Mieszkanie Pabianice

Pabianice, łódzkie

  • 544 000 zł
  • 79,60 m²
  • 6 834,17 zł/m²

Zdjęcie

Aleksandra Biało...

Skontaktuj się

Mieszkanie Pabianice

Pabianice, łódzkie

zaktualizowane:
12 maja 2026

544 000 zł

79,60 m²

6 834,17 zł/m²

Mieszkanie Pabianice

Zaktualizowane: 12 maja 2026

544 000 zł 79,60 m² 6 834,17 zł/m²

Piętro:
3
Liczba pokoi:
4
Rok budowy:
1993
Miejsce parkingowe:
garaż w bryle budynku
Stan mieszkania:
do wykończenia

Piętro:

3

Liczba pokoi:

4

Rok budowy:

1993

Miejsce parkingowe:

garaż w bryle budynku

Stan mieszkania:

do wykończenia

Szczegóły ogłoszenia

  • Typ oferty: mieszkanie na sprzedaż
  • Cena: 544 000 zł (6 834,17 zł/m²)
  • Rynek: wtórny
  • Charakterystyka mieszkania: 79,60 m², 4 pokoje; stan: do wykończenia
  •   instalacje: stan dobry; okna: drewniane
  • Budynek: blok mieszkalny; rok budowy: 1993
  • Rozkład mieszkania: piętro 3, trójstronne, jednopoziomowe
  • Powierzchnia dodatkowa: balkon
  • Media: ogrzewanie: miejskie, centralne ogrzewanie
  •   Internet
  • Miejsce parkingowe: garaż w bryle budynku

Lokalizacja

Opis nieruchomości

Przestronne 79,60 m² | 4 pokoje | balkon | garaż | Pabianice

Są mieszkania, które od pierwszego wejścia dają poczucie przestrzeni i komfortu. To jest właśnie jedno z nich.

Na sprzedaż wyjątkowo funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 79,60 m², położone na 3 piętrze kameralnego, niskiego bloku z 1993 roku w Pabianicach. (...)

Agent

Aleksandra Białoskórska

510 085...

510 085 933

Administratorem danych osobowych jest NNV sp. z o.o. Cele przetwarzania i Twoje prawa.

Wysyłanie wiadomości

Wiadomość została
wysłana

wyślij kolejną wiadomość

Wystąpił błąd w trakcie wysyłania wiadomości

OK

Kontakt

Agent

Aleksandra Białoskórska

510 085...

510 085 933

Z góry dziękujemy za powołanie się na Nieruchomosci-online.pl

Administratorem danych osobowych są NNV sp. z o.o. i Ogłoszeniodawca. Cele przetwarzania i Twoje prawa.

Wysyłanie wiadomości

Wiadomość została
wysłana

wyślij kolejną wiadomość

Wystąpił błąd w trakcie wysyłania wiadomości

OK

Kontakt

Agent

Aleksandra Białoskórska

Zostaw telefon, oddzwonimy