dowolna

Mieszkania z rynku wtórnego Pabianice - Oferty sprzedaży i najmu

78 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

78 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Pabianice

Pabianice,łódzkie

235 000 zł36 m² 6 527,78 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2012

Do sprzedaży rozkładowe 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 36mkw zlokalizowane na 2, ostatnim piętrze bloku. Lokalizacja : Pabianice W skład mieszkania wchodzi : - salon - pokój - kuchnia -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Świętokrzyska

Pabianice,łódzkie

510 000 zł120 m² 4 250 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:-

 

Rok budowy:-

W sprzedaży świetny dom w idealnej lokalizacji pod działalność i mieszkanie! Dom o pow. 120 m2 na ul. Świętokrzyskiej 2 Parter nieruchomość idealny pod działalność typu sklep ,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Skłodowskiej-Curie

Pabianice,łódzkie

345 000 zł72 m² 4 791,67 zł/m²

 

Piętro:parter/7

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Opis nieruchomości Duże, słoneczne i rodzinne mieszkanie na parterze w centrum Pabianic, doskonale skomunikowane. Idealne dla rodzin z dziećmi, bardzo ciepłe. W odległości 300.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Bugaj

Pabianice,łódzkie

375 000 zł58 m² 6 465,52 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Opis nieruchomości Prezentujemy Państwu nowocześnie wykończone mieszkanie na Bugaju, blisko ryneczku. Spokojna okolica z rozwiniętą infrastrukturą to niezaprzeczalny atut tej oferty. Szczególnie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Łaska

Pabianice,łódzkie

120 000 zł38 m² 3 157,89 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Mieszkanie w dobrej lokalizacji, z miejscem parkingowym na podwórku! Blisko centrum, sklepy spożywcze, poczta, szkoła, plac zabaw, przystanki komunikacji autobusowej i tramwajowej oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. 20 Stycznia

Pabianice,łódzkie

309 000 zł64 m² 4 848,58 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1982

Rezerwacja Oferuję rozkładowe trzy pokojowe mieszkanie w bardzo urokliwej części miasta Pabianice na ul. 20 Stycznia 14. Znajduje się ono w bardzo dobrej i dogodnej lokalizacji.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Niecała

Pabianice,łódzkie

240 000 zł46 m² 5 217,39 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż mieszkanie o pow. 46,15 m2 w pełni rozkładowe, wysoki parter. Lokal 2 pokojowy, przestronna kuchnia, łazienka z wc i przedpokój z obszerną szafą. Do tego komórka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Łaska

Pabianice,łódzkie

105 000 zł38 m² 2 763,16 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Opis nieruchomości Przedstawiamy Państwu świetnie zlokalizowane mieszkanie blisko centrum Pabianic. Na 38 metrach znajdują się dwa pokoje. Jest to doskonała inwestycja pod dalszy wynajem. Informacje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament dwupoziomowy, ul. Drewnowska

Pabianice,łódzkie

4 000 zł220 m² 18,18 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:7

 

Umeblowane:tak

Wynajmę segment wysoki standart po remoncie w Pabianicach na osiedlu Bugaj przy kąpielisku Lewityn

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Nawrockiego

Pabianice,łódzkie

336 000 zł73 m² 4 602,74 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Oferuje duże i obszerne mieszkanie dla rodziny z dziećmi o pow. 73m2. Mieszkanie świeżo po remoncie przygotowane do aranżacji według uznania przyszłego nabywcy. Opis mieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Cicha

Pabianice,łódzkie

195 000 zł37 m² 5 270,27 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Prezentuję Państwu doskonale skomunikowane z centrum miasta mieszkanie zlokalizowane na Piaskach. Kilka minut spaceru wystarcza na dojście do parku, szkoły czy nawet stacji kolejowej. Dzięki tej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Wajsówny

Pabianice,łódzkie

299 000 zł49 m² 6 102,04 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1991

Chcesz zamieszkać w komfortowym dwupokojowym mieszkaniu? A może szukasz lokalu pod inwestycję lub wynajem? Prezentuję Ci rozkładowe 49 m2 mieszkanie na Bugaju! Opis nieruchomości: mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Pabianice

Pabianice,łódzkie

185 000 zł33 m² 5 606,06 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Do sprzedaży mieszkanie spółdzielcze własnościowe o powierzchni 33m2 zlokalizowane na 2 z 4 pięter ocieplonego bloku Lokalizacja : Pabianice osiedle Piaski Osiedle bloków czteropiętrowych.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. 20 Stycznia

