dowolna

Mieszkania na sprzedaż Pabianice - Oferty „sprzedam mieszkanie”

81 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

81 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Bugaj

Pabianice,łódzkie

430 000 zł85 m² 5 058,82 zł/m²

 

Piętro:2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

85 m2 na ul. Bugaj na 2 piętrze , 5 pokoje Na sprzedaż mieszkanie o pow. 85 m2 w zasobach spółdzielnie mieszkaniowej Lokal znajduję się na 2 piętrze w bloku czteropiętrowym , blok po.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 5-pokojowe, ul. 20 Stycznia

Pabianice,łódzkie

400 000 zł85 m² 4 705,88 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:-

Idealne pod inwestycję oraz dla rodziny z dziećmi. Okolica cicha i spokojna z bardzo dobrym dojazdem do centrum miasta. Informacje o mieszkaniu: mieszkanie z bardzo dobrym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Bugaj

Pabianice,łódzkie

255 000 zł48 m² 5 312,50 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1975

Prezentujemy Państwu 2 pokojowe mieszkanie o powierzchni 48 m2. Położone jest na drugim piętrze w czteropiętrowym bloku. Cicha i spokojną okolica z doskonale rozwiniętą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Wiejska

Pabianice,łódzkie

200 000 zł34 m² 5 882,35 zł/m²

 

Piętro:4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż mieszkanie o pow. 34 m2 znajdujące się na 4 piętrze w bloku z cegły Lokal posiada 2 pokoje na podłogach panele okna pcv Łazienka z wc płytkami na ścianach.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka Pabianice

Pabianice,łódzkie

95 000 zł27 m² 3 518,52 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Witam serdecznie Mam do zaoferowania mieszkanie 27m2 , parter, które posiada : -ogrzewanie elektryczne grzejniki w każdym pomieszczeniu -ogródek do dyspozycji -gaz z butli -woda miejska.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Ostatnia

Pabianice,łódzkie

260 000 zł48 m² 5 416,67 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1973

Sprzedam mieszkanie na IV piętrze w czteropiętrowym bloku, ocieplonym i odnowionym kilka lat temu. Mieszkanie spółdzielcze -własnościowe.Okna PCV wschód-zachód. Trzy pokoje, widna kuchnia,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Zamkowa

Pabianice,łódzkie

311 100 zł51 m² 6 100 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Na sprzedaż mieszkanie 51 m2 z loggia, usytuowane na 3 piętrze bloku 3 piętrowego z cegły, klatka szeroka, z łagodnym podejściem schodowym. Blok w 2022 roku będzie termo.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Moniuszki

Pabianice,łódzkie

239 000 zł46 m² 5 220,62 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Oferujemy klimatyczne, słoneczne i w pełni rozkładowe dwupokojowe mieszkanie z niewielkim balkonem położone na pierwszym piętrze trzypiętrowego bloku z cegły przy ul. Moniuszki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Tkacka

Pabianice,łódzkie

239 000 zł73 m² 3 252,59 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2000

Oferujemy przestronny lokal mieszkalny do własnej aranżacji położony na pierwszym piętrze jednopiętrowego budynku z lat 2000. Opis mieszkania Mieszkanie składa się obecnie z jednego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, ul. Poniatowskiego

Pabianice,łódzkie

392 000 zł64 m² 6 125 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2010

64m2, ip, centrum Pabianic, w pełni umeblowane Atrakcyjne mieszkanie o powierzchni 64 m2 położone na I piętrze budynku mieszkalnego w centrum Pabianic, w pełni umeblowane.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Wajsówny

Pabianice,łódzkie

419 000 zł86 m² 4 851,78 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1994

Dwupoziomowe, przestronne mieszkanie o powierzchni 86,36 m2, ( 70,1 m2 dół oraz góra 16,26m2) znajdujące się na osiedlu Bugaj, przy lesie. Spokojna okolica, blisko Carrefour, Lidl, przedszkole,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka, ul. Tkacka

Pabianice,łódzkie

89 000 zł27 m² 3 284,13 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Oferujemy nieduży lokal mieszkalny do własnej aranżacji położony na parterze odnowionej kamienicy w Pabianicach przy ul. Tkackiej. Opis mieszkania Mieszkanie składa się obecnie z jednego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Pabianice

Pabianice,łódzkie

269 000 zł60 m² 4 459,55 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Mieszkanie w Pabianicach na osiedlu Bugaj, na 4 piętrze. Własnościowe, z księgą wieczystą. Powierzchnia 60,32m2, z trzema pokojami. Mieszkanie jest w pełni rozkładowe.Do każdego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Wajsówny

