dowolna

Mieszkania w centrum Pabianice - Oferty sprzedaży i najmu

35 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

35 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane

Pabianice,łódzkie

1 500 zł42 m² 35,71 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Gotowe do wprowadzenia mieszkanie na Bugaju w Pabianicach przy ulicy Smugowej. Pełny rozkład mieszkania gwarantuje pełną funkcjonalność. Jasna przestronna kuchnia, salon z dużym balkonem typu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Odrodzenia

Pabianice,łódzkie

269 000 zł45 m² 5 977,78 zł/m²

 

Piętro:2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż mieszkanie 2-pokojowe z balkonem - Pabianice, ul. Odrodzenia Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 45 m , zlokalizowane na drugim piętrze w bloku z cegły na zamkniętym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Pabianice

Pabianice,łódzkie

1 600 zł40 m² 40 zł/m²

 

Piętro:3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

M2 do wynajecia w centrum Pabianic. Mieszkanie 42 m ,2 pokojowe, sloneczna kuchnia, lazienka,toaleta, swiezo po remoncie. Lokalizacja bardzo wygodna blisko do komunikacji miejskiej, kosciol, sklepy,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Wyszyńskiego

Pabianice,łódzkie

289 000 zł48 m² 6 020,83 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Oferta dodana za pomocą Multiportalu bebroker Na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie 48,2 m w Centrum Pabianic za okazyjną Cenę Mieszkanie znajduje się na 1 piętrze bloku z cegły z 1965 roku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Pabianice

Pabianice,łódzkie

270 000 zł47 m² 5 744,68 zł/m²

 

Piętro:5/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Jeśli szukasz przytulnego mieszkania położonego w dobrym punkcie lokalizacyjnym to oferta jest dla Ciebie. Prezentowane mieszkanie ma powierzchnię 47m2 na V piętrze. Mieszkanie ma powierzchnię.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Zamkowa

Pabianice,łódzkie

240 000 zł38 m² 6 316 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1981

tel. 576 *530* 843 e-mail: jeśli szukacie Państwo mieszkania na dobry początek z dogodnym dojazdem do centrum Pabianic to ta alternatywa może spełnić Państwa oczekiwania. Atrakcyjna cena- 240 000.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Bugaj

Pabianice,łódzkie

399 000 zł60 m² 6 650 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1981

Rezerwacja! tel. 576 *530* 843 e-mail: jeśli szukasz mieszkania z dogodnym dojazdem do centrum Pabianic oraz w bliskiej odległości od parków i obiektów sportowo-rekreacyjnych to ta.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament dwupoziomowy, ul. Powstańców Warszawy

Pabianice,łódzkie

849 000 zł81 m² 10 544 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2019

Dwupoziomowy apartament w centrum Pabianic wysoki standard, garaż w cenie! Szukasz przestronnego, nowoczesnego mieszkania, które łączy zalety domu jednorodzinnego i wygody bloku? To.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, ul. Powstańców Warszawy

Pabianice,łódzkie

699 000 zł74 m² 9 445,95 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2017

Łódzka giełda nieruchomości .DLA BIURA. Do sprzedania mieszkanie trzypokojowe o powierzchni 74,31m2 z tarasem, znajduje się na zamkniętym osiedlu z dwoma bramami wjazdowymi na pilota.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Warszawska

Pabianice,łódzkie

230 000 zł54 m² 4 259,26 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż - 2-pokojowe mieszkanie po kapitalnym remoncie! Na sprzedaż bezczynszowe mieszkanie o funkcjonalnym układzie, zlokalizowane na 1. piętrze kamienicy przy ul. Warszawskiej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Południowa

Pabianice,łódzkie

185 000 zł42 m² 4 404,76 zł/m²

 

Piętro:2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

2 pokojowe mieszkanie w kamienicy bezczynszowe, ogrzewanie gazowe! Na sprzedaż mieszkanie w kamienicy z zadbanym wejściem, wyposażonej w domofon. Lokal o powierzchni 42.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Chłodna

Pabianice,łódzkie

259 900 zł43 m² 6 096,65 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Czy marzysz o prywatnym ogrodzie i niezależności, jakie oferuje dom, ale w cenie mieszkania? Mieszkanie M4 w inwestycji Chłodna 5 to idealne rozwiązanie, które łączy te dwie rzeczy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Chłodna