Pabianice,łódzkie

360 000 zł57 m² 6 315,79 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Opis nieruchomości Prezentujemy Państwu atrakcyjne mieszkanie na sprzedaż na osiedlu Bugaj. Spokojna okolica z rozwiniętą infrastrukturą to niezaprzeczalny atut tej oferty. Szczególnie przypadnie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem

Pabianice,łódzkie

140 000 zł32 m² 4 412,23 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż zadbane, jednopokojowe mieszkanie usytuowane na I piętrze w kamienicy, w centrum Pabianic - ul. Narutowicza, o powierzchni 31,73 m2. Stan mieszkania jest bardzo dobry.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament dwupoziomowy Pabianice

Pabianice,łódzkie

640 000 zł106 m² 6 066,35 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2017

Oferuję na sprzedaż dwupoziomowy apartament położony w centrum miasta o powierzchni 105,5 m2 zlokalizowany na 3 i 4 piętrze w apartamentowcu z 2017r. W skład nieruchomości.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Wajsówny

Pabianice,łódzkie

299 000 zł43 m² 6 985,98 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1994

Sprzedam przytulne, nasłonecznione i ciepłe mieszkanie w Pabianicach. Mieszkanie sukcesywnie remontowane (nie szykowane na sprzedaż), robione dla siebie, dlatego też używane były tylko.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Tkacka

Pabianice,łódzkie

189 000 zł73 m² 2 572,13 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2000

Oferujemy przestronny lokal mieszkalny do własnej aranżacji położony na parterze jednopiętrowego budynku z lat 2000. Opis mieszkania Mieszkanie składa się obecnie z jednego pomieszczenia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe Pabianice

Pabianice,łódzkie

285 000 zł62 m² 4 596,77 zł/m²

 

Piętro:9

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż mieszkanie o pow. 62 m2 na 9 piętrze do remontu Mieszkanie posiada 3 pokoje ( ustawne , w kwadracie ) dużą kuchnię , łazienkę osobo z wc , przedpokój oraz duży balkon Okna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Roweckiego

Pabianice,łódzkie

375 000 zł58 m² 6 465,52 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Opis nieruchomości Prezentujemy Państwu nowocześnie wykończone mieszkanie na Bugaju, obok ryneczku. Spokojna okolica z rozwiniętą infrastrukturą to niezaprzeczalny atut tej oferty. Szczególnie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Tkacka

Pabianice,łódzkie

259 000 zł146 m² 1 774,95 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Oferujemy bardzo duży lokal mieszkalny do własnej aranżacji położony na parterze wyremontowanej kamienicy w Pabianicach przy ul. Tkackiej. Opis mieszkania Mieszkanie składa się obecnie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. 20 Stycznia

Pabianice,łódzkie

420 000 zł74 m² 5 637,58 zł/m²

 

Piętro:2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż mieszkanie o pow. 74,5 m2 znajduję się na 2 piętrze w bloku z cegły Osiedle częściowo zamknięte przy ul. 20 go Stycznia 58 Lokal posiada 3 duże pokoje o pow. około 22.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Rocha

Pabianice,łódzkie

210 000 zł38 m² 5 526,32 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż mieszkanie na 1 piętrze w bloku z cegły na ul. Św. Rocha Lokal posiada duży pokój z wnęką ( możliwość zrobienia sypialni ) na podłodze panele ( pod panelami parkiet.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Śniadeckiego

Pabianice,łódzkie

319 000 zł58 m² 5 500 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Mieszkanie w dobrej lokalizacji, do odnowienia, instalacje wymienione przez Spółdzielnie Mieszkaniową. Czynsz wraz z mediami 700 złotych.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Pabianice

Pabianice,łódzkie

429 000 zł73 m² 5 900,96 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1985

Wspaniałe, ładnie wykończone, 3-pokojowe mieszkanie o idealnym rozkładzie. Świetnie położone! Szukasz dobrego miejsca dla swojej rodziny? Cenisz estetykę, przestrzeń i chcesz mieć.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Bracka

Pabianice,łódzkie

324 800 zł58 m² 5 600 zł/m²

 

Piętro:11/11

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1991

Prezentujemy Państwu słoneczne i rozkładowe mieszkanie na jedenastym piętrze na Bugaju. Dwie sypialnie oraz salon z wyjściem na duży balkon spełni potrzeby najbardziej wymagających rodzin.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Moniuszki

