dowolna

Mieszkania na sprzedaż Pabianice - Oferty „sprzedam mieszkanie”

77 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

77 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Łaska

Pabianice,łódzkie

335 000 zł48 m² 6 979,17 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Trzypokojowe mieszkanie o powierzchni 47,87 m , zlokalizowane na 1 piętrze w wieżowcu przy ul. Łaskiej. Niewątpliwym atutem oferty jest jej lokalizacja. Pełne zaplecze handlowo-usługowe,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Łaska

Pabianice,łódzkie

298 423 zł76 m² 3 950,01 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Szukasz mieszkania, w którym każdy domownik ma swoją przestrzeń, a część dzienna naprawdę spełnia swoją rolę? M10 w Lofty Łaska to 75,55 m na 3 piętrze, z dużym salonem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem

Pabianice,łódzkie

457 611 zł59 m² 7 700 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Zapraszam do zapoznania się z niezwykle zadbaną inwestycją w Pabianicach na ul. Warszawskiej Hot Lokalizacja Zaledwie 6 minut autem do Potu Łódź Tkalnia - 1,2km Sklep spożywczy Warzywniak -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Warszawska

Pabianice,łódzkie

405 000 zł45 m² 9 000 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Zapraszam do zapoznania się z niezwykle zadbaną inwestycją w Pabianicach na ul. Warszawskiej Mieszkanie prezentowane na zdjęciach jest gotowe do wprowadzenia, ale w tej inwestycji posiadam.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Wyspiańskiego

Pabianice,łódzkie

285 000 zł46 m² 6 234,96 zł/m²

 

Piętro:8/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Sprzedam przestronne, słoneczne i ustawne mieszkanie rozkładowe o powierzchni 45,71 m . Zlokalizowane na 8. piętrze w bloku z windą. Jasne wnętrze z widokiem na miasto. Dwa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka, ul. Łaska

Pabianice,łódzkie

239 000 zł26 m² 9 372,55 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1970

Na sprzedaż kawalerka 25,5 m Pabianice, ul. Łaska, po remoncie Na sprzedaż przytulna i funkcjonalna kawalerka o powierzchni 25,5 m, położona na 4. piętrze w czteropiętrowym budynku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Warszawska

Pabianice,łódzkie

689 000 zł100 m² 6 910,73 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Pabianice,łódzkie

278 000 zł35 m² 7 988,51 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1969

Lokal mieszkalny w Pabianicach przy ulicy Wyspiańskiego o powierzchni 34,80 m Cechy lokalu mieszkalnego: pokój z balkonem o pow. 16,15 m Sypialna 7,92 m Kuchnia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Pabianice

Pabianice,łódzkie

530 000 zł100 m² 5 300 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1900

Oferta dotyczy sprzedaży mieszkania na parterze w kamienicy o powierzchni całkowitej ok. 100 m , wraz z ogródkiem o powierzchni ok. 650 m . Mieszkanie składa się z: - 3.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Warszawska

Pabianice,łódzkie

355 971 zł46 m² 7 700 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Zapraszam do zapoznania się z niezwykle zadbaną kameralną inwestycją w Pabianicach na ul. Warszawskiej Hot Lokalizacja Zaledwie 6 minut autem do Potu Łódź Tkalnia - 1,2km Sklep spożywczy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Warszawska

Pabianice,łódzkie

689 000 zł100 m² 6 910,73 zł/m²

 

 

 

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Warszawska

Pabianice,łódzkie

405 000 zł45 m² 9 000 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Bracka

Pabianice,łódzkie

559 999 zł73 m² 7 671,22 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Jeśli szukasz komfortowego mieszkania, do którego możesz od razu wejść i normalnie żyć - ta oferta jest dla Ciebie. Na sprzedaż przestronne 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 73m2 ,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament dwupoziomowy, ul. Jutrzkowicka

Pabianice,łódzkie

899 000 zł77 m² 11 639 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Ekologiczne osiedle Zielony Bugaj - pompa ciepła, fotowoltaika, ładowarka do samochodów elektrycznych 3-pokojowy apartament z ogródkiem na zamkniętym, monitorowanym osiedlu Pabianice - Jutrzkowice |.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Pabianice

Pabianice,łódzkie

364 999 zł84 m² 4 345,23 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż przestronne mieszkanie 83m2 z ogrodem i garażem, w budynku wielorodzinnym - gotowe do wprowadzenia! Układ pomieszczeń: salon z aneksem kuchennym - 36m2 2 niezależne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Warszawska

Pabianice,łódzkie

457 611 zł59 m² 7 700 zł/m²

 

 

 

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem Pabianice

Pabianice,łódzkie

350 000 zł83 m² 4 216,87 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Sprzedam mieszkanie bezczynszowe o powierzchni 83m z ogródkiem i garażem Gotowe do zamieszkania Zapraszam do zapoznania się z ofertą przestronnego mieszkania z niskimi kosztami.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem

Pabianice,łódzkie

349 900 zł34 m² 10 318,50 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2024

Lokal mieszkalny w Pabianicach na I piętrze o powierzchni 33,91 m Komfort, jakość i styl: nietuzinkowa otwarta przestrzeń Salonu z aneksem Kuchennym Nowoczesna kuchnia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Łaska

