dowolna

Domy na sprzedaż i na wynajem dostępne od ręki Pabianice

18 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

18 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Dom z tarasem Pabianice

Pabianice,łódzkie

999 000 zł168 m² 5 946,43 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 200 m²

Oferta dotyczy sprzedaży nowego domu dla rodziny. Dom sześciopokojowy , piętrowy, na ładnej działce. Budowa już rozpoczęta , obecnie - wylane fundamenty. Stan deweloperski będzie obejmował : na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Pabianice

Pabianice,łódzkie

1 050 000 zł217 m² 4 845,41 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 075 m²

Przedstawiam Państwu piękny dom na dużej działce w Pabianicach! W ofercie posiadamy również taki sam dom, zaraz po odbiorze w lutym 2024, zachęcam do zapoznania się również.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący

Pabianice,łódzkie

2 300 000 zł351 m² 6 547 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:2 792 m²

Więcej informacji: e-mail: ta oferta tylko u nas! atrakcyjna cena Jeżeli poszukują Państwo wyjątkowego domu o wysokim standardzie z dużą działką - to ta alternatywa spełni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Pabianice

Pabianice,łódzkie

599 000 zł177 m² 3 393,58 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 000 m²

*** tylko W home park nieruchomości! *** Oferta dotyczy sprzedaży bardzo atrakcyjnej nieruchomości w Piątkowisku. Dom jednorodzinny, wolnostojący o pow. całkowitej ok. 222m2, użytkowej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Pabianice

Pabianice,łódzkie

599 000 zł222 m² 2 698,20 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 000 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Pabianice

Pabianice,łódzkie

465 000 zł98 m² 4 749,74 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:850 m²

Nieruchomość dla osób ceniących ciszę oraz komfort mieszkania we własnym domu Z ogrodem. Proponujemy Państwu do sprzedaży dom parterowy murowany w stanie surowym zamkniętym o pow.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, ul. Karniszewicka

Pabianice,łódzkie

840 000 zł300 m² 2 800 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:559 m²

Dom idealny dla dwóch rodzin, do wprowadzenia na Zatorzu! Na sprzedaż dom w zabudowie bliźniaczej przy ulicy Karniszewickiej w Pabianice. Dom składa się z 3 kondygnacji o pow. około.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom szeregowy, ul. Gdańska

Pabianice,łódzkie

1 350 000 zł320 m² 4 218,75 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:400 m²

Komfortowy azyl w centrum miasta! Niemożliwe? Z nami wszystko jest możliwe! Mam dla Was dom, który wyróżnia się spośród innych tym, że choć stoi w centrum Pabianic, zapewnia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, ul. Karniszewicka

Pabianice,łódzkie

840 000 zł300 m² 2 800 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:559 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący

Pabianice,łódzkie

2 300 000 zł351 m² 6 547 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:2 792 m²

Więcej informacji: e-mail: ta oferta tylko u nas! Jeżeli poszukują Państwo wyjątkowego domu o wysokim standardzie z dużą działką - to ta alternatywa spełni oczekiwania. Lokalizacja:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom Pabianice

Pabianice,łódzkie

1 170 000 zł220 m² 5 318 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:385 m²

Mam przyjemnośc przedstawienia najnowszej oferty domu w zabudowie bliźniaczej w Pabianicach. Doskolnała lokalizacja, wiele możliwości komunikacyjnych, wokół infrastruktura handlowo.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Pabianice

Pabianice,łódzkie

2 390 000 zł351 m² 6 803,11 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:2 792 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Pabianice

Pabianice,łódzkie

310 000 zł60 m² 5 166,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:2

 

Powierzchnia działki:6 150 m²

Na sprzedaż mały, parterowy dom mieszkalny o powierzchni ok. 60 m2, położony w okolicach Pabianic, na działce rolno-budowlanej o łącznej powierzchni 6150 m2. Teren jest objęty.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Pabianice

Pabianice,łódzkie

745 000 zł190 m² 3 921,05 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:400 m²

Atrakcyjny dom na osiedlu domków jednorodzinnych z bardzo ciekawie zagospodarowanym ogrodem. Dom o pow. 138m2 wraz z budynkiem gospodarczym o pow.40m2. Posesja w całości ogrodzona.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Pabianice

Pabianice,łódzkie

912 000 zł320 m² 2 850 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:1 820 m²

Idealny dom dla dużej rodziny lub na prowadzenie działalności gospodarczej. Aż 320m2! Dom odseparowany od zgiełku miejskiego, położony na cichej, uliczce osiedlowej. Odległość od granic Łodzi.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak Pabianice

Pabianice,łódzkie

780 000 zł242 m² 3 223,14 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:424 m²

