012.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Łaska

Pabianice,łódzkie

265 000 zł48 m² 5 535,83 zł/m²

 

Piętro:9/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż oferujemy atrakcyjne mieszkanie zlokalizowane w Pabianicach przy ul. Łaskiej. Lokal znajduje się na 9. piętrze w wieżowcu z windą. Do mieszkania przynależy balkon.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Majdany

Pabianice,łódzkie

293 000 zł57 m² 5 140,35 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1960

Przestronne i słoneczne mieszkanie w centrum Pabianic - ulica Majdany! Sprzedaż bezpośrednio od właściciela. Do sprzedaży mieszkanie w kamienicy o powierzchni 57 m2 składające się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Pabianice,łódzkie

330 000 zł46 m² 7 244,79 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1969

Na sprzedaż rozkładowe M-3 w Pabianicach, o powierzchni ok. 45,5 m2, z balkonem, usytuowane na IV piętrze czteropiętrowego bloku z cegły, w doskonałej lokalizacji (piaski,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Moniuszki

Pabianice,łódzkie

299 000 zł62 m² 4 822,58 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Bardzo dobra oferta! Mieszkanie do generalnego remontu, dzięki czemu można je urządzić według własnego pomysłu i aranżacji Cena : 299000 zł tylko 4800 zł/ m2 Oferujemy Państwu rozkładowe,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Skłodowskiej-Curie

Pabianice,łódzkie

220 000 zł35 m² 6 285,71 zł/m²

 

Piętro:3/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż ustawne mieszkanie o powierzchni 34,74 m , położone na 3. piętrze wieżowca z windą, w Pabianicach, przy ul. Marii Skłodowskiej-Curie. mieszkanie składa się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy

Pabianice,łódzkie

322 000 zł33 m² 9 687,12 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Nspace ma przyjemność zaprezentować Państwu apartament na sprzedaż o powierzchni 33,24 m przy ulicy Skłodowskiej- curie w Pabianicach - prestiżowej lokalizacji w samym centrum.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Pabianice

Pabianice,łódzkie

388 000 zł48 m² 8 083,33 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1978

Sprzedam bez pośredników i bez prowizji komfortowe, w pełni wykończone mieszkanie o powierzchni 48 m , położone na 2. piętrze bloku na osiedlu Piaski w Pabianicach. Dwa pokoje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Pułaskiego

Pabianice,łódzkie

430 000 zł42 m² 10 336,50 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Marzysz o mieszkaniu w klimatycznej kamienicy, gdzie nowoczesność łączy się z charakterem historycznej architektury? Mamy coś dla Ciebie! Na sprzedaż przestronne, wyremontowane.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Rocha

Pabianice,łódzkie

479 000 zł55 m² 8 643 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2019

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Pabianice

Pabianice,łódzkie

899 000 zł400 m² 2 247,50 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:17

 

Powierzchnia działki:1 228 m²

Zapraszamy do zakupu nieruchomości idealnej pod inwestycję! Kupujący nie ponosi kosztów prowizji agencyjnej! Informacje ogólne: oferujemy na sprzedaż dom o powierzchni 400m, usytuowany na działce.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Bugaj

Pabianice,łódzkie

358 000 zł61 m² 5 911,49 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Szukasz przestronnego i funkcjonalnego mieszkania w świetnej lokalizacji? Masz szczęście! Takie oferty pojawiają się rzadko. Woźniakowski Nieruchomości prezentuje 60-metrowe, w pełni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem

Pabianice,łódzkie

325 000 zł38 m² 8 552,63 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2012

Inwestujesz? to nie przegap okazji! Masz kapitał i szukasz bezpiecznej inwestycji w realny produkt, który pracuje na Ciebie każdego dnia? To mieszkanie w samym sercu Pabianic daje Ci więcej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Bugaj

Pabianice,łódzkie

319 000 zł48 m² 6 684,77 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Jeśli szukasz mieszkania położonego na pierwszym piętrze z widokiem na zadrzewiony pas zieleni na osiedlu Bugaj ta oferta jest właśnie dla Ciebie! Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 47,87.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie wysoki standard

Pabianice,łódzkie

245 000 zł35 m² 7 000 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1967

Poszukujesz mieszkania w ścisłym centrum Pabianic, gdzie wszędzie masz blisko? To idealna propozycja dla Ciebie! Prezentuję kawalerkę mieszkanie o powierzchni 35m , usytuowane na II pietrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament dwupoziomowy, ul. Borowa

Pabianice,łódzkie

880 000 zł113 m² 7 787,61 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Zamieszkaj przy lesie, nie rezygnując z miasta!"* *rodzinne mieszkania w zielonym zakątku Pabianic!* Możliwe wykończenie pod klucz! Oto Twoje nowe miejsce na ziemi nowoczesne 4.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka komercyjna ogrodzona, ul. Widzewska

Pabianice,łódzkie

880 000 zł4 000 m² 220 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:-

Do sprzedania działka inwestycyjna o powierzchni 4000m2 Działka ogrodzona Media: woda i kanalizacja prąd przy działce Działka objęta jest miejscowym planem zagospodarowania przestrzennego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem

Pabianice,łódzkie

499 000 zł100 m² 4 990 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:750 m²

Kupię

Rodzaj budynku

Zamknij