Pabianice,łódzkie

155 553 zł41 m² 3 761,86 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Marzysz o miejscu, które zapewni Twojej rodzinie komfort, przestronność i świetną lokalizację? Mieszkanie poddaszowe M15 przy ul. Chłodnej 5 to doskonałe rozwiązanie! Tutaj codzienne życie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka, ul. Wyspiańskiego

Pabianice,łódzkie

135 000 zł21 m² 6 382,98 zł/m²

 

Piętro:9/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1972

Sprzedam kawalerkę z balkonem w atrakcyjnej cenie 135 000 pln. Nieruchomość znajduje się w centrum Pabianic, przy ulicy Wyspiańskiego. Mieszkanie ma powierzchnię 21,15 m i usytuowane.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Bugaj

Pabianice,łódzkie

399 000 zł60 m² 6 650 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1981

tel. 576*530* 843 e-mail: jeśli szukasz mieszkania z dogodnym dojazdem do centrum Pabianic oraz w bliskiej odległości od parków i obiektów sportowo-rekreacyjnych to ta alternatywa spełni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Kościuszki

Pabianice,łódzkie

210 000 zł45 m² 4 666,67 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1898

Szukasz przytulnego mieszkania z dostępem do potrzebnej infrastruktury? To mieszkanie jest właśnie dla Ciebie! Woźniakowski Nieruchomości prezentuje ładne 2-pokojowe mieszkanie na parterze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Cicha

Pabianice,łódzkie

314 700 zł38 m² 8 208,14 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1960

Prezentuję Państwu mieszkanie zlokalizowane na osiedlu Piaski w Pabianicach, które jest doskonale skomunikowane z centrum miasta. Kilka minut spaceru wystarczy na dojście do parku, szkoły czy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Pabianice

Pabianice,łódzkie

320 000 zł48 m² 6 652,81 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1930

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Dąbrowskiego

Pabianice,łódzkie

200 000 zł32 m² 6 250 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1974

Oferta dodana za pomocą Multiportalu bebroker Mamy przyjemność przedstawić Państwu ofertę przytulnego, 2-pokojowego mieszkania w Pabianicach przy ul. Dąbrowskiego o powierzchni 32,3m2,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Dąbrowskiego

Pabianice,łódzkie

214 000 zł32 m² 6 687,50 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1974

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Kościuszki

Pabianice,łódzkie

210 000 zł45 m² 4 666,67 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1898

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Odrodzenia

Pabianice,łódzkie

224 000 zł35 m² 6 347,41 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Rezerwacja Czy marzysz o mieszkaniu w centrum miasta, ale przy spokojnej, cichej ulicy? Szukasz naprawdę świetnie usytuowanego lokum z dobrą infrastrukturą ? Jeśli tak, to to mieszkanie na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Bracka

Pabianice,łódzkie

422 000 zł61 m² 6 872,96 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1994

Szanowni Państwo, zapraszam do zapoznania się z ofertą w pełni rozkładowego, niezwykle zadbanego, 3-pokojowego mieszkania z ogrodem zimowym wprost idealnego dla rodziny lub osób.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Chłodna

Pabianice,łódzkie

155 555 zł41 m² 3 761,91 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Szukasz komfortowego mieszkania dla rodziny, które zapewnia bliskość dużego miasta, a jednocześnie spokojną atmosferę? Mieszkanie M15 przy ul. Chłodnej 5 to przestrzeń idealna dla rodzin,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Smugowa

Pabianice,łódzkie

435 000 zł37 m² 11 908 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Piękny, komfortowy, w pełni wyposażony w wysokim standardzie, apartament o powierzchni użytkowej 36,53 m.kw., usytuowany na drugim piętrze w trzypiętrowym apartamentowcu na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Chłodna

Pabianice,łódzkie

175 551 zł32 m² 5 544,88 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Szukasz miejsca, które stanie się Twoim pierwszym domem? 2-pokojowe mieszkanie w inwestycji Chłodna 5 to wyjątkowa okazja, by rozpocząć nowy etap życia w przestrzeni zapewniającej wygodę.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Łaska

Pabianice,łódzkie

160 000 zł28 m² 5 614,04 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:-

 