Pabianice,łódzkie

419 000 zł86 m² 4 851,78 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1994

Przestronne, ładne mieszkanie o łącznej powierzchni 86,36 m2, ( 70,1 m2 dół oraz góra 16,26m2) znajdujące się na osiedlu Bugaj, przy lesie. Spokojna okolica, blisko Carrefour, Lidl, przedszkole,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Tkacka

Pabianice,łódzkie

209 000 zł55 m² 3 815,96 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Oferujemy lokal mieszkalny do własnej aranżacji położony na pierwszym piętrze dwupiętrowego budynku z lat 2000. Opis mieszkania Mieszkanie składa się z trzech pomieszczeń, w ostatnim.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Pabianice

Pabianice,łódzkie

269 000 zł60 m² 4 459,55 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Tkacka

Pabianice,łódzkie

199 000 zł55 m² 3 640,69 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Oferujemy lokal mieszkalny do własnej aranżacji położony na drugim piętrze dwupiętrowego budynku z lat 2000. Opis mieszkania Mieszkanie składa się z trzech pomieszczeń, w ostatnim.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem, ul. Tkacka

Pabianice,łódzkie

289 000 zł94 m² 3 089,26 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

 

Archiwalne

Mieszkanie Pabianice

Pabianice,łódzkie

310 000 zł62 m² 5 000 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Witam, sprzedam słoneczne mieszkanie o powierzchni 62m2 w Pabianicach. Kuchnia umeblowana z oknem i sprzętami: lodówką, płytą indukcyjną i piekarnikiem. Ponadto w skład.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 5-pokojowe, ul. Tkacka

Pabianice,łódzkie

369 000 zł191 m² 1 932,54 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:-

Oferujemy bardzo duży lokal mieszkalny do własnej aranżacji położony na pierwszym piętrze jednopiętrowej kamienicy w Pabianicach przy ul. Tkackiej. Opis mieszkania Mieszkanie składa się obecnie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Stary Rynek

Pabianice,łódzkie

259 000 zł57 m² 4 521,65 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1939

Oferta dla osób potrafiących docenić urok życia pod dachem starej, zabytkowej kamienicy. Skierowana jest ona do poszukujących alternatywnego miejsca zamieszkania wobec szarych postpeerelowskich.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Lutomierska

Pabianice,łódzkie

435 000 zł64 m² 6 796,88 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2017

Oferuję na sprzedaż elegancko wykończone mieszkanie w idealnym stanie o powieszchni 68 metrów kwadratowych. Całość jasna i przestronna, głównie biały połysk lub jasne barwy,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Warszawska

Pabianice,łódzkie

195 000 zł62 m² 3 145,16 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1915

Sprzedam mieszkanie w kamienicy o pow 62 m2 zlokalizowane na parterze w 3 piętrowej kamienicy na ul Warszawska 31 w Pabianicach. Mieszkanie jest własnościowe z założoną księgą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Smugowa

Pabianice,łódzkie

199 000 zł38 m² 5 299,60 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1986

Mieszkanie własnościowe na Bugaju w Pabianicach, ul. Smugowa (okolice Kościoła Miłosierdzia Bożego). Mieszkanie jest na I piętrze o powierzchni 37,55 m2. W bardzo dobrej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Bracka

Pabianice,łódzkie

310 000 zł62 m² 5 000 zł/m²

 

Piętro:2/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1977

3 pokoje - 62 m2, 2 piętro, balkon. Osiedle Bugaj Pabianice. Główne atuty nieruchomości: bliskość komunikacji miejskiej rozkład pomieszczeń bliskość szkoły, przedszkola, gimnazjum Nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Popławska

Pabianice,łódzkie

324 000 zł72 m² 4 471,43 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż mieszkanie 73m2 położone w świetnej lokalizacji w Pabianicach na osiedlu Bugaj. Mieszkanie znajduję się na 4 piętrze czteropiętrowego bloku. W pobliżu mnóstwo punktów.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Pabianice

Pabianice,łódzkie

249 000 zł49 m² 5 081,63 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Witam, sprzedam mieszkanie (wspólnota mieszkaniowa) w bloku na 2 piętrze o powierzchni 49 m2 w Pabianicach przy ul. Skłodowskiej. 1 min pieszo do ul. Zamkowej. Dwa ustawne dobrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Pabianice

Pabianice,łódzkie

155 000 zł32 m² 4 798,76 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Umeblowane 2 pokoje na pabianickich Piaskach, położone w niskim bloku na 4 piętrze. metraż: 32,30 czynsz 370 zł forma własności: spółdzielcze własnościowe prawo z księgą wieczystą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Moniuszki

