dowolna

Nowe mieszkania Pabianice

8 ogłoszeń

8 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy Pabianice

Pabianice,łódzkie

519 000 zł65 m² 7 984,62 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Przedmiotem oferty jest sprzedaż mieszkania o powierzchni 65m2 składającego się z 2 przestronnych pokoi, kuchni i sporej łazienki. Oba pokoje posiadają balkony. Mieszkanie jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem Pabianice

Pabianice,łódzkie

249 000 zł30 m² 8 300 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2024

:dodatkowe informacje Rodzaj budynku: apartamentowiec Woda: ciepła - miejska Ogrzewanie: centralne Winda: tak Rodzaj mieszkania: jednopoziomowe Garaż: garaż podziemny Stan lokalu: deweloperski Instalacje:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem Pabianice

Pabianice,łódzkie

545 000 zł69 m² 7 898,55 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

:dodatkowe informacje Rodzaj budynku: apartamentowiec Woda: ciepła - miejska Ogrzewanie: centralne Winda: tak Rozkład: dwustronne Garaż: garaż podziemny Stan lokalu: deweloperski Instalacje: dobre Balkon:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem Pabianice

Pabianice,łódzkie

384 400 zł48 m² 8 008,33 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

:dodatkowe informacje Rodzaj budynku: apartamentowiec Woda: ciepła - miejska Ogrzewanie: centralne Winda: tak Garaż: garaż pod budynkiem Stan lokalu: deweloperski Instalacje: dobre Rok budowy: 2024 Liczba.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Skargi

Pabianice,łódzkie

457 015 zł58 m² 7 900 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Oferta sprzedaży mieszkań w nowej inwestycji pod77 - Twój nowy adres w Pabianicach Z przyjemnością prezentujemy Państwu wyjątkową ofertę mieszkań w nowej inwestycji pod77.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Skargi

Pabianice,łódzkie

536 949 zł66 m² 8 100 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem Pabianice

Pabianice,łódzkie

538 715 zł66 m² 8 150 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Skargi

Pabianice,łódzkie

457 015 zł58 m² 7 900 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Pabianice

Pabianice,łódzkie

195 175 zł41 m² 4 743,01 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1900

Zapraszamy do odkrycia unikalnej oferty mieszkań w zrewitalizowanej kamienicy w samym sercu Pabianic! Ta piękna wielomieszkaniowa kamienica zachwyca nie tylko swoim urokliwym wyglądem, ale także.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Pabianice,łódzkie

369 059 zł52 m² 7 093,20 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1900