Pabianice,łódzkie

299 559 zł77 m² 3 900 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

To mieszkanie zaprojektowane z myślą o codziennym komforcie, który naprawdę czuć. Dwustronny układ okien, wyraźny podział na strefę dzienną i prywatną oraz lokalizacja, która.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Łaska

Pabianice,łódzkie

249 366 zł54 m² 4 600 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

To jedna z najbardziej atrakcyjnych ofert w nowej inwestycji Lofty Łaska - zarówno pod pierwsze mieszkanie, jak i bezpieczną inwestycję kapitału. 3 pokoje, funkcjonalny układ.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Skłodowskiej-Curie

Pabianice,łódzkie

339 000 zł34 m² 9 997,05 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Do sprzedania nowoczesne mieszkanie o powierzchnia 34m2 na pierwszym piętrze z dużym balkonem 4,5m2 w nowowybudowanym apartamentowcu w centrum Pabianic na skrzyżowaniu ulic.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Podleśna

Pabianice,łódzkie

592 560 zł74 m² 8 000 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Nowoczesne mieszkania z klimatem i komfortem ul. Podleśna w Pabianicach czeka na Ciebie! Ta inwestycja ma to coś! Nowoczesny design, funkcjonalny układ i wysoki standard wykonania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Podleśna

Pabianice,łódzkie

574 880 zł72 m² 8 000 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

 

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Podleśna

Pabianice,łódzkie

519 440 zł65 m² 8 000 zł/m²

 

 

 

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Podleśna

Pabianice,łódzkie

590 880 zł74 m² 8 000 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Ta inwestycja ma to coś! Nowoczesny design, funkcjonalny układ i wysoki standard wykonania. Wszystko dopracowane w każdym detalu wchodzisz, urządzasz się po swojemu i możesz cieszyć się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Podleśna

Pabianice,łódzkie

508 800 zł64 m² 8 000 zł/m²

 

 

 

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Podleśna

Pabianice,łódzkie

519 440 zł65 m² 8 000 zł/m²

 

 

 

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Podleśna

Pabianice,łódzkie

587 920 zł73 m² 8 000 zł/m²

 

 

 

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Pabianice

Pabianice,łódzkie

455 000 zł62 m² 7 338,71 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Na sprzedaż przestronne mieszkanie 3-pokojowe w Pabianicach - 62 m Oferuję funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 62 m , zlokalizowane w zielonej i spokojnej części Pabianic.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Pabianice,łódzkie

359 000 zł50 m² 7 177,13 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1985

Przestronny lokal mieszkalny w Pabianicach na Osiedlu Bugaj przy ulicy Mokrej o powierzchni 50,02m , usytuowany na II piętrze w niskim bloku. Mieszkanie do własnej aranżacji. Oferta.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem

Pabianice,łódzkie

319 752 zł44 m² 7 200 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Nowoczesne Apartamenty ul. Warszawska 49, pabianice Szukasz nowego mieszkania w świetnej lokalizacji, gotowego do wprowadzenia lub urządzenia po swojemu? Poznaj kameralną inwestycję przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Pabianice,łódzkie

289 900 zł46 m² 6 247,84 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Na sprzedaż: 2-pokojowe mieszkanie 46,4 m Pabianice, ul. Niecała Oferuję na sprzedaż funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 46,4 m , położone na 1. piętrze w budynku przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy

Pabianice,łódzkie

509 520 zł64 m² 8 000 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem

Pabianice,łódzkie

319 752 zł44 m² 7 200 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Łaska

Pabianice,łódzkie

222 000 zł54 m² 4 095,19 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Szukasz bezproblemowego gotowca pod klucz? To nie jest ogłoszenie dla Ciebie. To oferta dla świadomego inwestora, który zna rynek i wie, że ponadprzeciętne stopy zwrotu generuje się tam, gdzie inni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem

Pabianice,łódzkie

443 366 zł58 m² 7 700 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Warszawska

Pabianice,łódzkie

355 971 zł46 m² 7 700 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym

Pabianice,łódzkie

457 611 zł59 m² 7 700 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Nowoczesne Apartamenty ul. Warszawska 49 Pabianice Szukasz nowego mieszkania w świetnej lokalizacji, gotowego do wprowadzenia lub urządzenia po swojemu? Poznaj kameralną inwestycję przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Pabianice

Pabianice,łódzkie

275 000 zł49 m² 5 661,93 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1978

Na sprzedaż funkcjonalne, dobrze rozplanowane mieszkanie o pow. 48,57 m2, położone na trzecim piętrze w zadbanym, ocieplonym budynku na Bugaju. Lokal składa się z: przestronnego salonu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Zamkowa

Pabianice,łódzkie

386 700 zł49 m² 7 899,90 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1997

Przestronny lokal mieszkalny w Pabianicach przy ul. Zamkowej 48,95 m Komfort, jakość i styl Oferujemy na sprzedaż wyjątkowe mieszkanie o powierzchni 48,95 m , położone.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem Pabianice

Pabianice,łódzkie

649 000 zł95 m² 6 831,58 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1930

Dzień dobry. Oferuję do sprzedania bezczynszowy ,komfortowy apartament o wysokim standardzie wykończenia o powierzchni 95m2. Znajduje się w małej ,kameralnej jednopiętrowej kamienicy.

Powiedz nam czego szukasz.

Rodzaj budynku

Zamknij