Rok budowy:-

Lokalizacja: pabianice, ul. Łaska w pobliżu Dworca pkp Cena: 160 000 pln (cena nie podlega negocjacji) Metraż: 28,5 m Piętro: 4 z 4 Liczba pokoi: 1 Opis mieszkania: na sprzedaż oferujemy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Tkacka

Pabianice,łódzkie

357 000 zł49 m² 7 350,22 zł/m²

 

Piętro:4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Dwupokojowe mieszkanie w pełni umeblowane z klimatyzacją na ul. Tkackiej - gotowe do zamieszkania! Na sprzedaż komfortowe, dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 48,57 m , usytuowane na 4.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Chłodna

Pabianice,łódzkie

175 551 zł32 m² 5 544,88 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Komfortowe 2-pokojowe mieszkanie z obustronnymi oknami wychodzącymi na ulicę oraz podwórko - idealne dla rodzin, które szukają komfortu w dobrej cenie. Lokalizacja zaledwie 10 minut dojazdu do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Pabianice,łódzkie

375 000 zł45 m² 8 278,15 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1962

Twoje obecne plany i cele to powrót z pracy do swojego przytulnego, nowego i wygodnego mieszkania? Cenisz sobie dobry gust i komfort codziennego życia? Nie masz ochoty miesiącami.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym

Pabianice,łódzkie

235 000 zł46 m² 5 087,68 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1936

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Moniuszki

Pabianice,łódzkie

245 000 zł32 m² 7 656,25 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Okazja! Polecam 1 pietro po remoncie z wyposażeniem jak na zdjęciach! Na sprzedaż bardzo przytulne M2 z balkonem - gotowe do wprowadzenia! - Cena to jedyne 245 tyś - Powierzchnia 32 m2 -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Chłodna

Pabianice,łódzkie

175 550 zł32 m² 5 544,85 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Szukasz pierwszego mieszkania, które pozwoli Ci rozpocząć samodzielne życie w komfortowych warunkach, a jednocześnie nie zrujnuje Twojego budżetu? Mieszkanie w inwestycji Chłodna 5 to.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Skłodowskiej-Curie

Pabianice,łódzkie

1 000 zł36 m² 27,78 zł/m²

 

Piętro:2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Na wynajem mieszkanie o pow. 37 m2 na ul. Marii Skłodowskiej-Curie 23C, pabianice Dwa pokoje, kuchnia duża z oknem, łazienka z wc. Cena wynajmu: 1000 zł miesięcznie, czynsz: 1000 zł -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Chłodna

Pabianice,łódzkie

259 900 zł43 m² 6 096,65 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Dom za 260 tysięcy? Prawie! To mieszkanie ma prywatny ogród o powierzchni 75 m2 i osobne wejście do budynku. Mieszkając w kamienicy, możesz poczuć się jak w domu jednorodzinnym,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Chłodna

Pabianice,łódzkie

175 551 zł32 m² 5 544,88 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Komfortowe 2-pokojowe mieszkanie z obustronnymi dużymi oknami wychodzącymi na ulicę oraz podwórko - idealne dla rodzin, które szukają komfortu w dobrej cenie. Lokalizacja zaledwie 10 minut.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Pabianice

Pabianice,łódzkie

480 000 zł49 m² 9 795,92 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Oferujemy mieszkanie świeżo po remoncie dwupokojowe 49m2, które znajduje się na 3 piętrze w czteropiętrowym budynku na spokojnym osiedlu na Bugaju. Blisko do centrum Pabianic. Mieszkanie składa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Pułaskiego

Pabianice,łódzkie

358 140 zł60 m² 6 000 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1900

Nowa niższa cena - tylko do 31.08.2024 r. - komórka gratis! ostatnie mieszkania! mieszkania bezpośrednio od dewelopera - bez prowizji, bez dodatkowych kosztów. Zakup bez pcc! pabianice, ul. Pułaskiego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Pułaskiego

Pabianice,łódzkie

256 592 zł44 m² 5 800 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1900

Promocja! nowa niższa cena do 31.08.2024 r. - komórka gratis! ostatnie mieszkania! mieszkania bezpośrednio od dewelopera - bez prowizji, bez dodatkowych kosztów. Zakup bez pcc! pabianice, ul.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Pułaskiego

Pabianice,łódzkie

260 550 zł58 m² 4 500 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1900

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Pułaskiego

Pabianice,łódzkie

358 140 zł60 m² 6 000 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1900