Pabianice,łódzkie

187 000 zł36 m² 5 137,36 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Dwupokojowe, rozkładowe mieszkanie z balkonem zlokalizowane na osiedlu Piaski przy ul. Moniuszki. na I pierze niskiego bloku z cegły. Mieszkanie bardzo ustawne, wygląda na większe. Na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Karniszewicka

Pabianice,łódzkie

699 000 zł300 m² 2 330 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:8

 

Rok budowy:-

Nieruchomości Kłosek polecają: gotowca inwestycyjnego w postaci budynku mieszkalno-usługowego w Pabianicach. Opis szczegółowy: nieruchomość położona w sypialni Łodzi czyli.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Moniuszki

Pabianice,łódzkie

187 000 zł36 m² 5 123 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Dwupokojowe mieszkanie z balkonem zlokalizowane na osiedlu Piaski przy ul. Moniuszki. Mieszkanie bardzo ustawne, wygląda na większe. Na podłodze w całym mieszkaniu parkiet (do wycyklinowania),.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie Pabianice

Pabianice,łódzkie

123 000 zł29 m² 4 290,20 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1964

Do sprzedania 1-pokojowe mieszkanie na Osiedlu M. Konopnickiej usytuowane na IV piętrze w IV-piętrowym bloku z cegły. Rok budowy bloku 1964. Wystawa okien na stronę wschodnią. W bliskiej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Pabianice

Pabianice,łódzkie

179 000 zł50 m² 3 580 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Do sprzedania 2-pokojowe bezczynszowe mieszkanie w Centrum Pabianic usytuowane na I piętrze w I-piętrowej kamienicy z cegły. Wystawa okien na stronę południowo-zachodnią.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Pabianice

Pabianice,łódzkie

330 000 zł73 m² 4 539,20 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1989

Do sprzedania 3-pokojowe mieszkanie na Osiedlu Bugaj usytuowane na IV piętrze w IV-piętrowym bloku z płyty. Blok wybudowany pod koniec lat 80-tych. Wystawa okien: północ - południe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Pabianice

Pabianice,łódzkie

220 000 zł45 m² 4 920,60 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Do sprzedania 2-pokojowe mieszkanie na Osiedlu Bugaj usytuowane na IV piętrze w IV-piętrowym bloku z płyty. Wystawa okien: wschód - zachód. W bliskiej okolicy znajdują się szkoła,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Pabianice

Pabianice,łódzkie

215 000 zł36 m² 5 906,59 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Do sprzedania 2-pokojowe mieszkanie na Osiedlu Piaski usytuowane na II piętrze w IV-piętrowym bloku z cegły. Wystawa okien: północny wschód - północny zachód. W bliskiej okolicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Pabianice

Pabianice,łódzkie

225 000 zł47 m² 4 766 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Pabianice. przepiękne miasto. Mam do niego bardzo duży sentyment. Ale nie to jest najważniejsze. Proponuję Państwu zamieszkanie w Pabianicach w mieszkaniu trzypokojowym ( rozkład na zdjęciu).

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Pabianice

Pabianice,łódzkie

185 000 zł47 m² 3 960,61 zł/m²

 

Piętro:9/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Do sprzedania 2-pokojowe mieszkanie w Centrum Pabianic usytuowane na IX piętrze w X-piętrowym bloku z cegły. Wystawa okien na stronę wschodnią. W bliskiej okolicy znajdują się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Pabianice

Pabianice,łódzkie

123 000 zł26 m² 4 671,48 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Do sprzedania 2-pokojowe mieszkanie w Centrum Pabianic usytuowane na parterze w II-piętrowej kamienicy z cegły. Wystawa okien: północ - wschód. W bliskiej okolicy znajdują się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Pabianice

Pabianice,łódzkie

200 000 zł47 m² 4 270,77 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Do sprzedania 2-pokojowe mieszkanie na Osiedlu Konopnickiej blisko Centrum usytuowane na parterze w IV-piętrowym bloku z cegły. Rok budowy bloku 1971. Wystawa okien: północ - południe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Bugaj

Pabianice,łódzkie

269 000 zł49 m² 5 489,80 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Opis ogłoszenia Sprzedam mieszkanie na Bugaju 49m2. Fajna lokalizacja, spokojna okolica. W pobliżu sklepy Carrefour, mosir, przedszkole. Mieszkanie ma potencjał. Znajduje się na 3 piętrze. Strona.

Powiedz nam czego szukasz.

Rodzaj budynku

Zamknij