2 piętrowy segment z użytkowym poddaszem w centrum Pabianic- 242 m2. Główne atuty nieruchomości: bliskość komunikacji miejskiej cicha i spokojna okolica w pełni wykończony lokal.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Pabianice

Pabianice,łódzkie

299 000 zł90 m² 3 322,22 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:279 m²

Dom jest drewniany, ocieplony styropianem (położony baranek), usytuowany w centrum miasta, lecz nie przy ruchliwych ulicach. Na parterze 2 pokoje, kuchnia, łazienka z wc. Na piętrze pokój +.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Pabianice

Pabianice,łódzkie

1 290 000 zł240 m² 5 375 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 400 m²

Dom o powierzchni 240 mkw, w spokojnej okolicy,w pełni urządzony i wyposażony.Główne atuty nieruchomości: cicha i spokojna okolica w pełni wykończony lokal położenie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Pabianice

Pabianice,łódzkie

530 000 zł270 m² 1 962,96 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:689 m²

Dom z możliwością prowadzenia działalności gospodarczej np. szwalni lub mechaniki samochodowejgłówne atuty nieruchomości: doskonała komunikacja z centrum cicha i spokojna okolica.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Pabianice

Pabianice,łódzkie

530 000 zł107 m² 4 963,94 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:585 m²

Oferujemy dom dla rodziny, blisko parku, ze świetnym połączeniem z centrum Pabianic oraz łodziągłówne atuty nieruchomości: doskonała komunikacja z centrum bliskość komunikacji miejskiej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Pabianice

Pabianice,łódzkie

600 000 zł250 m² 2 400 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 000 m²

Dom z pięknym widokiem do własnej aranżacji w Pabianicach blisko łodzigłówne atuty nieruchomości: piekny widok bez wykończeń do indywidualnej aranżacji prestiżowy budyneknieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Pabianice

Pabianice,łódzkie

495 000 zł123 m² 4 024,39 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:1 500 m²

Dom w stanie developerskim o pow. mieszkalnej 123m2. Działka o pow. 1500m2, ogrodzona siatką oraz płotkiem klinkierowym z metalowymi przęsłami, brama przesuwna. Działka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z loggią Pabianice

Pabianice,łódzkie

590 000 zł271 m² 2 177,12 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:388 m²

0% prowizji dom W zabudowie szeregowj Oferta sprzedaży rynku pierwotnego. Stan developerski. 0% prowizji od kupującego. Mamy do zaproponowania zespół budynków mieszkalnych w zabudowie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom, ul. Mariańska

Pabianice,łódzkie

270 000 zł149 m² 1 812,08 zł/m²

 

Rodzaj domu:kamienica

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:764 m²

Dom w Pabianicach przy ul. Mariańskiej 6 to budynek z cegły, murowany bez podpiwniczenia ze strychem. Powierzchnia zabudowy 113,9 m2, kubaturowa 1133 m3, powierzchnia mieszkalna 148,90 m2 na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Parkowa

Pabianice,łódzkie

595 000 zł175 m² 3 400 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 242 m²

Do sprzedania nowy dom położony w piątkowisku, nowej willowej dzielnicy 2 km od Pabianic przy ulicy parkowej 44. Okolicę tą charakteryzują praktycznie same nowe domy powstałe na przestrzeni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Pabianice

Pabianice,łódzkie

330 000 zł60 m² 5 500 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:2

 

Powierzchnia działki:554 m²

Oferuję do sprzedaży dom położony w Pabianicach k. Łodzi wraz z działką .Powierzchnia MIESZKALNA domu 60 m2, powierzchnia działki 554 m2. Dom składa się z salonu (ok. 25m2), sypialni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Skargi

Pabianice,łódzkie

470 000 zł164 m² 2 865,85 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:450 m²

wymienione okna na plastikowe,nowe pokrycie dachu zp.termozgrzewalnej,plastikowe rynny,4 balony,2garaże wolnostojące

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Głowackiego

Pabianice,łódzkie

750 000 zł360 m² 2 083,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom z funkcją usługową

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:578 m²

powierzchnia około 360 m2 na działce 578 m2, z czego 200, to magazyn, a reszta to biura, 2 toalety i pomieszczenie kuchenne. Lokal posiada wszystkie media, monitoring, miejsca parkingowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Pabianice

Pabianice,łódzkie

490 000 zł190 m² 2 578,95 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 030 m²

Dom mieszkalny jednorodzinny w stanie surowym zamkniętym, rydzyny. Odległość od centrum Pabianic około 6 km. Dom parterowy z poddaszem użytkowym. Powierzchnia użytkowa około 150 m2. Garaż.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Pabianice

Pabianice,łódzkie

300 000 zł150 m² 2 000 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:500 m²

Dom budowany w 1934 roku, do gruntownego remontu.

Powiedz nam czego szukasz.

Rodzaj budynku

Zamknij