dowolna

Mieszkania z centralnym ogrzewaniem Pabianice - Lista ofert

52 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

52 ogłoszenia

Ogłoszenia wyróżnione

Mieszkanie z garażem, ul. Dolna

Pabianice,łódzkie

544 000 zł79,60 m² 6 834,17 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1993

Przestronne 79,60 m | 4 pokoje | balkon | garaż | Pabianice Są mieszkania, które od pierwszego wejścia dają poczucie przestrzeni i komfortu. To jest właśnie jedno z nich. Na sprzedaż.

Szczegóły ogłoszenia

306 850 zł32,30 m² 9 500 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1975

Dzień dobry. Mam do sprzedania dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 32,3 m2 położone na 1 piętrze 4-piętrowego bloku przy ul. Toruńskiej. Mieszkanie posiada ekspozycję okien na zachód, dzięki.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

346 350 zł46,18 m² 7 500 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Zapraszam do zapoznania się z niezwykle kameralną inwestycją w Pabianicach na ul. Warszawskiej tylko teraz oferta majowa - miejsce postojowe gratis! W tej inwestycji zostało ostatnich.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie 3-pokojowe Pabianice

Pabianice,łódzkie

530 000 zł83 m² 6 385,54 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1939

Oferta na wyłączność, dostępna tylko w biurze Bestate Nieruchomości. Bezczynszowe, po remoncie, teren zamknięty, miejsce pod wiatą. Bestate Nieruchomości Pabianice oferuje do sprzedaży.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach

290 000 zł36,40 m² 7 967,03 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Słoneczne 2 pokojowe mieszkanie na sprzedaż. Mieszkanie 36,40 m2 na 3 piętrze., balkon, komórka. Osiedle Piaski w Pabianicah to zielona część miasta. Dogodny dostęp do miejsc codziennego życia.

Szczegóły ogłoszenia

629 000 zł72,70 m² 8 651,99 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1989

Sprzedam duże, ładne mieszkanie w bloku o pow. 72,70m2. Mieszkanie wyremontowane pod siebie. Z dużą niespotykaną jak na Pabianice łazienką. Mieszkanie w pełni rozkładowe składa.

Szczegóły ogłoszenia

Lista ogłoszeń

Mieszkanie 2-pokojowe Pabianice

Pabianice,łódzkie

279 999 zł32 m² 8 749,97 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż przytulne, dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 32m2, położone na 1 piętrze w docieplonym bloku na osiedlu Bugaj, pabianice. Układ mieszkania: salon kuchnia z oknem sypialnia /.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Łaska

Pabianice,łódzkie

335 000 zł48 m² 6 979,17 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Trzypokojowe mieszkanie o powierzchni 47,87 m , zlokalizowane na 1 piętrze w wieżowcu przy ul. Łaskiej. Niewątpliwym atutem oferty jest jej lokalizacja. Pełne zaplecze handlowo-usługowe,.

Szczegóły ogłoszenia

Apartament z garażem Pabianice

Pabianice,łódzkie

469 000 zł36,56 m² 12 828,23 zł/m²

 

Piętro:4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Jedyne takie mieszkanie w Pabianicach! Na sprzedaż nowoczesne mieszkanie o powierzchni 36,56m2 zlokalizowane w Pabianicach. Lokal znajduję się na 4 piętrze - w nowym budynku.

Szczegóły ogłoszenia

329 000 zł48,17 m² 6 829,98 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1972

Szukasz mieszkania, w którym nie musisz pruć ścian, wymieniać rur ani walczyć z instalacją elektryczną? Mamy dla Ciebie 48,17 m czystego potencjału na ul. Toruńskiej.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Łaska

Pabianice,łódzkie

298 423 zł75,55 m² 3 950,01 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Zależy Ci na przestronnym wnętrzu, gdzie każdy domownik znajdzie swój własny kąt, a strefa dzienna naprawdę tętni życiem? Poznaj M10 w inwestycji Lofty Łaska. To liczące 75,55.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie umeblowane Pabianice

Pabianice,łódzkie

2 500 zł46 m² 54,35 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Po remoncie mieszkanie dwupokojowe na Bugaju. Bestate Nieruchomości Pabianice oferuje do wynajęcia dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 46 m.kw., które znajduje się na parterze w budynku.

