dowolna

Mieszkania na sprzedaż Pabianice - Oferty „sprzedam mieszkanie”

81 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

81 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Cicha

Pabianice,łódzkie

100 000 zł30 m² 3 333,33 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

S p R Z E D A M ! Sprzedam mieszkanie jednopokojowe, 30 m. kw., III p. w Pabianicach osiedle Piaski. Bardzo dobra lokalizacja, w pobliżu przedszkole, szkoła, przychodnie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Bugaj

Pabianice,łódzkie

165 000 zł50 m² 3 300 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1978

Mieszkanie po generalnym remoncie, przestronne, spokojna i zadrzewiona okolica, blisko targowiska, doskonałe połaczenia komunikacyjne, parking, plac zabaw dla dzieci, supermarket opodal.czynsz 400zl.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Roweckiego

Pabianice,łódzkie

120 000 zł40 m² 3 000 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1979

Cicha spokojna okolica mieszkanie docieplone - zimą grzejniki praktycznie zakręcone sąsiedzi spokojni

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Pułaskiego

Pabianice,łódzkie

98 000 zł30 m² 3 266,67 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Mieszkanie z możliwością przekształcenia na działalność.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Wiejska

Pabianice,łódzkie

185 000 zł60 m² 3 083,33 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Przytulne, rozkładowe mieszkanie na drugim piętrze w bloku mieszkalnym w Pabianicach Trzy pokoje, okna wychodzące na wschód, zachód; widok na podwórko. Standard wykończenia: ściany - gładź.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Pabianice

Pabianice,łódzkie

145 000 zł49 m² 2 959,18 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Mieszkanie M-3 o powierzchni 49m2 w blokach, w Pabianicach na osiedlu Bugaj,na trzecim piętrze, 2 pokoje, kuchnia, łazienka, wc, duży balkon,wymienione okna. Zlokalizowane blisko przystanku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Pabianice

Pabianice,łódzkie

207 000 zł62 m² 3 338,71 zł/m²

 

Piętro:9/11

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Sprzedam mieszkanie własnościowe, 9 piętro , 62m. Znajdują się w nim 3 pokoje (gościnny + 2 sypialnie), kuchnia, łazienka, toaleta. Mieszkanie po remoncie. Podłogi parkiet + terakota. Łazienka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Wajsówny

Pabianice,łódzkie

213 500 zł61 m² 3 500 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1991

Mieszkanie trzypokojowe, największy o powierzchni 23m, na podłodze panele i parkiet, zabudowa szafą Stanleya wraz z biurkiem. W jednym z pokoi boazeria drewniana. W łazience,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Poniatowskiego

Pabianice,łódzkie

70 000 zł34 m² 2 058,82 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

pilnie sprzedam

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Łaska

Pabianice,łódzkie

160 000 zł48 m² 3 333,33 zł/m²

 

Piętro:4/11

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Mieszkanie z balkonem w wieżowcu przy ulicy Łaskiej 92 w Pabianicach. 3 pokoje z kuchnią.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Wileńska

Pabianice,łódzkie

95 000 zł32 m² 2 968,75 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Ładnie położone mieszkanie W cichej dzielnicy piaski .BLISKO SKLEPY,OSRODEK ZDROWIA. Widok Z okien na tereny zielone, na podłogach dębowe parkiety wymagajace cyklnowania, okna nowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Pabianice

Pabianice,łódzkie

160 000 zł50 m² 3 200 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Sprzedam M-3 w blokach 2 pokoje (20m i 14m) kuchnia (9m) okna wschód -zachód o powierzchni 50m -pabianice-osiedle Bugaj. Cena do negocjacji. Kontakt telefoniczny  

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Pabianice

Pabianice,łódzkie

192 000 zł48 m² 4 000 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Trzypokojowe, środkowe, ciche mieszkanie na II piętrze ocieplonego bloku na Bugaju. Bardzo dobra komunikacja, w pobliżu przystanki autobusowe, przedszkole, sklepy, parking, mosir. Czynsz ok. 320 zł.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Roweckiego

Pabianice,łódzkie

143 000 zł48 m² 2 979,17 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Oferuję mieszkanie dwupokojowe przy ul. Grota Roweckiego na osiedlu Bugaj, mieszkanie na parterze, wymienione okna i drzwi wejściowe, przy bloku duży parking. Blisko przystanek autobusowy, wszelkiego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Nawrockiego

Pabianice,łódzkie

160 000 zł48 m² 3 333,33 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

mieszkanie M-3 o powierzchni 48m2 w blokach, w Pabianicach na osiedlu Bugaj, ul. Nawrockiego, ładne, zadbane, na czwartym piętrze, 2 pokoje, kuchnia, łazienka, wc, duży balkon, blisko.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Podleśna

Pabianice,łódzkie

250 000 zł61 m² 4 098,36 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1985

Mieszkanie całkowicie po remoncie, rozkładowe (wschód - zachód) o wysokim standardzie wykończenia,wydzielona garderoba,szafy zabudowane, kuchnia w systemie mebli eurkuchnia-nowy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Mokra

Pabianice,łódzkie

62 m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1985

Podloga w pokojach parkiet przedpokój kuchnia lazienka i ubikacja wyłożona kafelkami , podwieszane sufity. wstawione okna plastikowe

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Smugowa

Pabianice,łódzkie

210 000 zł50 m² 4 200 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1997

Lokalizacja: mieszkanie położone na spokojnym osiedlu Bugaj, w bloku z cegly, z ładną elewacją z dobrym połączeniem z centrum miasta. W okolicy liczne placówki handlowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Mokra

Pabianice,łódzkie

188 000 zł62 m² 3 032,26 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Mieszkanie 3-pokojowe w pelni rozkladowe o powierzchni 62m2 w bloku z lat 80-tych. Mieszkanie jest środkowe .Wystawa okien pólnoc-poludnie.Loggia od południa.Mieszkanie idealnie nadaje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Pabianice

Pabianice,łódzkie

99 000 zł47 m² 2 106,38 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1935

Mieszkanie bezczynszowe, wymaga remontu, duży pokój ok. 25m2 mały ok. 10 m2, przedpokój, kuchnia, łazienka, wc - jako jedno pomieszczenie - do aranżacji. woda, gaz, prąd, ogrzewanie co - piec węglowy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Pabianice

Pabianice,łódzkie

140 000 zł45 m² 3 111,11 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Mam do sprzedania mieszkanie M-3 w centrum Pabianic. W mieszkaniu są 2 pokoje, kuchnia z oknem, łazienka i wc osobno, duży przedpokój,duży balkon (kosztem którego można zrobić.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Matejki

Pabianice,łódzkie

147 000 zł45 m² 3 266,67 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Mieszkanie własnościowe spółdzielcze,spokojna okolica, balkon, terma gazowa w łazience,okna nowe plastikowe,łazienka do remontu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Pabianice

Pabianice,łódzkie

250 000 zł50 m² 5 000 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Mieszkanie na osiedlu Bugaj w bardzo dobrym punkcie.Mieszkanie posiada nowe zabudowana typu euro + podwieszany sufit również przedpokój zabudowany typu euro.Łazienka cała w glazurze,sypialnia.