Pabianice,łódzkie

275 000 zł37 m² 7 432,43 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż bardzo fajne mieszkanie 2 pokojowe o pow. 37 m2 mieszkanie na parterze Wejście od zacisznej strony osiedla z dala od ulicy. Mieszkanie jest po remoncie, gotowe do wprowadzenia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Niecała

Pabianice,łódzkie

240 000 zł46 m² 5 217,39 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Opis nieruchomości Przedstawiamy Państwu świetnie zlokalizowane mieszkanie na osiedlu Piaski w Pabianicach. Mieszkanie to mieści się na parterze więc jest idealne dla rodziny z dziećmi bądź.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem, ul. Cicha

Pabianice,łódzkie

209 000 zł29 m² 7 206,90 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Opis nieruchomości Mieszkanie po generalnym remoncie. Idealne dla singla lub studenta, a także na wynajem. Informacje o nieruchomości: nieruchomość o powierzchni 29 m2, znajdująca się na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Pabianice

Pabianice,łódzkie

319 000 zł58 m² 5 471,70 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż mieszkanie o pow. 58,3 m2 w zasobach spółdzielnie mieszkaniowej Mieszkanie znajduję się na 1 piętrze w bloku z cegły Lokal posiada 3 pokoje , okna pcv , na podłogach.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Cicha

Pabianice,łódzkie

275 000 zł51 m² 5 392,16 zł/m²

 

Piętro:2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

W sprzedaży mieszkanie o pow, 51,10 m2 w zasobach spółdzielni mieszkaniowej Mieszkanie znajduję się na 2 piętrze w bloku z cegły , posiada księgę wieczystą Lokal posiada 3 pokoje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Bugaj

Pabianice,łódzkie

360 000 zł58 m² 6 206,90 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

opis nieruchomości Pragnę przedstawić Państwu ofertę mieszkania idealnego do zamieszkania przez parę lub rodzinę szukającą przestrzeni do komfortowego życia. Nieruchomość o powierzchni 57,8.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Bracka

Pabianice,łódzkie

270 000 zł50 m² 5 434,78 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1979

Do zaoferowania mieszkanie dwupokojowe, na pierwszym piętrze w 4 piętrowym bloku przy ulicy Brackiej. Nieruchomość złożona z: pokój 20 m.kw pokój 12 m.kw kuchnia zamykana z oknem 8 m.kw.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Roweckiego

Pabianice,łódzkie

375 000 zł58 m² 6 465,52 zł/m²

 

 

 

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Kochanowskiego

Pabianice,łódzkie

280 000 zł57 m² 4 878,05 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1976

Opis nieruchomości Duże, słoneczne i rodzinne mieszkanie w centrum Pabianic, doskonale skomunikowane. Idealne dla rodzin z dziećmi, bardzo ciepłe. 300 metrów od nieruchomości znajduję.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Bracka

Pabianice,łódzkie

240 000 zł36 m² 6 575,34 zł/m²

 

Piętro:4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

W sprzedaży mieszkanie o pow. 36,5 m2 na ul. Brackiej Mieszkanie posiada 2 pokoje na podłogach panele a na ścianie gładzie , okna pcv Kuchnia z oknem w zabudowie Łazienka z wc.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 5-pokojowe, ul. Bugaj

Pabianice,łódzkie

430 000 zł85 m² 5 058,82 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:1980

Ustawne mieszkanie do zamieszkania dla rodziny lub pod inwestycje. Świetna lokalizacja nieruchomości, usytuowane na 2 piętrze, czteropiętrowego bloku mającego w pobliżu sieci sklepów.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Pabianice

Pabianice,łódzkie

1 200 zł50 m² 24 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:nie

Do wynajęcia 2 pokojowe mieszkanie w Pabianicach o powierzchni 50m2 na Bugaju z balkonem. Kuchnia umeblowana z kuchenka gazową. Pokoje przestronne, bez mebli. Kwota za wynajem 1200zł.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. 20 Stycznia

Pabianice,łódzkie

300 000 zł57 m² 5 263,16 zł/m²

 

Piętro:10/11

 

 

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem, ul. Cicha

Pabianice,łódzkie

209 000 zł29 m² 7 206,90 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Opis nieruchomości Mieszkanie po generalnym remoncie. Idealne dla singla lub studenta, a także na wynajem. W mieszkaniu obecnie trwa remont, planowany termin zakończenia prac- 10 marca 2022.