Szczegóły ogłoszenia

289 000 zł41,10 m² 7 031,63 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1968

DO sprzedaży nietuzinkowa , przestronna kawalerka W bloku W dzielnicy "piaski " lokalizacja : Pabianice ul Wyszyńskiego Mieszkanie składa się z salonu , gabinetu , kuchni , łazienki.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie 3-pokojowe Pabianice

Pabianice,łódzkie

339 000 zł59,60 m² 5 687,92 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1961

Oferta na wyłączność, dostępna tylko w biurze Bestate Nieruchomości. 3 pokojowe w Centrum, 2 loggie, do remontu. Bestate Nieruchomości Pabianice oferuje do sprzedaży trzypokojowe mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Łaska

Pabianice,łódzkie

349 260 zł77,27 m² 4 519,99 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Szukasz wnętrza z duszą, które wyróżnia się na tle powtarzalnych blokowisk? To jedna z ostatnich szans, by zamieszkać w inwestycji Lofty Łaska. W całym budynku zostały już tylko.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie umeblowane

Pabianice,łódzkie

266 000 zł42,97 m² 6 190,37 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1960

M-2 z dwoma balkonami, do własnej aranżacji Oferta na wyłączność, dostępna tylko w biurze Bestate bestate Nieruchomości Pabianice oferuje do sprzedaży mieszkanie o powierzchni 42,97.

Szczegóły ogłoszenia

449 999 zł72,70 m² 6 189,81 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1992

Na sprzedaż przestronne, funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 72,7m2 , położone na 4 (ostatnim) piętrze w spokojnej i dobrze skomunikowanej części Pabianic - os. Bugaj/stare Miasto.

Szczegóły ogłoszenia

445 000 zł54,58 m² 8 153,17 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Rozkładowe M2 z kuchnią i dwoma balkonami w centrum Pabianic Ważne! Budynek na wiosnę będzie ocieplany, przy okazji zostaną wyremontowane klatki schodowe, co podniesie komfort, ale.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Apartament z garażem, ul. Skargi

Pabianice,łódzkie

567 885 zł66,81 m² 8 500 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Szukasz bezpiecznego miejsca dla swojej rodziny w Pabianicach? Inwestycja Pod77 na Bugaju to odpowiedź na Twoje potrzeby. Oferujemy przestronne mieszkanie 66 m , w lokalizacji, która ułatwi.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

697 900 zł99,70 m² 7 000 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Jeśli szukasz mieszkania, które daje więcej przestrzeni i prywatności niż standardowe układy to dwupoziomowe mieszkanie może być dokładnie tym, czego potrzebujesz. To propozycja dla osób,.

Szczegóły ogłoszenia

Apartament 2-pokojowy

Pabianice,łódzkie

2 000 zł38,70 m² 51,68 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Nowe mieszkanie 2 pokojowe, umeblowane, centrum bestate Nieruchomości Pabianice ma do wynajmu dwupokojowe mieszkanie usytuowane na pierwszym /drugim/ trzeci/ czwartym piętrze w nowym budynku.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie 3-pokojowe Pabianice

Pabianice,łódzkie

628 999 zł72,70 m² 8 651,98 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1989

Na sprzedaż przestronne, w pełni rozkładowe mieszkanie o powierzchni 72,7m2, położone na 3 piętrze w 4-piętrowym bloku po termomodernizacji. Najważniejsze atuty: pełny rozkład - brak.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach.

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Mokra

Pabianice,łódzkie

340 000 zł50 m² 6 800 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Słoneczne 50 m z dużym balkonem 4. piętro, świetna lokalizacja! Na sprzedaż oferuję jasne, przestronne i bardzo ustawne mieszkanie o powierzchni 50 m , położone na 4. piętrze. To.

Szczegóły ogłoszenia

518 999 zł48,50 m² 10 701,01 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż piękne mieszkanie w wysokim standardzie | 48,5m2 w Pabianicach - w świetnej lokalizacji! Lokal znajduję się na parterze , po generalnym remoncie i jest gotowy do.

Szczegóły ogłoszenia

Dzień pokazowy 2026-05-18

Mieszkanie 2-pokojowe

Pabianice,łódzkie

265 000 zł41,16 m² 6 438,29 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1965

M-2 do własnej aranżacji, świetna lokalizacja Oferta na wyłączność, dostępna tylko w biurze Bestate bestate Nieruchomości Pabianice oferuje do sprzedaży mieszkanie o powierzchni 41,16 m.kw.

Szczegóły ogłoszenia

438 999 zł54 m² 8 129,61 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż funkcjonalne i przestronne mieszkanie o powierzchni 54m2, położone na 1 piętrze w solidnym 3-piętrowym bloku z cegły, w samym centrum Pabianic. Lokal znajduję się.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Cicha

Pabianice,łódzkie

219 000 zł37,05 m² 5 910,93 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Oferuję mieszkanie o powierzchni 37,05 m , usytuowane na 4. piętrze czteropiętrowego, ocieplonego bloku z cegły (bez windy) w bardzo dobrej lokalizacji. Funkcjonalny rozkład: salon.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie, ul. Broniewskiego

Pabianice,łódzkie

255 000 zł38,50 m² 6 623,38 zł/m²

 

Piętro:11/11

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1986

Szukasz mieszkania, gdzie praca zdalna nie koliduje z odpoczynkiem? A może cenisz sobie święty spokój i brak sąsiadów tupiących nad głową? Jeśli odpowiedź brzmi tak, to ogłoszenie.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Apartament 2-pokojowy

Pabianice,łódzkie

355 971 zł46,23 m² 7 700 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Promocja! Przy zakupie mieszkania do końca maja miejsce postojowe gratis! M-3 w stanie deweloperskim z balkonem, miejsce postojowe, bez pcc bestate Nieruchomości Pabianice oferuje do sprzedaży.

Szczegóły ogłoszenia

365 000 zł47 m² 7 765,96 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie | 47 m | Pabianice, ul. Bardowskiego Na sprzedaż funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 47 m , położone na 3. piętrze w 4-piętrowym budynku przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie umeblowane, ul. Łaska

Pabianice,łódzkie

1 400 zł32 m² 43,75 zł/m²

 

Piętro:10/10

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Oferujmy do wynajęcia mieszknie usytuowane w dziesięciopiętrowym bloku spółdzilczym mieszczaym się w Pabianicach przy ul Łakiej. Blok mieści się w bliskim sasiedztwie dworca pkp oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie 2-pokojowe Pabianice

Pabianice,łódzkie

274 999 zł45,71 m² 6 016,17 zł/m²

 

Piętro:8/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Na sprzedaż 2-pokojowe, funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 46,7m2 , zlokalizowane na 8 piętrze w zadbanym 10-piętrowym wieżowcu z windą w centrum Pabianic. Lokal składa się.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie 2-pokojowe Pabianice

Pabianice,łódzkie

325 999 zł48,50 m² 6 721,63 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

**nowa cena** Oferujemy na sprzedaż przestronne dwupokojowe mieszkanie o powierzchni mieszkalnej 48,5 m2, położonego w Pabianicach, osiedle Bugaj. Z przyjemnością przedstawiamy ofertę.

Szczegóły ogłoszenia

325 000 zł47,10 m² 6 900,21 zł/m²

 

Piętro:10/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1971

Na sprzedaż jasne, rozkładowe mieszkanie dwupokojowe położone na 10. piętrze w bloku przy ul. Wyspiańskiego w Pabianicach. To idealna propozycja dla osób szukających spokoju - dzięki.

Szczegóły ogłoszenia

799 000 zł114,31 m² 6 989,76 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Oferujemy Państwu atrakcyjną nieruchomość w doskonałej lokalizacji, przy ul. Warszawskiej, w sercu Pabianic. Mieszkanie znajduje się na 4. piętrze nowoczesnego, niskiego bloku z 2023.

Szczegóły ogłoszenia

399 999 zł61,54 m² 6 499,82 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1962

Na sprzedaż: przestronne 3 pokoje z balkonem na parterze | Ścisłe Centrum Pabianic, ul. Wyszyńskiegoszukasz wygodnego, przestronnego mieszkania w doskonałej lokalizacji, gdzie wszystko masz na.

Szczegóły ogłoszenia

399 000 zł49,68 m² 8 031,40 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1985

To mieszkanie pojawia się dokładnie wtedy, kiedy go potrzebujesz! Są momenty w życiu, kiedy wszystko zaczyna się układać. Jeśli czujesz, że to czas na własną przestrzeń to 3-pokojowe.

Szczegóły ogłoszenia

525 000 zł68,81 m² 7 629,70 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1994

To nie jest mieszkanie dla każdego. To przestrzeń dla tych, którzy chcą złapać oddech, zwolnić tempo i żyć bardziej - wygodnie, świadomie i po swojemu. Już od progu czuć, że to miejsce.